999 rezultate për

griezmann

Atletico Madrid merr vendimin final mbi padinë saj ndaj Barcelonës për Griezmann Largimi i Antoine Griezmann për te Barcelona, ka qenë mjaft i diskutueshëm. Atletico Madrid akuzonte ish-lojtarin e
Valverde "shpërthen" ndaj Griezmann-it pas humbjes turpëruese Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka analizuar humbjen në “San Memes” përballë Athletico Bilbaos, në ndeshjen hap
Shokohet Barcelona, nis keq për Griezmann Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri, pasi është mposhtur 1-0 në “San Mames” nga Athletic Bilbaon. Pa Lionel M
Një e-mail mund ta fundosë Barçën për çështjen “Griezmann” Një e-mail që ka rënë në duart e drejtuesit më të lartë të Atletico Madridit, Gil Marin (shefi ekzekutiv), është prova q
Simeone flet për Griezmann: E kuptova se do të shkonte te Barça kur... Diego Simeone ka dhënë një intervistë sëfundmi për “La Nacion”. Në këtë intervistë trajneri i Atletico Madrid ka treg
Plas te Barcelona, Suarez nuk e do Griezmannin Antoine Griezmann u transferua vetëm pak ditë më parë te Barcelona për shifrën 120 nga Atletico Madrid por që tani kanë
E pabesueshme, transferimi i Griezmann te Barcelona mund të anulohet Transferimi i Griezmann te Barcelona mund të anulohet sipas presidentit të La Ligas, Javier Tebas. Atletico Madridit
Griezmann e nis ters, yjet e Barçës tallen me francezin (VIDEO) Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë. Francezi është bërë "objekt" tallës nga
Griezmann i zhgënjyer: Messi ende s’ma ka uruar mirëseardhjen Antoine Griezmann ka deklaraur se ende nuk ka folur me Lionel Messin, që pas transferimit te Barcelona, ndërsa ka thënë
Griezmann: Shpërtheva në lot kur u zyrtarizova te Barcelona Antoine Griezmann ka zbuluar detaje interesante lidhur me transferimin te Barcelona. Zemra e tij duket se ka qenë gji
"Pas transferimit të Griezmann nuk na duhet Neymar" Kampionët e Spanjës pas shumë debateve të zhvilluara brenda bordit të klubit më në fund kanë marrë vendim çështjen Neyma
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Griezmannin dhe De Jong e pësojnë keq në stërvitjen e parë nga shokët e skuadrës (VIDEO) Blerjet e reja, Antoine Griezmann, Frenkie de Jong dhe Neto i kanë nisur të hënën përgatitjet me Barcelonën për sezonin
Griezmann pritet me mjaft dashuri nga lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Griezmann ka kryer me sukses testet mjekësore gjatë ditës së diele dhe është bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës për t
Ekipi kundërshtoi tranferimin e Griezmann, reagon avokati: Atletico po mashtron Sevan Karian, avokati i Antoine Griezmannit, ka bërë të ditur se është i zhgënjyer me mënyrën se si Atletico Madridi ësh
Pas transferimit te Barcelona, Griezmannit i shfaqet një problem i madh Pas pesë vitesh te Atletico Madrid, Antoine Griezmann vendosi të largohej për t’iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë e
Presidenti i Atletico Madridit sulmon Griezmann: Na zhgënjeu, kemi prova për të Enrique Cerezo pretendon se Atletico Madrid ka prova, që tregojnë se Barcelona ka rënë dakord me Antoine Griezmann para
Griezmann si lojtar i Barcelonës: Babai im më mësoi se trenat nuk kalojnë vetëm një herë (VIDEO) Antoine Griezmann ka shpjeguar vendimin e tij për të refuzuar Barcelonën në verën e vitit 2018, duke deklaruar se ai gji
Griezmann: Do të mbroj fanellën e Barcelonës me përkushtim dhe angazhim (VIDEO) Griezmann ka folur për herë të parë si lojtar i Barçës, në një video të publikuar nga Barcelona. E ku ndër të tjerash
Njihuni me 10 blerjet më të shtrenjta të Barcelonës Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madrid. Për yllin francez, katalanët kanë pagu