999 rezultate për

greg

Konfirmohet meçi i rradhës i McGregor, ky do të jetë kundërshtari Conor McGregori meçin e radhës në UFC do ta zhvillojë ndaj Nate Diazit. McGregori fundjavën e kaluar bëri rikthimin e ti
Kampioni i UFC i gatshëm për një duel të "egër" me McGregor Conor McGregor është në pritje për një kundërshtar të ri. Menaxheri i Jorge Masvidal, Abraham Kawa ka sugjeruar balla
"Ofroni 90 milionë euro dhe ndeshja fillon", Babai i Khabibit paralajmëron ripërballjen me McGregorin Babai i Khabib Nurmagomedov kërkon 90 milionë euro për të nënshkruar marrëveshjen e rimeçit me Conor McGregorit. 31-v
Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë (VIDEO) Dee Devlin ka vjedhur spektaklin gjatë hyrjes në T-Mobile Arena të Las Vegasit me Conor McGregor para ndeshjes të tij me
I mjaftuan 40 sekonda ndaj Cerrone, McGregor: Do të rikthehem kampion bote Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald "Cowboy" Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Dy milion euro për sekond, shuma stratosferike që fitoi McGregor në Las Vegas (VIDEO) Conor McGregor ka fituar 1.5milionë funte për sekondë për shkatërrimin që i bëri Donald Cerrones në rundin e parë, thotë
Rikthim i frikshëm i McGregor, triumfon pas 40 sekondave (VIDEO) Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Luks i gjallë, shtëpitë përrallore të Conor McGregor (FOTO LAJM) cGregor një nga boksierët më të njohur në botë, po njihet edhe për pasurinë e tij. 31 vjeçari po raportohet se ka pas
Këngëtari i njohur pëson atak kardiak gjatë koncertit, shokohen fansat (FOTO LAJM) Këngëtari i grupit muzikor të njohur për fëmijë Greg Page ka pësuar një atak kardiak gjatë kohës që po jepte një koncert
Pamjet e rralla tregojnë reagimin e Khabibit pasi Mc Gregor dhuroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC së (VIDEO) Pamjet e papublikuara më herët tregojnë reagimin interesant të Khabibit kur McGregor nokauton Jose Aldon UFC 246 po a
McGregor – Cerrone, konfirmohet ora e meçit Connor McGregor po rikthehet në UFC. Ylli i madh irlandez do të ballafaqohet me Donald ‘Cowboy’ Cerrone në UFC 246 në
McGregorin e presin milionat në ndeshjen ndaj Cerrone Conor McGregor do të fitojë një shumë të madhe parash nga rikthimi i tij në UFC në ndeshjen kundër Donald Cerrone. Mc
"McGregori është si një tullumbac i fryrë", trajneri i Khabibit sulmon irlandezin Trajneri i Khabib Nurmagomedov, Ali Abdelaziz ka sulmuar Conor McGregorin dhe ekipin e tij teksa ata po përgatiten për r
"Sa më do, e dashur?", Greg Rama i kushton vargje të ndjera Kristit (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, ditën e sotme ka ndarë në Instagram një foto ku nuk ka ngurruar të shkruajë vargje të nd
Nuk do të ketë rimeç mes Khabib dhe McGregor, e konfirmon menaxheri Presidenti i UFC, Dana White, është duke këmbëngulur që të ketë përsëri një meç mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomed
Me Zahon e Rean, kështu e uron Vitin e Ri Greg Rama (FOTO LAJM) Greg Rama ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka dalë bashkë me Rea Xhillarin, vajzën e bashkëshortes së kryeminis
Nuk la gjë pa thënë për emigrantët shqiptarë, Salvini rrezikon 15 vjet burg Matteo Salvini rrezikon deri në 15 vjet burg me akuzën e re të gjykatës së Katanias sipas të cilës, ish-ministri I brend
Khabibi me deklaratë të papritur për duelin me McGregorin Khabib Numagomedov ka thënë se shanset për t’u ripërballur me Conor McGregorin në vitin 2020 janë shumë të vogla. Bo
"Edi Rama shpiku fejesën e Gregut me viktimën e tërmetit në Durrës" "Kryeministri shpiku fejesën e djalit për t’u viktimizuar para qytetarëve..." Partia Demokratike iu përgjigj kryemini