999 rezultate për

grei

Në Premier League shënohet ky gol i bukur me thembër (VIDEO) Një gol mjaft i bukur u regjistrua në sfidën mes Norwich dhe Watford, e vlefshme për javën e 12-të të Premier Ligës.
Frymëzuar nga "50 hijet e Greit", i riu mbyti veten aksidentalisht me një lodër seksi Një fans i librit popullor “Fifty Shades of Grey”, u gjet i vdekur nga nëna e tij e tronditur, pasi aksidentalisht mbyti
Greizmann i vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka thënë se tashmë e ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierë pas kësa
E BUJSHME/ Greizmann informon Atleticon se do largohet Antoine Griezmann do të luajë ndeshjen e tij përfundimtare me Atletico Madrid të shtunën, pas njoftimit të klubit dhe sh
Super gol i Greizman zhbllokon rezultatin në sfidën përballë Celta-s (VIDEO) Atletico e Madridit ka arritur të zhbllokojë rezultatin në fundin e pjesës së parë falë sulmuesit francez Antuan Greizma
Costa dhe Greizmann drejt largimit, Atletico piketon sulmuesin e Seria A Atletico Madrid po përgatitet të bëjë disa ndërhyrje në merkaton e verës, duke parë nevojën për rinovim të skuadrës, paq
Greizman është i gatshëm ti bashkohet Barcelonës Barcelona tentoi gjatë në merkaton e verës së kaluar për të bindur Antuan Griezman që të transferohet në Catalunjë, por
Dikur më tallnin për erën e djersës: Flet hapur biznesmenia shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një ndër blogeret e njohura shqiptare në Instagram me mbi plot 478 mijë ndjekës, vend ku ndan edhe jetën e saj
Sot një blogere me famë botërore, dikur shqiptaren e tallnin se vinte era djersë Egreis Gjergjani është sot një blogere shumë e njohur në SHBA. Por dikur atë e tallnin për djersën. "Nëse takoni d
Arrestohet një tjetër person për ekzekutimin e shqiptarit në New York Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e Grei Frashërit, të riut shqiptar të ekzekutuar në Neë York. Pas arrestimit t
Arrestohet një nga autorët e vrasjes së të riut shqiptar në Amerikë Një i dyshguar është vënë në pranga për vrasjen e shqiptarit Grei Frashëri në Neë York. Mediat e huaja shkruajne se d
Misteri i vrasjes së 23-vjeçarit shqiptar në SHBA Po bëhet një javë nga vrasja e shqiptarit Grei Frashëri në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. 23-vjeçari u g
Rrëqeth aktorja e njohur për vrasjen e shqiptarit në Amerikë: Pse ike kaq i ri! Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e të riut shqiptar në Amerikë, Grei Frashëri, vrasje e cila ende nuk ka asnjë aut
Flet kushëriri i të riut të ekzekutuar në Brooklyn: Ishte një djalë i shkëlqyer Vazhdojnë të jenë në kërkim autori i vrasjes së shqiptarit Grei Frasheri, 23 vjecar. Ngjarja ndodhi në Bay Ridge në
Tragjedia në familjen shqiptare, asnjë arrestim për vrasjen e 23-vjeçarit (VIDEO) Janw zbardhur pamje nga vendi ku u vra me arme zjarri shqiptari 23-vjecar Grei Frashëri, ne Brooklyn. Ai është vrarë
Antoine Greizmann po kërkon shtëpi në Barcelonë Transferimi i Antonio Griezmannit në Barcelonë është tashmë një sekret i zbuluar. Marrëveshja nuk është punë e kryer,
Barcelona nuk ka të ndalur, kërkon edhe Greizmannin Barcelona është e gatshme të shpenzojë edhe më shumë para për një sulmues, pas arritjes së marrëveshjes me Liverpoolin p
Antoine Greizmann i feston Krishtlindjet duke shikuar një ndeshje në NBA Antoine Greizmann lojtari i Atletico Madrid, po bëhet protagonist i merkatos ku lidhet me një kalim të mundshëm në Barce
Prifti katolik e pranon: Jam gay dhe vazhdoj predikimet Një prift katolik në Milwaukee, në Michigan ka dalë publikisht duke pranuar seksulitetin e tij me anë të një letre të ha
Barcelona mohon bisedimet me Greizmann Barcelona ka mohuar se ka biseduar me Antoine Griezmannin, pasi Atletico Madridi bëri ankesë zyrtare në FIFA për tentime