999 rezultate për

guardiolĂn

"Messi kurrë nuk ka qenë i mirë aq sa ishte me Guardiolan" Erik Ten Hag ka dhënë disa komente lidhur me lojtarin më të mirë në botë Lionel Messi. Trajneri i skuadrës së Ajax Am
Juventusi tenton sërish Guardiolan Mauricio Sarri nuk po arrin të bindë drejtuesit e Juventusit të cilët po tentojnë përsëri të bindin trajnerin e Manchest
Conte sfidon Guardiolan dhe Klopp: Unë fitove Premier League në sezonin e parë, ata jo Antonio ka folur duke e mbrojtur rekordin e tij në Premier League duke e fituar titullin që sezonin e parë, ndërsa Guar
PSG-ja përgatit një ofertë tunduese për Guardiolan Kampioni francez, Paris Saint-Germain do të synojë me çdo kusht transferimin e trajnerit të Manchester Cityt, Pep Guardi
Solskjaer flet për Guardiolan: I mirë, por jo sa Ferguson Ole Gunnar Solskjaer thotë se Pep Guardiola nuk është trajneri me më së shumti ndikim në histori të Premierligës – pasi
Ancelotti për Guardiolan: Trajner fantastik dhe gjeni Carlo Ancelotti e ka përshkruar si gjeni dhe trajner fantastik Pep Guardiolën, para përballjes së skuadrës së tij, Evert
Komentatorja shqiptare takohet me Pep Guardiolan (FOTO LAJM) Komentatorja kosovare e futbollit, gjithashtu e njohur edhe si e para femër në trevat shqiptare që komenton sfidat e spo
Klopp tregon bisedën me Guardiolan pas fitimit të Champions Jurgen Klopp fitoi Ligën e Kampionëve për herë të parë në karrierën e tij si trajner. Tekniuku gjerman dështoi ta bën
Paratici mohon kontaktet me Guardiolan Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici, ka konfirmuar se ata nuk do ta prezantojnë trajnerin e ri derisa të përfundojë ky
Manchester City shuan zërat për Guardiolan Pas zërave se Pep Guardiola mund të transferohet te Juventusi, ka ardhur sot reagimi i klubit të Manchester City. Përmes
Tebas: Dua të shohë Mourinhon dhe Guardiolan përsëri në La Liga Javier Tebas ka dhënë disa komente interesante rreth dy nga trajnerët më të mirë në botë, Jose Mourinho dhe Pep Guardiol
Cityt i hiqet një gol i rregullt kundër Liverpoolit (VIDEO) Manchester Cityt i është hequr një gol që ishte në pozicion të rregullt. Por gabimi i asistentit i ka revoltuar të g
Pique "tradhëton" Guardiolan: Shpëtuam kur u largua ai Gerard Pique e shikon si një rilindje për të largimin e Pep Guardiolas nga klubi në vitin 2012. Ai tha se nuk ka mundur
Doktori i Byernit: Guardiola bën gjithçka për të mashtruar të tjerët Doktori i klubit të Bayern Munichut, Hans-Wilhelmd Wohlfahrt, ka dhënë një deklaratë bombastike kundrejt teknukut spanjo
Manchester City shkatërron në finale Arsenalin dhe fiton titullin e parë me Guardiolan (VIDEO) Manchester City është skuadra fituese e titullit Carabao Cup për sezonin 2017/18, duke mposhtur Arsenalin me shifrat 3-0
STATISTIKË / Heynckes më i mirë në evropë me Bayernin, lë mbrapa Emeryn dhe Guardiolan Jup Heynckes sot feston 100 ditë në stolin e Bayernit pas rikthimit për afro 4 vitesh që kur e la skuadrën në përfundim
Ibrahimoviç ofendon me tone të larta Guardiolan Derbi i Manchesterit ka nxjerrë pasojat epërplasjes në fushë dhe jashtë fushe. Zlatan Ibrahimovic ka kritikuar ish-trajn
Reagon Redmond pas debatit me Guardiolan: Nuk më tha asgjë nga ato që flitet në media Nathan Redmond ka mohuar zërat se Pep Guardiola pa përdoruar fjalë të rënda ndaj tij mbrëmë në ndeshjen Man City – South
"Mos më krahasoni me Guardiolan" Për shkak të stilit të tij të lojës, shumë shpesh mediat italiane dhe ato evropiane e krahasojnë trajnerin e Napolit, Ma
Dani Alves ka një mesazh shumë interesant për Guardiolan Dani Alves ka folur rreth mos-transferimit te Pep Guardiola. Braziliani tha që i vjen keq nëse Guardiola dhe Manchester