999 rezultate për

grezda

"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
"Vend i mrekullueshëm për relaks dhe dashuri", Oriola dhe Grezda zbukurojnë rrjetin Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdh
Ngatërruan rrjetin, Oriola dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Lidhja e modele Oriola Marashit dhe futbollistit Eros Grezda bëri që dyshja të ishin për një kohë të gjatë tema kryesore
Plasën çokollatat! Pasi i vuri flakën rrjetit, Grezda e Oriola e thonë troç (FOTO LAJM) Plasën çokollatat edhe këtej! Këto kohë, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti, Eros Grezda janë çifti më i ri dhe
Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë fejuar? (FOTO LAJM) Rreth një muaj më parë mediat shkruajtën se Eros Grezda dhe Oriola Marashi kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre pasi fam
Nuk përmbahen më, Eros Grezda i shpreh publikisht dashurinë Oriolës (FOTO LAJM) Pas konfirmimit të lidhjes së tyre, tashmë modelja Oriola Marshi dhe futbollisti Eros Grezda janë të lirë të shijojnë da
Më në fund e pranuan, Oriola dhe Grezda drejt fejesës? Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë zyrtarisht çifti më i ri i shoëbizz-it shqiptar, ndërkohë që po përgatiten për cerem
Zyrtare: Pas grushtimit të kundërshtarit, vjen dënimi për Grezdën Eros Grezda ka mësuar sot masën e ndëshkimit për sulmin fizik ndaj Antonio Colak, pas ndeshjes gjysmëfinale të Kupës së
"Jam ftohur tani dhe nuk duhet ta kisha bërë atë", Grezda reagon pas sherrit me lojtarin kroat (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar i Osijekut, Eros Grezda është paslasur fizikisht me lojtarin kundërshtar të Rijekës, Anonio Mirko Ç
Pritet dënimi, Eros Grezda përleshet fizikisht në parikimin e stadiumit Eros Grezda pritet të dënohet rëndë për shkak të sjelljeve anti-sportive. Ndeshja e djeshme mes Rijekës dhe Osijekut
"A ta ka nxirë jetën Oriola?" Eros Grezda flet hapur për lidhjen me modelen Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda, ka folur hapur për lidhjen e tij me modelen e njohur shqiptare, Oriola Maras
Grezda: Nuk jam bërë pishman për kalimin te Rangers Në Kroaci futbolli do të rinisë në fillim të qershorit dhe Eros Grezda pavarsisht periudhës së izolimit për shkak të COV
Në kroaci me Oriolën, Grezda nuk e fsheh në asnjë moment: Jam me të dashurën (VIDEO) Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit. Në një li
"Zgjidhni të duhurin", pra Oriola tregoi publikisht çfarë i pëlqen te Grezda (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit që kur lidhja e tyre u zbulua
Më në fund, Eros Grezda e quan publikisht Oriola Marashin: E dashura (FOTO LAJM) Në pushime bashkë, në foto "fshehurazi" bashkë edhe në karantinë bashkë. Këto fakte Oriola dhe Eros Grezda i kanë bër
Karantina për ta është muaj mjalti, historia e dashurisë së Oriolës dhe Grezdës (FOTO LAJM) Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë çifti më i ri i showbizit, të cilët pasi festuan ndërrimin e viteve në fsHehtësi,
Bashkë në karantinë, Oriola i përgatit plot dashuri tortën e ditëlindjes Grezdës (FOTO LAJM) Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë çifti më i ri i në ekranet shqiptare. Edhe pse për shumë kohë qëndruan në heshtje
Kështu stërvitet Eros Grezda në izolim (VIDEO) Pandemia e madhe botërore e “Covid-19” i ka ndaluar të gjitha aktivitetet sportive në një pjesë të madhe të botës. Fu
Oriola Marashi dhe Eros Grezda sapo publikuan foton e parë "bashkë" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Albeu.com vuri re se Oriola Marshai dhe Eros Grezda janë izoluar në të njëjtën shtëpi. Pas shumë dysh
Nuk fshihen më, Oriola Marashi dhe Eros Grezda bashkë në karantinë (FOTO LAJM) Pas lajmit të bujshëm se Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë në një lidhje duket se vetë çifti ka vendosur ta konfirmoj