999 rezultate për

grande

10 këngëtaret më të pasura të vitit Revista Forbes ka publikuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019. Surpriza më e madhe e vitit
"U zgjova me dhimbje!", Ariana Grande e sëmurë keq, shqetëson fansat (FOTO LAJM) Ariana Grande ka shqetësuar fansat sot pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë
"Leku shkon te leku", ky është projekti prestigjoz më ri i Wanda Narës Wanda Nara po bëhet gjithnjë e më shumë protagoniste në ekranet e mediave italiane. Pas emisionit sportiv "Tiki Taka"
Ëngjëj apo djaj? Miley Cyrus, Ariana Grande dhe Lana Del Rey sjellin bashkëpunimin "historik" (VIDEO) Miley Cyrus, Lana Del Rey dhe Ariana Grande janë padyshim tre ndër emrat më të njohur të muzikës. Secila prej tyre ka
Shqiptarja me famë ndërkombëtare “mund” Dua Lipën (FOTO LAJM) Mbrëmja e çmimeve të MTV VMA ka dhuruar spektakël dhe plot surpriza. Triumfuese ishin këngetarët Taylor Swift dhe Ari
Ariana Grande nuk i mban dot lotët në koncertin e fundit, flet hapur me publikun (VIDEO) Ariana Grande ka nisur turin e radhës së koncerteve dhe është shfaqur shumë e emocionuar para publikut që kishte shkuar
Taylor Mega "ngre temperaturat" në Grande Fratello (FOTO LAJM) Taylor Mega është një nga konkurrentet e spektaklit "Grande Fratello 16", që po zhvillohet aktualisht në Canale 5, në It
Klubi përjashton lojtarin që humbi penalltinë "Panenka" (VIDEO) Një lajm i pabesueshëm vjen nga Amerika Latine. Skuadra e Independiente de Camp Grande, ka vendosur të përjashtojë lo
Ariana Grande largohet nga skena pasi e gjuajnë me limon Ariana Grande është gjuajtur nga një anëtar i publikut me limon mbrëmjen e së dielës gjatë performancës në Coachella 201
Vetëm kështu mund të bënte bujë, çmeduria e futbollistit italian në ndeshjen e fundit (VIDEO) Kemi dëgjuar shumë gjëra gjatë jetës tonë, por kjo histori nga Italia mund të jetë kulmi. Ignazio Barbagallo, një fu
Kjo shqiptare është frymëzimi i Ariana Grandes për këngën e re Këngëtarja me famë botërore, Ariana Grande është një ndër këngëtaret që pothuajse të gjitha këngët që nxjerr i kthehen n
Përjetoi ferrin, Ariana Grande largohet përfundimisht nga muzika Ka kaluar një muaj që nga momenti kur ish i dashuri i Ariana Grande ndërroi jetë. Ariana Grande ka bërë të ditur se
Ariana Grande reagon për herë të parë pas vdekjes së ish të dashurit të saj Pak orë më parë, Ariana Grande ka postuar në llogarinë e saj të Instagram-it një foto të ish-të dashurit të saj, i cili
Gjendet i vdekur ish-i dashuri i Ariana Grandes, çfarë tha pak para vdekjes Reperi i njohur i “Self care”, Mac Miller ësht gjetur i vdekur në shtëpi. 26-vjeçari dyshohet se ka vdekur nga overdo
Një rrugë në Tiranë me emrin e Alessandro Leogrande-s Një rrugë e re në kryeqytet do të mbajë emrin e një shkrimtari dhe gazetari të njohur italian, i cili ka shkruar e rrëfy
Ariana Grande kryqëzohet nga fansat: Ku shkon me atë fustan skandaloz Paçka se e vogla Ariana Grande me zë të madh dhuroi një super performancë të ndjerë të “(You Make Me Feel Like) A Natura
Zyrtare: Mesfushori brazilian largohet nga Barcelona Klubi kinez Guangzhou Evergrande zyrtarisht e ka transferuar mesfushorin e Barcelonës, Paulinho. Klubi kinez njofton
Pas fejesës, Ariana Grande akuzohet për tradhëti nga ish i dashuri Vetëm dy ditë më parë u zbulua se këngëtarja e famshme Ariana Grande u fejua me të dashurin e saj të ri, aktorin Pete Da
Ariana Grande rikthehet me këngë emocionale Ariana Grande është rikthyer me projektin e saj të parë muzikor që nga sulmi terrorist me bombë që la të vdekur 22 perso
Ariana Grande deklaratë publike dashurie artistit shqiptar Ariana Grande është një nga këngëtaret më të dashura për publikun amerikan dhe jo vetëm. Shpeshherë edhe në rolin e akto