999 rezultate për

guardiola

Guardiola në hall, shpenzoi 600 milion euro për të shkuar deri në çerekfinalet e Champions-it Pep Guardiola dështoi të kualifikojë për në gjysmëfinale Manhcester City-n, teksa dje u eleminua nga Tottenhami. Kës
Ruud Gullit tregon pse Guardiola nuk e fiton dot Champions-in Ruud Gullit është munduar t’i japë një shpjegim mungesës së triumfit në Champions nga Pep Guardiola, që prej largimit ng
Guardiola: Është mizore, por duhet ta pranojmë Manchester City ka fituar ndeshjen, por është eliminuar nga Tottenham në çerekfinalet e Champions League. Pas ndeshj
Guardiola i bindur: Premier League më e rëndësishme se Champions-i Pep Guardiola ka bërë të ditur se për Manchester Cityn triumfi në Ligën e Kampionëve mbetet më pak i rëndësishëm në krah
Gundogan akoma më pranë Interit, Guardiola konfirmon se lojtari nuk pranon rinovimin Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajne
Babai i Juan Matës "pajton" Guardiolën dhe Mourinhon (FOTO LAJM) Rivaliteti midis Pep Guardiolës dhe Jose Mourihnos ka bërë gjithmonë bujë në botën e futbollit. Gjithsesi, jeta nuk
Guardiola kundër lojtarit të tij: Nuk është e vërtetë ajo që ka thënë Marrëdhënia e Manchester City-t me Champions League vazhdon të jetë e komplikuar. Megjithatë, trajneri Pep Guardiola ësh
Kështu reagon Guardiola kur Aguero humbet penalltinë (VIDEO) Tottenham arriti të fitojë 1-0 në përballjen e parë ndaj Manchester Cityt për çerekfinalen e Champions Leagues. "Qyte
Guardiola: Bëmë ndeshje të jashtëzakonshme, rezultati është i mirë Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lartësuar si të mrekullueshme paraqitjen e skuadrës së tij, me gjithë hu
Eto: Guardiola nuk jetonte jetën e grupit Ish-sulmuesi i Barcelona-s Samuel Eto’o ka folur për marrëdhënien jo të mirë me ish-trajnerin Pep Guardiola në një inter
Guardiola vihet pas spanjollit: E doja edhe te Barcelona Trajneri Pep Guardiola mund të rrëmbejë mesfushorin spanjoll Juan Mata me parametrin zero në fund të këtij sezoni (luan
Guardiola i frikësuar për fundin e kampionatit Manchester City ka fituar të mërkurën në mbrëmje kundër Cardiff-it dhe ka rimarrë vendin e parë në renditjen e Premier L
Mendy kapet mat në një klub nate, reagon Guardiola (VIDEO) Plot 52 milionë sterlina pagoi Manchester City në arkat e Monacos në vitin 2017, për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Manchester City do ti duhet të bëj pa sulmuesin kryesor në ndeshjen ndaj Cardiff Trajneri Pep Guardiola konfirmoi sot se sulmuesi Sergio Aguero nuk do të luajë të mërkurën në ndeshjen që Manchester Cit
Guardiola i fiksuar pas Saul Manchester City ka bërë gati 65 milionë funte për Saul Niguez. Manchester City e ka larguar vëmendjen nga talenti i W
Guardiola: City dhe Liverpool kanë bërë një super sezon, meritojmë elozhe Manchester City ka fituar 2-0 ndaj Fulham duke marrë kryesimin e Premier League me një ndeshje më shumë se Liverpool.
Guaradiola kërkon të ribashkohet me yllin e Juventusit Lajme bombë vijnë nga Anglia teksa Pep Guardiola kërkon të ribashkohet me Douglas Costa-n te Manchester City-t Të dy
Guardiola gati 100 milionë euro për yllin e Interit Milan Skriniar nuk mund të preket. Interi ngre “barrikada” përreth mbrojtësit të vet dhe është gati ta blindojë liderin
Ironizon Hoeness: Kur Guardiola kërkon përforcime, sheiku rrit çmimin e naftës Manchester City-y është klubi që ka shpenzuar më shumë në vitet e fundit. Qytetarët në fakt kanë si pronar sheikun Ma
Guardiola piketon zëvendësuesin e Fernandinho Pas shumë kërkimësh, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, duket ka gjetur lojtarin që sipas tij do të zëvendësojë