999 rezultate për

gropa

I dashuri e prostituonte në Tiranë, Eglantina Buci qëndroi 8 muaj në shoqatë dhe bëri kurs për sekretare Detaje të reja janë zbuluar nga e shkuara e të ndjerës Eglantina Bucit, e cila u vra 8 vite më parë në malin me Gropa. B
Detajet e krimit monstruoz, Englantina u lut për ndihmë Detaje të tjera janë mësuar nga ngjarja tragjike që ndodhi në Malin me Gropa, tetë vite më parë. Dëshmitari i mbrojtu
Aksion në Tiranë, vihen në pranga 3 zyrtarë Policia e Tiranës ka vënë në pranga kryeplakun e fshatit Gropaj dhe dy inspektorë pyjesh me akuzën për shpërdorim detyre
Tirana blindohet nga kullat! Gati gropa për gjigandin 25-katësh tek sheshi Skënderbej Qendra e Tiranës rreth e qark sheshit “Skënderbej” po kthehet në një zonë me ndërtesa të larta, dendësia e të cilave, nu
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Tërmet 7.7 i shkallës rihter në Kubë, gropat e mëdha në tokë shokojnë qytetarët (FOTO LAJM) Para pak orësh, një tërmet me magnitudë 7.7 i shkallës Rihter goditi Kubën. Ndërkohë së fundmi disa foto të shkrepura
Gropa hapet papritur në mes të rrugës, 6 viktima dhe 16 të plagosur (VIDEO) 6 persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në Kinë, pasi një gropë e madhe u hap papritmas në rrugë dhe
Gropa para shkollës në Kamzë, Rama i "tërheq" veshin Rakip Sulit Kryeministri Edi Rama ka dërguar sot në shkollë, Aurelin dhe Alesion, dy vogëlushët që u hodhën nga kati i 3-të dhe 5-të
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur
Do të habiteni! Ja pse qentë bëjnë gropa në tokë Pronarët dhe adhuruesit e qenve me siguri shumë herë kanë pyetur përse ndonjë katërkëmbësh deri në rraskapitje bën gropa
13 milion euro, si u zbulua "gropa" e fajdeve ku u përfshinë djemtë e ish-prefektit të Shkodër (FOTO LAJM) Që prej janarit të këtij viti e deri më tani, emrat e Elton dhe Robert Radovanit kanë qenë në krye të listës së të kërku
Dëshmitë/ Si u mbytën e ëma me vajzën 10-vjeçe në pusin e fshatit Familje të shumta nga fshati Alarup i Pogradecit i hapën gropat e thella, në formë rezervuari, me qëllim vaditjen, pasi
U mbytën nënë e bijë, banorët tregojnë pse u hap gropa me ujë që i mori jetën Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec ku janë mbytur nënë dhe bijë. Sipas informacioneve paraprake të polic
Pamjet! Kjo është gropa ku u mbyt 10 vjeçarja shqiptare dhe e ëma Kanë dalë pamjet e vendit ku 10 vjeçarja E. Mazelli dhe nëna e saj Liri Mazelli gjetën vdekjen. Ngjarja tragjike ndodhi
Berisha lëshon "bombën": Ndal terrorit nga "Klani Rama" ndaj tifozëve të Tiranës, policia shpik gropa me tritol Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka reaguar ditën e djeshme në lidhje me incidentet në derbin Tirana-Partizani.
"Punuan natën për gropat", rrëfehet drejtori i stadiumit: E vërteta e sherrit në derbi Ksenofon Haskoçela, pedagog pikture, është drejtor i stadiumit “Selman Stërmasi”. Ai nuk shfaqet pothuajse kurrë në medi
Kriminale në derbi: Hapën gropa dhe i mbushën me fishekzjarre të fuqishëm për të dëmtuar kundërshtarët E paprecedentë, skandaloze dhe kriminale ajo që ka ndodhur dje në stadiumin “Selman Stërmasi”. Sipas “Panorama Sport”
"Të gjithëve gropa ju pret", kërcënohet me jetë shkrimtari Agron Tufa Tjetër kërcënim për shkrimtarin dhe drejtorin e Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit. Përmes
Shkatërrohet banda shqiptare e drogës, e fshihnin kokainën në gropat e ullinjve Katër shqiptarë të cilët ishin pjesë e një bande që merrej më trafikun e lëndëve narkotike, janë arrestuar mëngjesin e s
Shembja e Teatrit, Basha: Në atë gropë do të bini vetë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një reagimi në "Facebook" ka paralajmëruar të gjithë zyrtarët të cilë