999 rezultate për

griezmannit

Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit Ditët e fundit nëpër media kanë qarkulluar zerë se po punohet mes PSG-së dhe Barcelonës për një shkëmbim mes Neymar dhe
Griezmann ndalet nga traversa, Shqipëria shpëton nga goli i 3 (VIDEO) Shqipëria rrezikoi të pësonte golin e 3 dhe të humbte përfundimsht shpresat për të dalë me pikë nga "Parc de Princes", p
Plas te Barcelona, Suarez nuk e do Griezmannin Antoine Griezmann u transferua vetëm pak ditë më parë te Barcelona për shifrën 120 nga Atletico Madrid por që tani kanë
Ekipi kundërshtoi tranferimin e Griezmann, reagon avokati: Atletico po mashtron Sevan Karian, avokati i Antoine Griezmannit, ka bërë të ditur se është i zhgënjyer me mënyrën se si Atletico Madridi ësh
Pas transferimit te Barcelona, Griezmannit i shfaqet një problem i madh Pas pesë vitesh te Atletico Madrid, Antoine Griezmann vendosi të largohej për t’iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë e
Momenti ku kapiteni Ramos imiton me ironi festimin e Griezmannit (VIDEO) Derbi i Madridit, mes Atletikos dhe Realit, përfundoi me fitoren e ekipit të Santiago Solarit, por polemikat nuk mungojn
Simeone i thur elozhe Griezmannit Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, është shprehur i kënaqur me paraqitjet e yllit të skuadrës së tij, Antoine
Çmendet PSG, paguan klauzolën e Griezmannit PSG edhe pse bleu Neymarin dhe Kylian Mbappen për 400 milionë euro, nuk do të ndalet përsëri për të bërë ndonjë çmenduri
Ramos e quajti injorant, shikoni reagimin e Griezmannit Sergio Ramos e quajti përpara pak ditësh injorant Griezmanin. E gjitha kjo për sa i përket deklaratës së tij se ndodhej
Reagon Pique për qëndrimin e Griezmannit tek Atletico Madrid Gerrard Pique e ka marrë me qetësi vendimin e Griezmannit që të qëndrojë te Atletico Madridi. Antoine Griezmann ka bë
Barcelona e gatshme të paguaj edhe më shumë se klauzola e Griezmannit Barcelona ka etiketuar sulmuesin francez të Atleticos, Griezmannin, si objektivin kryesor për afatin kalimtar veror.
Iniesta mirëpret transferimin e Griezmannit Për shumë media transferimi i Griezmanit tek Barcelona në Camp Nou është i kryer, duke raportuar se palët kanë arritur t
Presidenti i Barcelonës në kontakte me agjentin e Griezmannit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është në kontakt me agjentit e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Gr
Goli i Griezmannit në i bukuri në Europa League ? (VIDEO) Antone Griezmann shënoi një gol fantastik sot për Atleticon e Madridit në ndeshjen ndaj Lokomotivës së Moscows. Franc
Edhe trajneri i Barcelonës flet për çështjen e Griezmannit Ka disa ditë që sulmuesi francez ka qenë pjesë e spekulimeve për një transferim të mundshëm tek Barcelona, gjë për të ci