999 rezultate për

greku

DETAJET/ Vranë studenten greke pas sek*it: Tha se greku ishte më i aftë se shqiptari Një ngjarje e rëndë me protagonist një shqiptar dhe shokun e tij grek ndodhi një vit më parë në Greqi. Vrasje e stud
Përleshje me armë të ftohta në tavernë, shqiptari qëllon grekun Një përleshje midis një grupi shqiptarësh dhe grekësh ka ndodhur pas mesnatës të së premtes në Greqi. Ngjarja ka ndo
"Shartim greku dhe serbi", tenori sulmon ashpër Edi Ramën Padia që kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i ka bërë kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, ka nxitur reagime t
Përfitoi 1.9 milion euro nga skema e TVSh-së, ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri greku Ekstradohet nga Danimarka drejt vendit tonë, një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktua
Dorjan Greku me lot në sy: Vajza e Sajmirit kërkon të atin gjithë ditën Tërmeti i 26 Nëntorit shkaktoi një tragjedi të madhe në vendin tonë. 51 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë mbetën
"Vajza thërret babin", pengu i gruas së Sajmir Grekut Me lot në sy bashkëshortja e Sajmir Grekut që humbi jetën bashkë me prindërit e tij nga tërmeti në Thumanë ka nisur të r
Rëfimi rrëqethës i gruas së Sajmir Grekut: Sikur na e ndjeu zemra që s'do bisedonim më kurrë Tërmeti i 26 nëntorit i mori jetën 3 pjestarëve të familjes Greku, Saimirit 30 vjeç, Pëllumbit 57 vjeç, dhe Çelikes 57 v
Mesazhi që nuk i shkoi kurrë, rrëfimi i dhimbshëm gruas së Sajmir Grekut Tërmeti i 26 Nëntorit shuajti 3 pjesëtarë të familjes Greku. Pëllumb Greku, Çelike Greku dhe Sajmir Greku jetonin në një
Gjeti vdekjen nga tërmeti, si shpëtoi vajza dhe bashkëshortja e Saimir Grekut Sajmir Greku arriti të dilte nga rrënojat, por vetëm disa orë më vonë humbi jetën në spital. Ai humbi edhe prindërit
U jepet lamtumira anëtarëve të familjes Greku U përcollën në banesën e fundit 3 pjetarët e familjes Greku. Pëllumb Greku, Celnike Greku dhe Saimir Greku iu dha lam
Momenti tragjik kur nxirren të pajetë burrë e grua në Thumanë (FOTO LAJM) Familja Greku u shua pas tërmetit të fuqishëm që goditi vendin tonë mëngjesin e së martës. Ditën e sotme, ekipet e shpët
Masakrojnë qytetarin dhe i djegin shtëpinë, arrestohet shqiptari dhe greku Një shqiptar 43-vjeçar dhe një 23-vjeçar grek kanë dhunuar barbarisht një shtetas grek. Ngjarja e rëndë u regjistrua
"Nuk kam gisht", flet nga qelia shqiptari i akuzuar për vrajen e studentes (VIDEO) Shqiptari Aleksandër Luca, i cili akuzohet për vrasjen e studentes greke, Eleni Topaludhi, në Rodos ka thyer heshtjen ng
Shqiptari masakron grekun me shufër hekuri në burgun famëkeq (FOTO LAJM) Një i burgosur shqiptar ka sulmuar në burgun e Koridhalosit në Greqi një të burgosur grek. 55-vjeçari shqiptar ka qëllua
Gruaja fle 10 ditë me grekun e vdekur: Gatova ushqime për të Policia ka zbuluar detaje rrëqethëse nga vdekja e një 64 vjeçari dy muaj më parë në Greqi. Ai u gjet pa jetë në apar
Vonesa i shpëtoi jetën këtij greku nga tragjedia e "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) Rrëzimi i djeshëm i avionit të Ethiopian Airlines shkaktoi vdekjen e 157 personave në bord, ndërsa një grek i ka shpëtua
Greku kontrollonte rrugën shqiptari transportonte drogën, bien të dy në pranga Policia greke ka bërë të mundur arrestimin e një shqiptari i cili po transportonte një sasi të konsiderueshme droge drej
Zbardhen bisedat e shqiptarit dhe grekut pasi vranë barbarisht Elenin Autoritetet greke kanë zbardhur tabulatet telefonike të Aleksandër Lucës dhe bashkëpunëtorit të tij grek Manolis Koukour
Momenti kur shqiptari shkon në shtëpinë e studentes që vranë me grekun (VIDEO) Mediat greke kanë publikuar pamje të reja të kamerave të sigurisë kur shqiptari Aleksandër Luca shkon në banesën e stude
Akuza të rënda nga shqiptari Luca: Plan kundër meje, babai i grekut është i pasur Mediat greke kanë zbardhur dëshminë e fundit të Aleksandër Lucës para hetuesve për ngjarjen e dytë për të cilën akuzohet