999 rezultate për

grave

3 tipet e grave që burrat i duan, por u tremben për vdekje Mund të duket sikur këto 3 tipa të personalitetit të grave s’kanë nevojë për një burrë, por në të vërtetë nuk është asht
3 tipet e grave që burrat i duan, por u tremben për vdekje Pas këtyre tre tipave të grave, burrat mendojnë se fshihet një grua që nuk do t’i dojë dhe kanë frikë të dashurohen me t
I bënte "like" vajzave në Instagram, gruaja i bën dhuratën epike burrit (VIDEO) Gloria u kthye ndër personat më të komentuar të momentit, pasi publikoi në TikTok dhuratën që kishte përgatitur për par
Fotot zhveshur bënë namin, Aulona: E kam burrin mendjehapur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Aulona Musta shkaktoi një “tërmet” në Instagram pasi u shfaq nudo për kopertinën e revistës ‘Global Wo
"Injorant"! Pse u revoltua Ina e "Për'puthen" nga postimi i Saimirit për Shën Valentinin (FOTO LAJM) Në dukje një postim i këndshëm Shën Valentini, por në të vërtetë shkaktoi debat të konsiderueshëm në rrjetet sociale. Ni
4 shqetësime kryesore që lënë pa gjumë shumicën e grave Shqetësimi është një pjesë normale e jetës, por disa prej nesh na pushton thuajse plotësisht dhe madje ndikon edhe në gj
Si pandemia thelloi problemin e mungesës së kushteve të punës në industrinë fasone 78.8% e vajzave dhe grave të larguara nga puna në fasoneri nga korriku i vitit të kaluar nuk kanë përfituar asnjë ndihmë
4 shqetësime kryesore që lënë pa gjumë shumicën e grave Shqetësimi është një pjesë normale e jetës, por disa prej nesh na pushton thuajse plotësisht dhe madje ndikon edhe në gj
Si i ndjek Prokuroria rastet e Dhunës në Familje në Shqipëri, krahasimi me politikat amerikane Nga Ildize Kola Dhuna në familje është një çështje që ekziston prej vitesh tashmë. Kohët e fundit, diskutime
Vjedhje spektakolare: "Avullojnë" bizhuteritë e grave të miliarderëve grekë Një vjedhje spektakolare ka ndodhur në kutitë e sigurisë së një banke të nivelit të dytë në Athinë. Mediat greke rap
"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
71% e grave të pakënaqura, zbuloni shtetet ku jetojnë femrat me gjoksin perfekt Pas analizimit të të dhënave, disa studiues zbuluan se gati 71% e grave ishin të pakënaqura me madhësinë e gjinjve të ty
Juventus-Barcelona në "luftë" për talentin e Ajax-it Juventi dhe Barcelona janë të gatshëm të sfidohen jo vetëm në fushë (nesër përplasen në Champions League në "Allianz Sta
Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
Formacionet zyrtare, Ajax-Liverpool Njëra nga ndeshje kryesore të cilat zhvillohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve brenda fazës së grupeve, është ajo
Kush s’ua jep dorën grave, s’mund të marrë nënshtetësinë gjermane Dhënia e dorës të tjerëve ka rrënjë të thella dhe përbën bazën e bashkëjetesës në Gjermani, prandaj sipas gjyqtarëve kus
"Do fusim edhe fëmijët në grevë", përkeqësohet gjendja shëndetësore e grave naftëtare Dita e sotme shënon ditën e 6-të të grevës së urisë për gratë naftëtare. Kryeministri Rama i ka ftuar punëtoret e naf
Hendeku gjinor ende i lartë, zhvillohet forumi rajonal për punësimin e grave dhe vajzave Nga Evis Nasto FORUMI RAJONAL PËR PUNËSIMIN E GRAVE HENDEKU GJINOR, ENDE I LARTË NË VENDET E BALLKANIT PER
Ish-eskorta i "hap sytë" grave: Shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM) Një ish-eskortë e quajtur Samantha X, ka treguar për News.om.au disa nga shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju trad