999 rezultate për

gran

Paratici konteston trofeun e fituar nga Messi: CR7 meritonte Topin e Artë “Cristiano Ronaldo meritonte Topin e Artë, e kemi thënë gjithnjë”. Drejtori Sportiv i Juventus Fabio Paratici në rastin
Emigranti: Mund të rrinë edhe 3 vjet brenda shtëpisë time, s’dua asnjë lekë Shqipëria po lëngon nga fatkeqësia natyrore, por fatmirësisht shqiptarët po e mbajnë ende në këmbë, pa u rrëzuar. Një
Lajm i madh për Granit Xhakën Granit Xhaka është rikthyer në formacionin e Arsenalit pas disa javësh mungesë, për shkak të incidentit që ndodhi me tif
Emigrantët kthehen në vendlindje, radhë të gjata në Kakavijë Në këto ditë të vështira, shumë emigrantë po kthehen në atdhe edhe me rastin e festës së Pavarësisë. Emigrantët shqip
"I prekur nga tragjedia, për Shqipërinë kemi bërë burg", thirrja e Granit Xhakës Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, nuk ka mundur të qëndrojë larg ngjarjeve tragjike që kanë ndodhur orët e
Libia ndalon 284 migrantë Roja bregdetare e Libisë thotë se ka ndaluar 284 migrantë në Detin Mesdhe. Në deklaratën e sotme thuhet se migrantët
Grushtoi gjyqtarin e ndeshjes Teuta-Tirana, arrestohet basketbollisti 34 vjeçar Policia e Durrësit ka arrestuar 34 vjeçarin Bruno Daliu, pasi ka goditur gjyqtarin e ndeshjes së basketbollit Teuta-Tira
Arsenali befasohet nga Southampton (VIDEO) Southampton ka kaluar në epërsi pas 9 minutave lojë në ‘Emirates’ Ishte sulmuesi Dany Ings ai që shënoi për 0-1 në mi
I mori jetën djalin të xhaxhait, ekstradohet nga Londra 35 vjeçari Një shqiptar i cili është dënuar me 16 vite burg për vrasjen e djalit të xhaxhit është ekstraduar në Shqipëri nga Londra
10 këngëtaret më të pasura të vitit Revista Forbes ka publikuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019. Surpriza më e madhe e vitit
Më në fund një lajm i mirë për Granit Xhakën Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka thënë se Granit Xhaka mund të luaj në fundjavë kundër Southamptonit. Ylli shqipta
Milan-Inter, derbi në merkato për Granit Xhakën Derbi i Milanos në merkato për të marrë shërbimet e Granit Xhakës. Futbollisti me origjinë shqiptare i cili luan për
Ekipet e Milanos në "luftë" për Granit Xhakën Sky Germany pretendon se dy klubet rivale, Interi dhe Milani, tani janë në luftë edhe për ta transferuar mesfushorin e A
Plas sherri në Durrës, ndërhyn policia Policia e Durrësitr ka parandaluar një konflikti për motive të dobëta dhe ka vene ne pranga ne flagrance nje person, nde
Gjenden 25 persona në kontenierin frigorifer që po shkonte në Britani 25 persona janw gjetur të mbyllur në një kontejner frigorifer, i cili po transportohej nga një traget që ishte nisur nga
Drejt Anglisë, gjenden 25 emigrantë në një kamion frigoriferi 25 migrantë u gjetën të vendosur në një traget me ngarkesë, të nisur për në Britani, menjëherë pasi ajo u largua nga Ho
"U zgjova me dhimbje!", Ariana Grande e sëmurë keq, shqetëson fansat (FOTO LAJM) Ariana Grande ka shqetësuar fansat sot pasi ka bërë me dije përmes disa postimeve në Instagram, se është sërish e sëmurë
"Leku shkon te leku", ky është projekti prestigjoz më ri i Wanda Narës Wanda Nara po bëhet gjithnjë e më shumë protagoniste në ekranet e mediave italiane. Pas emisionit sportiv "Tiki Taka"
Policia kufitare kroate qëllon kundër emigrantëve Policia kufitare në Kroaci ka qëlluar me armë zjarri ndaj një grupi emigrantësh, të cilët po përpiqeshin të kalonin kufi
Pas Granitit edhe Taulanti! Futbollisti shqiptar po bëhet baba për herë të parë(FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe partnerja e tij, Leonita, sollën në jetë një vajzë të cilë