999 rezultate për

gramshit

Përfundon në prokurori kryebashkiaku i Gramshit Kryetari i Bashkisë së Gramshit, Klodian Taçe, ka qenë këtë të premte për tre orë në Prokurori. Mësohet se Taçe është
"Gjyshi im shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura", historia tragjike e besnikut të Zogut Është publikuar historia e panjohur të Riza Kishtës me origjinë nga Gramshi ku familja e tij ishte një nga më të pasurat
Fshehu hetimin për vjedhje, reagon kryebashkiaku i Gramshit Kryebashkiaku socialist i Gramshit, Klodian Taçe ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka sqaruar kallëzimin
Aksidenti me 1 viktim e 4 të plagosur rëndë, policia e Gramshit zbulon shkaqet Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi. Pas ngjar
Transportonte klandestinë për 1 mijë euro secili, durrsaku kapet mat në unazën e Gramshit Një 44 vjecar ka përfunduar në prangat e policisë pasi u kap duke transportuar 9 shtetas të huaj, kundrejt fitimit 440
Pas Kajmakut, opozita i sulet kryetarit të bashkisë së Gramshit PD ka denoncuar kryetarin e bashkisë së Gramshit Klodian Taçe se i ka dhënë tender për blerje dru zjarri për shkollat, k
Atentat në Gramsh, tentohet të vritet me kallash kryeplaku i fshatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhu rreth ores 22:00 të së premtes në fshatin Gribe të Gramshit. Kryeplaku i fshatit Tajar Vel
Fouristrada përplaset me zetorin, 2 të plagosurit dërgohen me urgjencë në Tiranë Një aksident ka përfshirë një fouristradë, një zetor dhe një motor në në Drizë të Gramshit. Ngjarja ka ndodhur mbrëm
E dha Gjiknuri, Balla kërkon pezullimin e HEC-it në Kanionin e Holtës Shkatërrimi që po i bëhet Kanionit të Holtës nga një firmë ndërtuese e një HEC-i ka bëri bujë të madhe në media ditët e
U përplas nga makina në Gramsh, 11 vjeçarja në gjendje të rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Gramshit. Mësohet se një vajzë vetëm 11 vjec është përplasu
50 mijë lekë ose të vura prangat! Arrestohet "sherifi" i Policisë së Gramshit Një efektiv i Policisë së Gramshit e ka konsideruar veten të plotfuqishëm duke i kërkuar një qytetari 50 mijë lekë nën k
Panik në spitalin e Gramshit, 43-vjeçari i sulet me thikë mjekut Një incident ka ndodhur ditën e sotme në Gramsh ku një shtetas i është sulur me thikë një mjeku në oborrin e spitalit.
Hajdutët vjedhin natën e Vitit të Ri por përfundojnë si dështakë Pak pas ndërrimit të viteve, teksa kthehej në banesën e tij në lagjen “Sporti” në qytetin e Gramshit një biznesmen është
“Makinën po e drejtonte djali 8-vjeç”, dëshmi të frikshme nga nxënësit që ranë në humnere Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor fshatin Bërsnik me qytetin e Gramshit, kur një “Fuori
Krasta nën flakë, “ninxhat” e Gramshit në aksion Kjo video tregon se sa i vërtetë është etiketimi që kemi bërë për skuadrën e zjarrfikësve në Gramsh duke i mbiquajtur at
Balla ironizon protestën: Shqipëria ka nevojë për reforma, jo protesta Taulant Balla nga Elbasani ka ironizuar protestën e PD dhe tunelin ku sipas tij është zhytur opozita e vendit. “Prot
Berisha: Nxënësit e Gramshit lenë mësimin për të dëgjuar Ramën (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video kur shihen 4 autobuzë të mbushur me nxënës nga Gramshi të cilët dërgo
Kërcënoi në Facebook kryebashkiaken e Gramshit, ndalohet 39-vjeçari Policia e Gramshit ka ndalur një shtetas pasi me anë të mesazheve në Facebook ka kanosur kryebashkiaken e Gramshit.
Deputeti Balla ndihmon qytetarin që i ngeci makina në rrugën e ngrirë (FOTO LAJM) Të shumtë kanë qenë deputetët si të majtë dhe të djathë që janë gjëndur pranë zonave ku janë krijuar vështirësi nga bora
Gramsh/ Totozani ballafaqohet me ankesat e banorëve Avokati i Popullit, Igli Totozani, ishte sot në Bashkinë e Gramshit, për të marrë ankesat e banorëve të kësaj zone. Në k