999 rezultate për

greca

Mbyllet pjesa e parë në "Selman Stërmasi", Tirana dyfishon shifrat ndaj Kastriotit Tirana ka dyfishuar rezultatin ndaj Kastriotit në sfidën që po luhet ne Selman Stërmasi. Për Tiranën Greca ka shënu
Çmenduri në Fier, nëna tenton të vrasë vajzat e mitura dhe të djegë shtëpinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku nëna ka tentuar të mbysë në ujërat e lumit Seman dy vajzat e saj të mitura, gj
Arrestohen tre persona në Durrës, po trafikonin dy vajza drejt Italisë Tre persona janë arrestuar pasi tentuan të trafikonin drejt Italisëdy vajza doleshente me qëllim shfrytëzimin për prosti
Kokainë me vlerë 1 milion euro, ja kush janë trafikantët shqiptarë në Itali (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme policia italiane ka sekuestruar një sasi prej 9 kilogramësh heroinë dhe 1 kilogramë kokainë, ku në
Pushteti vendor, shkelje flagrante në dhënien e lejeve të ndërtimit Drejtorja e Pergjithshme e Agjencise Kombetare te Planifikimit te Territorit, Znj.Adelina Greca komentoi sot vendimin K
Grabiten varret në Grecalli të Fierit Varret e fshatit Grecalli ne Fieri jane kthyer ne shenjestra te hajduteve. Banoret kane zbuluar se ne varret e te aferme
Kategoria e Parë, Lushnja vazhdon të ruajë kreun Në javën e 11-të të Kategorisë së Parë, Lushnja mori një barazm të vështirë në transfertë me Gramshin. Barazimi 1-1 ka