999 rezultate për

gruaja

"I shpërdorojnë paratë", Lei Kraja tregon ç'do bënte po të ishte gruaja e një futbollisti (FOTO LAJM) Lei Kraja është mjaft e komentuar për shkak të fotove të saj të bukura dhe shpesh provokuese. Ajo tërheq vëmendjen e të
Lind fëmijën e një 11 vjeçari, arrestohet gruaja që punonte si dado Një ngjarje shokuese ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një grua në Florida është arre
Gruaja shkon të vizitohet pas dhimbjeve në stomak, zbulon se është 9 muajshe shtatzanë Caity Mason është emri i 25-vjeçares nga Melburn, së cilës i ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë. Vajza, e njohur
4 shqiptarë i grabitën shtëpine, flet gruaja e Moratës Grabitja e shtëpisë së futbollistit të njohur Alvaro Morata pranë Madridit ka lënë ende kujtime të këqija për Alice Camp
Arrestohet gruaja pasi lindi fëmijën e një 11 vjeçari Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar. Ajo kish
"Të këpusin shpinën vajzat e Klanit e të fërkoj unë", çfarë i tha gruaja Ndocajt I ftuar pasditen e djeshme tek Rudina, ish-deputeti Eduart Ndocaj tregoi se para se të bëhej pjesë e këtij spektakli, ba
Mos u çudisni! Edhe në shtëpinë e Blendi Fevziut ligjin e bën gruaja Blendi Fevziu, një ndër moderatorët më të njohur në Shqipëri, mbrëmjen e sotme ishte në “Shiko kush Luan". Ai tregoi
Gruaja e 'kaubojsit' një xheloze e tmerrshme: Kujdes se mos provoko! "Shko, por mos provoko”, ishte kjo porosia që i dha Valentina, bashkëshortit të saj Eduart Ndocaj përpara se ky i fundit
Shtëpia u përfshi në flakë, si arriti të shpëtonte gruaja me 3 fëmijët e mitur Një zjarr ka përfshirë një banesë në Shkozë. Në momentin që zjarri ka përfshirë apartamentin, mësohet se ka qënë çif
Iu vodh shtëpia nga 4 shqiptarë të armatosur, flet gruaja Moratës: Ishte shumë e vështirë, nuk mund të laja sytë nga frika Grabitja e shtëpisë së futbollistit të njohur Alvaro Morata pranë Madridit ka lënë ende kujtime të këqija për Alice Camp
"Kur nuk ta ndjen për asgjë", gruaja bëhet virale (VIDEO) Videot që qarkullojnë në rrjete sociale shpesh kanë një natyrë saturike dhe vënë në qendër gjëra përtej të zakonshmes.
Gruaja nxjerr padashje syrin teksa fshinte fytyrën me peshqir Një nënë e dy fëmijëve ndërsa thante fytyrën me një peshqir ka nxjerrë aksidentalisht syrin nga zgavra shkruan albeu.com
Kryemadhi: Jam paragjykuar gjithë jetën se jam gruaja e Ilir Metës Kryetarja e Lëvizjes Socailiste për Integrim Monika Kryemadhi nuk nguroi që të përgjigjet nëse është ndjerë e paragjykua
Gruaja më pjellore në botë, lindi 44 fëmijë deri në moshën 36-vjeçare Mariam Nabatanzi vuan nga një gjendje e rrallë gjenetike dhe ka lindur 44 fëmijë deri në moshën 36-vjeçare. Asaj i du
Fëmijët në Siri, Gruaja: Vajza më kërkoi ndihmë, janë në rrezik Më 27 janar kalojnë plot 6 vite dhe Mide Dumani është ende në pritje të kthimit nga Siria të dy fëmijëve të saj, Evës dh
Gruaja indiane shtang mjekët: Lind fëmijë në moshën 75-vjeçare Një histori e habitshme vjen nga India ku një grua 75-vjeçare ka lindur një vajzë e cila peshonte vetëm 600 gram. Gru
E rrahu dhe e dëboi nga shtëpia bashkë me vajzën 13 muajshe, flet gruaja: E dua ende Pasi e dhunoi ish-bashkëjetuesi e dëboi nga shtëpia, sot 26-vjeçarja së bashku me vajzën e saj 13 muajshe ndodhet në mes
Mbante erë si trup i vdekur, gruaja i shpëton të keqes për një grimë Një ngjarje shumë e rëndë është parandaluar në Teksas. Tragjedia është shmangur të një grua e cila ka bërë lindje cez
Vdekja tragjike e shqiptarit në Itali, flet e shoqja Në orët e para të së premtes së kaluar, një aksident rrugor i mori jetën 35 vjeçarit shqiptar Redian Abllanica. I riu
Gruaja shqiptare shantazh vajzës rumune: Më jep 1000 euro të të kthej macen Një 54-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane pasi është përfshirë në një ngjarje të pazakontë, ndërsa a