999 rezultate për

granada

Goli me goditje dënimi ndaj Granadas, Messi thyen rekordin e Ronaldos Leo Messi me golin e realizuar nga gjuajtja e lirë mbrëmë ndaj Granadës ka thyer rekordin e Ronaldos. Sulmuesi portug
Fitorja ndaj Granadas, Koeman: Kemi nevojë për Messin që të luftojmë për titullin Trajneri i Barcelonës Ronald Koeman, ka reaguar pas fitores së thellë që Barcelona arriti kundër Granadas në kuadër të x
Barcelona fiton me "poker" golash ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur fitore të thellë ndaj Granadas, në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Fillimisht Barcelona f
Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e tretë ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona është duke vazhduar momentin e mirë në kampionat, kjo duket edhe me rezultatin që po arrinë ndaj Granadas.
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin që në minutat e para të takimit ndaj Granadas. Griezmann dërgoi topin n
Granada – Barcelona, formacionet zyrtare: "Katalanasit" synojnë vazhdimësinë pozitive në kampionat Granada do të ndeshet me Barcelonën në kuadër të xhiros se 18-të të La Ligas. Barça qëndron në vendin e katërt me 31
U dëmtua ndaj Granadas, Rodrygo 3 muaj jasht Zinedine humbet një element shumë të rëndësishëm, pikërisht sulmuesin Rodrygo. Braziliani vuan nga një dëmtim në tendinë
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Fitorja e 5 radhazi, Reali mposht pastër Granadan (VIDEO) Real Madridi ka shënuar fitoren e radhës në La Liga. Këtë herë "Los Blancos" mposhten Granadan. Gjiganti spanjoll fit
Më në fund Reali "tund" rrjetën ndaj Granadas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Reali ka arritur te zhbllokojë rezultatin në të dytën. Casemira ka
Real Madrid - Granada, formacionet zyrtare Sonte (e mërkurë) Real Madridi pret në shtëpi Granadan, përballje e vlefshme për javën e 15-të të La Liga-s. Vendasit
Një shqiptar në La Liga, Granada blen mesfushorin te Lugano Eris Abedini është zyrtarisht pjesë e Granada në La Liga. Mesfushori i Kosovës U21 ka nënshkruar një kontratë “1+2” dhe
Atletico "shpartallon" Granadan, Suarez e nis me dy gola dhe asist (VIDEO) Atletico Madrid kanë shënuar fitore të lehtë ndaj Granada. Me rezultatin 6:1, Atletico Madrid ka marrë fitore në La L
Kupa e Mbretit/ Ath. Bilbao siguron finalen (VIDEO) Athletic Bilbao i është bashkuar Real Sociedad-it në finalen e Kupës së Mbretit pas humbjes 2-1 të pësuar në fushën e Gr
Messi nderon Barcelonën, Setien debuton me fitore (VIDEO) Barcelona ka hasur jo pak vështirësi për të triumfuar ndaj Granadas. Ishte Lionel Messi ai i cili realizoi golin e f
Reali mposht Granadan dhe blindon kreun (VIDEO) Real Madridi ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Granadas në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në La Liga. Pjesa e parë
Ende pa filluar, zhbllokohet sfida në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Reali i Madridit ka zhbllokuar që në minutën e 2 shifrat ndaj Granadas. Është Benzema i cili tundi rrjetën me të majt
Kthehen James dhe Bale, Zidane lë jashtë Vinicius dhe Vasquez për ndeshjen me Granadan Zinedine Zidane nuk e kanë përfshirë Vinicius Jr apo Lucas Vazques në skluadrën e Real Madrid për ndeshjet kundër Granad
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO) Barcelona pësoi disfatë me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Granadas, që u zhvillua sot në stadiumin "Nuevo Los Carmenes"
Granada "shokon" Barcelonën, dyfishon rezultatin (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në ndeshjen mes Granadas dhe Barcelonës. Vendasit arritën të mbyllnin pjesën e parë