999 rezultate për

grupi

I shisnin pasaporta kriminelëve shqiptarë, kapet grupi i oficerëve në Greqi Policia greke ka goditur një rrjet prej 33 personash mes tyre dhe oficerë policie, të cilët pajisnin me karta identiteti
VMRO-ja nuk tërhiqet: Deputetët e përjashtuar nuk do të jenë pjesë e listave Grupi i deputetëve të pavarur nga VMRO-DPMNE-ja nuk do të jetë pjesë e listave në zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
Morën peng dhe eliminuan Jan Prengën, gjykata vendos për grupin Hajri Gjykata e Apelit ka rrëzuar sot kërkesën e grupit Hajri (të akuzuar për vrasjen e Jan Pregës) për lirim nga qelia duke l
Rrëfimi i familjes Shala që strehoi Adem Jasharin me shokë Ishte 30 dhjetor i vitit 1991. Atë ditë serbët sulmuan familjen e Adem Jasharit në Prekaz në atë që njihet si beteja e p
Të gjithë kthejnë sytë nga e vetmja që i mbijetoi tragjedisë në Bulqizë, çfarë tha 16 vjeçarja Një nënë me dy fëmijët e saj humbën jetën dje në Ostren për shkaqe akoma të paqarta. Rajmonda Tola, 45 vjeç, u gjet e
Kuvendi nga ora 19:00 do të punojë pa pauzë derisa të shpërndahet Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi kumtoi se nga ora 18:00 deri në orën 19:00 do të zgjasë pauza nga debati për propozim
"Shfryhet" SPAK-u: Bien akuzat për grupin "Bajri", do gjykohen për ndërtim pa leje Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka kthyer dosjen Bajri në Prokurorinë e Shkodrës pasi ka konstatuar se nuk është kompet
Vazhdojnë pakënaqësitë për Festivalin, grupi i famshëm: Refuzuan këngën tonë më të mirë se të Arilenës (VIDEO) Grupi i famshëm “Aurora” ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen tek festivali i RTSH, i shumëpërfolur në Fundvit se nuk pati
Merr fund banda e "të bardhës" në Spanjë, "koka" e grupit një shqiptar Policia spanjolle ka arritur t'i japë fund aktivitetit të jashtëligjshëm që ushtronin 11 persona. Gjatë operacionit,
Gjendet i pajetë në burg i dënuari me burgim të përjetshëm, pjesë e grupit Sinanaj Një i dënuar është gjetur i pajetë në burgun e Peqinit. Viktima është Andon Mëhillajn, i cili ka marrë një dënim me b
Flini mirë, mësoni se çfarë shkakton në tru mungesa e gjumit Stresi, aktivitetet e përditshme dhe problemet e ndryshme janë disa nga faktorët që shkaktojnë çrregullimet e gjumit.
Po riparonte shkollën, punëtori rrëzohet dhe humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një punëtor është rrëzuar dhe ka humbur jetën. Ngjarja ka
Ju lakua emri në përgjimet e grupit Avdylaj, gjykata jep vendimin për Arben Çukon Gjykata Penale e Tiranës ka shpallur të pafajshëm ish deputetin e Partisë Socialiste, Arben Çuko. Kutjojmë se Arben Ç
Kategoria e Parë, Grupi B/ Pogradeci ndalet në transfertë, Lushnja fiton dhe merr kreun Kryesuesit e Kategorisë B, Pogradeci e rifilluan kampionatin sot në transfertë ndaj Shënkollit. Një ndeshje e cila prite
Pjesë e grupit të kanabisit në Lazarat, kapet pas 6 vitesh 70-vjeçari Nga super aksioni kundër kanabisit në Lazarat në 2014, është arrestuar edhe një tjetër persaon. Sali Gjolleshi është
30 mijë USD për në SHBA e Kanada, sa vite burg rrezikon grupi i trafikantëve Grupi i strukturuar kriminal i cili kontrabandonte njerëz drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në këmbim të vlerave
VENDIMI/ 56 vite burg për grupin kriminal që çonte emigrantë në SHBA, Kanada dhe Britani Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka dënuar 10 persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh. SPAK bën me
Flet prokurori që çoi në burg "Bandën e Lushnjes": Grupimi kriminal më i organizuar Përparim Kulluri, i njohur si prokurori që çoi në burg bandën e Lushnjës, ka dhënë detaje të reja mbi mënyrën e funksion
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
Mashtrim me kreditë, shkatërrohet grupi në Berat Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë persona