999 rezultate për

granit

100 milion euro “të pastër”, si e fshehu banda e shqiptarit mallin nëpër pllakat e granitit Një sasi e madhe prej 333 kilogram kokainë e pastër është sekuestruar sot nga Guardia di Finanza e La Spenzia në bashkëp
Arteta zbulon të ardhmen e Granit Xhakës Mikel Arteta beson se Granit Xhaka do të qëndrojë në Arsenal edhe pas afatit kalimtar të janarit, me gjithë thashethemet
Granit Xhaka - Hertha Berlin, flet agjenti i mesfushorit Granit Xhaka raportohet se është afër arritjes së një marrëveshje për transferim te Hertha Berlin pasi që mesfushori ësh
Xhaka i zemëruar me dyfytyrësinë e Artetas, në publik e lavdëron, privatisht ka sjellje tjetër Mesfushori i Arsenalit , Granit Xhaka është i pakënaqur me komentet e bëra nga trajneri i i ri Mikel Arteta. Xhaka th
Klubi gjerman nis bisedimet me Granit Xhakën Hertha Berlin i ka nisur bisedimet me Granit Xhakën, për kthimit e mundshëm të mesfushorit shqiptar të Arsenalit në Bund
Jurgen Klinsmann merr Granit Xhakën në Bundesligë te Hertha e Berlinit Granit Xhaka, në Bundesligë për të shpëtuar përfundimisht nga Arsenali. Sipas medieve kryesorë në Agnli dhe Gjermani (Bi
Milan mendon për merkaton, shënjestron mesfushorin shqiptar Merkato e janarit pritet të përforcojë Milanin. Kuqezinjtë po vuajnë shumë në këtë sezon dhe reparti ku po çalon duket s
Incidenti i Graniti Xhakës te Arsenal, reagon Taulanti Pas incidenteve tek Arsenali, Taulant Xhaka i del në mbrojtje vëllait të tij, Granit Xhaka. Në një intervistë për zvi
Ozili si Xhaka, zëvendësohet e më pas "shpërthen" pas fishkëllimave nga tifozët (VIDEO) Mesut Ozili ka shpërthyer ngjashëm si Granit Xhaka, pasi u zëvendësua në ndeshjen kundër Manchester Cityt.Trajneri Fredd
Granit Xhaka ka një mesazh për gruan e tij Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, duket se po e shijon në maksimum ndjenjën e atësisë. Muaj më parë kur në
Lajm i madh për Granit Xhakën Granit Xhaka është rikthyer në formacionin e Arsenalit pas disa javësh mungesë, për shkak të incidentit që ndodhi me tif
"I prekur nga tragjedia, për Shqipërinë kemi bërë burg", thirrja e Granit Xhakës Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka mundur të qëndrojë larg ngjarjeve tragjike që kanë ndodhur orët e
Arsenali befasohet nga Southampton (VIDEO) Southampton ka kaluar në epërsi pas 9 minutave lojë në ‘Emirates’ Ishte sulmuesi Dany Ings ai që shënoi për 0-1 në mi
I mori jetën djalin të xhaxhait, ekstradohet nga Londra 35 vjeçari Një shqiptar i cili është dënuar me 16 vite burg për vrasjen e djalit të xhaxhit është ekstraduar në Shqipëri nga Londra
Më në fund një lajm i mirë për Granit Xhakën Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka thënë se Granit Xhaka mund të luaj në fundjavë kundër Southamptonit. Ylli shqipta
Milan-Inter, derbi në merkato për Granit Xhakën Derbi i Milanos në merkato për të marrë shërbimet e Granit Xhakës. Futbollisti me origjinë shqiptare i cili luan për
Ekipet e Milanos në "luftë" për Granit Xhakën Sky Germany pretendon se dy klubet rivale, Interi dhe Milani, tani janë në luftë edhe për ta transferuar mesfushorin e A
Pas Granitit edhe Taulanti! Futbollisti shqiptar po bëhet baba për herë të parë(FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe partnerja e tij, Leonita, sollën në jetë një vajzë të cilë
Një ëngjëll, Granit Xhaka zbulon për herë të parë portretin e të bijës (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita, u bënë prindër për herë të pare një muaj më parë. Në jetën e tyr
Granit Xhaka "tall" keq Albian Ajetin (VIDEO) Në dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", Zvicra do të përballet me Gjeorgjinë dhe