999 rezultate për

gremio

Milani realizon super blerjen e parë për sezonin e ardhshëm Prej kohësh drejtori sportiv i Milani, Leonardo po negocionte me Gremio për të arritur një rrugë të mesme për të marrë s
Gremio vendos çmimin e brazilianit të kërkuar nga Milan dhe Man City Everton Sousa Soares është një lojtar që ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve evropiane falë paraqitjeve fantastike te
Leonardo synon të afrojë telentin brazilian Pas blerjes së brazilianit Lucas Paqueta në merkaton e janarit, Milani po projekton një skuadër për të ardhmen ky po syn
Konfirmohet gjithçka, Arthur tek Barcelona Gremio ka konfirmuar se Arthur është afër transferimit në Barcelonë, ku marrëveshja do të kompletohet këtë javë. Pres
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Gremios për mesfushorin Arthur Barcelona ka arritur marrëveshje me skuadrën braziliane, Gremio për mesfushorin e talentuar, Arthur Marcus, shef i ka
Rrëfehet futbollisti brazilian: Morëm urdhër të humbisnim Për tifozët kundërshtarë në futbollin italian, Juventusi është një skuadër që nuk do të pastrohet asnjëherë nga njolla e
Barcelona e dashuruar me brazilianët, afër nënskrimit të tretë brenda janarit Barcelona nuk ka ndërmendtë ndalet në këtë merkato janari. Katalanasit ishin me vetëm një blerje në verë dhe tani në jan
Zidane rikuperon 4 armët më të forta të ekipit para El Clasicos Tekniku Zidane do të paraqitet në El Clasicon e së shtunës me armët e tij më të forta që ka pasur gjatë sezonit 2016/17.
Momenti ku ylli portugez i kundërpërgjigjet trajnerit të Gremios për deklaratat e dhëna (VIDEO) Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, i është përgjigjur trajnerit të Gremios, Renato Gauchos, i cili ka pohuar se ai
Madrilenët shënojnë golin e avantazhit kundër Gremios (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avntazh kundër Gremios në "Mohammed Bin Zayed Stadium" Autori i golit është ylli portugez,
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Gremio Janë publikuar formacionet për finalen e Kupës së Botës për klube mes Realit e Gremios. Reali dhe Gremio do të tentoj
Real Madrid vs. Gremio, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madridi sonte luan finalen e Kupës së botës për Klube ndaj Gremios nga ora 18:00. Në stadiumin Bin Zayed, kështu
Trajneri i Gremios me deklaratë thumbuese për Ronaldon Renato Gaucho insiston se ai ishte futbollist më i mirë se Cristiano Ronaldo Gremio dhe Real Madrid nesër, e shtunë d
Lojtari i Gremios premton kthimin e Realit pa trofe në Spanjë Ish lojtari i njohur i disa ekipeve në Europë, aktualisht lojtar i Gremios, Lucas Barrios ka folur për Cadena Cope në li
Ronaldo shënjestron rekordin e Peles në ndeshjen ndaj Gremios për finalen e Botërorit Virtyti i Cristiano Ronaldos është i pangopur. Pas rekordeve të shumta që ka vendosur në këtë vit, Portugezi dëshiron ed
Habit trajneri i Gremios: Kam pasur 5000 femra dhe kam qenë më i fortë se Ronaldo Skuadra e Gremios është kualifikuar pë në finalen e botërorit të klubeve kundër meksikanëve të Pachucas. Por trajner
Gremio finalsti i parë i Kupës së Botës për Klube (VIDEO) Skuadra braziliane, Gremio ka kaluar në finale të Kupës së Botës për Klube, pas fitores me rezultat minimal 1-0 ndaj sku
“Miss Bumbum" hyn në fushë dhe zhvishet para lojtarit (FOTO & VIDEO) Ndeshja e kampionatit brazilian mes Gremios dhe Palmieras u ndërpre për pak çaste pas hyrjes në fushën e lojës të një pr
"Po" nga Gremio, Rhodolfo i Interit Pas prezantimit të Marcelo Brozoviç Inter është duke mbyllur edhe një tjetër goditje në merkaton e janarit. Sipas asaj q
Goditje nga Meksika, Ronaldinho te Queretaro As Indi dhe as Europës: Ronaldinho shkon në Meksikë. Ylli brazilian, i cili u largua në korrik nga klubi i Ateltico Mine