999 rezultate për

griezman

Griezmann del në shitje, ja sa kushton Bacelona po planifikon ta shesë gjatë verës sulmuesin Antoine Griezmann. Drejtuesit e skuadrës spanjolle nuk janë të
Griezmann thur elozhe për bashkombasin e tij: Mbappe do arrijë në nivelin e Messit dhe Ronaldos Sulmuesi francez i Barcelonës nuk ka ngurruar të lavdërojë bashkombasin e tij, Kylian Mbappe pas super ndeshjes së zhvi
Tension mes lojtarëve të Barcelonës, Pique - Griezmannit: Mbylle gojën, mos bërtit (VIDEO) Dje, Barcelona u turpërua në shtëpi nga PSG-ja duke humbur me rezultat 1 – 4. "Parisienët" dominuan qysh nga minuta e
Plas te Barcelona, Griezmann përçan ekipin Pak komunikim dhe gabime të rënda. Ka qenë kjo, me pak fjalë, kritika e bërë nga Antoine Griezmann ndaj Barcelona-s p
Arsyeja pse Antoine Griezmann ka "rilindur" të Barcelona Antoine Griezmann nuk ka shkëlqyer gjithmonë të Barcelona që prej kalimit në vitin 2019, por shenjat e fundit kanë tregu
Griezmann i pakënaqur me situatën e tij te Barça Antoine Griezmann nuk është aspak i kënaqur me qëndrimin e tij të vazhdueshëm në bankën e rezervistëve te Barcelona, kan
Barcelona ndëshkon skuadrën e Uzunit (VIDEO) Barcelona ka zhbllokuar rezultatin përballë Ferencvaros. Është Greizmann ai që shënoi në minutën e 14. /albeu.com/
Barcelona fiton me "poker" golash ndaj Osasunës, Messi shënon dhe ia dedikon Maradonës Barcelona ka fituar bindshëm ndaj Osasunas me rezultat 4-0 në kuadër të xhiros së 10-të të La Ligas. Mysafirët nisën
Super Barcelona, shënon edhe golin e 3 ndaj Osasunas (VIDEO) Barcelona është duke marrë një fitore të rëndësishme në Camp Nou ndaj Osasunës. Pas 2 golave në pjesën e parë më Brai
Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Griezmann "shuan" zërat, zbulon raportet e tij me Messin Prej kohësh flitet për një marrëdhënie “të akullt” mes Lionel Messit dhe Antoine Griezmann, ndërsa edhe ish menaxheri i
Zbulohet prapaskena, Atletico u përpoq ta rikthente Griezmann Antoine Griezmann u largua nga Atletico Madrid në verën e vitit 2019 duke iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë euro.
Joao Felix dhe Griezmann: Ndeshja e numrave shtatë Dy nga lojtarët më të njohur të futbollit spanjoll, do të jenë kundër njëri-tjetrit, të shtunën, ku Joao Felix i Atletic
Gazeta katalanase: Barcelona i tregon derën Griezmann, na sill ofertat Barcelona duket e lodhur me Antuan Grizmanin dhe nuk ka ndërmend që ta presë pafundësisht. Gazeta katalanase “SPORT”
Koeman reagon në lidhje me çështjen Griezmann-Messi “Jam i lodhur duke qenë gjithmonë problemi i gjithçkaje në klub”. Në momentin që po dilte nga aeroporti pas kthimit
Kaos në Barcelonë: Tifozët bllokojnë makinën e Griezmann dhe i kërkojnë të respektojë Messin (VIDEO) Disa tifozë të Barcelonës kanë rrethuar makinën në të cilën ishte Griezmann, duke kërkuar që ai ta respektoj Leo Messin.
Xhaxhai i Griezmann: Nuk është e lehtë me Mesin, te Barça nuk punohet shumë Marrëdhënia mes Antuan Grizman dhe Lionel Mesit nuk ka arritur në ansjë moment të bëhet sado normale. Argjentinasi q
Rakitic: Griezmann dhe Messi djem të mrekullueshëm Ivan Rakitic dhe marrëdhënia Lionel Messi-Antoine Griezmann. Mesfushori kroat, prej disa muajsh pjesë e Sevillas, në një
"Nuk i fliste Griezmann dhe as i pasonte", ish-menaxheri akuzon Messin: Erdhi si yll për t'u shuar Zëra të ndryshëm janë shtuar sa i përket “perandorisë Mesi” që është krijuar te Barcelona. Ylli argjentinas ka dalë
Ish-menaxheri i Griezmannit: Është nën terrorin e Messit Në një reportazh të revistës së famshme franceze "France Football" për karrierën e Antoine Griezmann, Éric Olhats, ish-m