999 rezultate për

grupin

As Çapjat e as Çelajt, Artan Hoxha flet për grupin që po bën kërdinë në Elbasan (VIDEO) I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u
Bayerni shkruan historinë në Champions Bayern Munchen kaloi 3-1 dje në mbrëmje në ‘Allianz Arena’ anglezët e Tottenham. Në një ndeshje që nuk vlente për asgjë
EURO U-17/ Shqipëria dhe Kosova mësojnë kundërshtarët sot u hodh shorti për ndarjen e grupeve kualifikuese për Kampionatin Evropian U-27 2020/21, që do të mbahet më Qipro, ku
Totti pas shortit: Unë e bëra punën timen, tani varet nga ju Francesco Totti ishte i pranishëm në hedhjen e shortit në Euro 2020 pasi ishte një nga të ftuarit që morri pjesë. Ita
Kompletohen të gjitha grupet për Kampionatin Evropian Është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020. Në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’, Kosova do të lu
Shorti i "EURO 2020" na rezervon grupin e "ferrit" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për finalet e Kupës së Evropës që do të zhvillohet gjatë verës së ardhshme në një edicion special në
Kosova mëson grupin dhe kundërshtarët në rast kualifikimi në "EURO 2020" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020. Në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’, Kosova do të lu
Champions League: Barcelona mund Dortmundin (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme gjashtë nga ndeshjet e vlefshme për raundin e pestë në Champions League. Barcelona ka arri
Punësim në OSHEE e spitale, Gjykata shpall vendimin për grupin "Bajri" Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e sigurisë për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata ka dhënë masën “Arrest me
Behar Bajri kishte dy të dashura, zbulohet roli i tyre në grupin që kapi OSHEE-në Ka filluar senca në gjykatën e Krimeve të Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të ci
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.
Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal "Bajri", ku 9 prej tyre janë ekzek
Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
Kosova nuk i reziston Anglisë, e mbyll në disavantazh pjesën e parë (VIDEO) Një gol i Harry Winks ka vuloset rezultatin e pjesës së parë të ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë. Mesfushori i Totten
Varane: Franca vjen për fitore! Kapiteni i Francës, Raphaël Varane kërkon që përfaqësuesja e tij të bëjë një ndeshje të mirë të dielën kundër Shqipërisë
Balaj e Strakosha të dëmtuar, portieri rrezikon Andorrën Shqipëria ka nisur zyrtarisht përgatitjet për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Europianit 2020. Skuadra kuqezi zhvil
Më thuaj grupin e gjakut, të të them personalitetin që ke Në disa kultura, grupi i gjakut merr të njëjtën rëndësi sa horoskopi dhe 12 shenjat e zodiakut. Njësoj si yjet që mund
Shqipëria, shteti që e di më pak anglishten në rajon Në botën e sotme, gjuha angleze demonstron një efekt të fortë të rrjetit: sa më shumë njerëz ta përdorin atë, aq më i do
Manchester United super, Roma bllokohet në Gjermani (VIDEO) Manchester United është kualifikuar për në raundin e 1/32-ave të UEFA Europa League. "Djajtë e kuq" mposhtën me shifrat