999 rezultate për

groznit

Bernard Berisha është heroi i Akhmat Groznit, 2 gola dhe 1 asist (VIDEO) Ish lojtari i Skëndërbeut, Besart Berisha është heroi i Akhmat Groznit mbrëmjen e sotme. Fitorja e këtyre të fundit
Balaj ëndërron Botërorin: Do të ishte si të luanim në shtëpi (VIDEO) Bekim Balaj shpreson të luajë edhe në "Botërorin 2018" që do të zhvillohet në Rusi. Në një prononcim për faqen zyrtare t
Berisha zyrtarisht një futbollist i Terekut Bernard Berisha është tashmë zyrtarisht një lojtar i Terek Groznit. Mesfushori nga Kosova prej ditësh kishte kompletu
Odise Roshi shënon gol që në ndeshjen e parë me Terek Grozni (VIDEO) Odise Roshit i janë dashur vetëm dy ditë për t’u bërë protagonist me skuadrën e Terek Groznit. Mesfushori firmosi për ek
Ja për sa para u transferua Bekim Balaj në Çeçeni Futbollisti shqiptar Bekim Balaj është larguar nga Rijeka dhe ka firmosur në Rusi me klubin e Terek Groznit. Lajmi u kon
Luani këtë ndeshje të premten, është e trukuar Të gjithë ata që janë të apasionuar pas vendosjes së llotove, rusët kanë një propozim për ju. Ndeshja e kampionatit rus