999 rezultate për

greta

Plas në shtëpinë e Eni Koçit, prindërit nuk pranojnë lidhjen me Gencin Këngëtarja Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj pranuan publikisht se janë një lidhje në muajin dhjetor por ky pranim publik i hi
'Kur do martohesh se ngele në derë', Greta Koçi lë pa fjalë me përgjigjen Greta Koçi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku posto
Plas sherri mes Greta Koçit dhe Genc Prelvukajt (FOTO LAJM) Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë, kjo pasi asnjëri prej tyre nuk e ka panruar
"Nëse do isha më i pasuri i botës do martoheshe me mua?” Si përgjigjet Greta Koçi Greta Koçi vijon të mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka fituar një audiencë të madh
"Pse nuk e bën publike lidhjen?", Greta Koçi u shuan kureshtjen fanasve (FOTO LAJM) Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë. Megjithëse Greta është në skenë që kur ish
'U plake pa të dashur', Greta Koçi habit me përgjigjen e saj (FOTO LAJM) Greta Koçi, është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Megjithëse disa vite më parë Greta ka qënë
Nuk është më 16 vjeç! Greta Koçi feston ditëlindjen (FOTO LAJM) Greta Koçi ka mbledhur në një festë intime disa nga kolegët dhe miqtë e saj më të mirë, për të festuar 27-vjetorin e lin
Dalin mesazhet, kush është futbollisti i Kombëtares që ngacmoi Greta Koçin E ftuar në "Xing me Ermalin" Greta Koçi u shpreh se vazhdon të jetë beqare. Por Greta tregoi rastin e një futbollis
Për herë të parë, Greta Koçi tregon arsyen e vërtetë pse u largua nga PD E ftuar në “Xing me Ermalin” Greta Koçi, këngëtarja e cila ka mbajtur postin e kreut të Forumit Rinor të Partisë Demokra
“Nuk do dal me perçe”, Greta Koçi tregon arsyet pse doli me bikini Ditën e djeshme Greta Koçi publikoi këngën e saj më të re me titull “Mos m’thirr”, një këngë ritmike që u pëlqye shumë n
Fotoja me Ramën bëri bujë, reagon për herë të parë Greta Koçi Fotoja e Greta Koçit dhe Enit me kryeministrin Edi Rama bëri shumë përshtypje verën e kaluar. Greta tregoi se takimi
Turp pa turp, Greta Koçi fle akoma me mamin E ftuar në Xing, Greta Koci ka treguar se në fakt edhe pse është 27 vjec ndonjëherë kur ka frikë akoma fle me mamin.
I kishte rezistuar ndër vite, Greta Koçi shfaqet në klip me bikini Shumë shpesh këngëtaret dhe në përgjithësi artistët më shumë komentohen për dukjen dhe paraqitjet e tyre. Ama Greta K
Jepte lajmet topless, Greta Hoxhën e shkarkojnë nga puna Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
Greta Koçi i bën dhuratën e bukur Ajkës, vajzës së Xhensilës dhe Besit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlu
Greta shfaqet mjaft në formë (FOTO LAJM) Shumë shpesh këngëtaret dhe në përgjithësi artistët më shumë komentohen për dukjen dhe paraqitjet e tyre. Greta së fu
Greta Koçi pranon padashur lidhjen e Enit Greta ka thënë sot te Rudina se nuk ka një njeri në jetën e saj, pasi diku do ishin kapur nëse do kishte. “Nuk ka një
Greta Koçi dhe Gena publikojnë këngën e re (VIDEO) Greta Koçi sapo ka publikuar këngën e saj më të re. Por këtë herë ajo ka ardhur në duet me këngëtarin e njohur Genën
Greta Koçi e tepron me make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Greta Koçi është përfolur gjatë për ndërhyrjet plastike. Ndryshimi i saj ndër vite ka qënë shkak
Greta Hoxha: Si e përjetova dhunën ndaj pronarit të televizionit ku punoj Gazetari dhe pronari i televizionit “Zjarr tv”, Ismet Drishti, u komentua gjatë në media pak ditë më parë ,pasi u sulmua