999 rezultate për

gramoz

Vajza e Gramoz Ruçit shpërthen në akuza ndaj Bashkisë së Tiranës: Na e ka fut sa krahu Vajza e Gramoz Ruçit, Ridvana Ruçi me anë të një postimi në Facebook shprehet e revoltuar ndaj Bashkisë së Tiranës me në
Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej k
"Plehrë e Gramoz Ruçit", deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë (VIDEO) Qytetarët vazhdojnë të revoltohen ndaj deputetëve të rinj të cilët dolën nga lista e PArtisë Demokratike dhe LSI-së duke
Nuk është grabitja, një lidhje intime solli tragjedinë me dy viktima në Korçë Ngjarja e rëndë me dy viktima në Korçë duket se nuk ka patur shkak grabitjen, por një lidhje të dyshuar jashtëmartesore.
Zbulohet motivi, vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan Korçë-Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nakodhe kunati i tij
E rëndë në Korçë: Dje vrau kunatin, sot vret veten me armë zjarri Vetëm pak minuta më parë ka vrarë veten Sefedin Zenellari, 71-vjeç kunati i 57 vjeçarit Gramoz Nako të gjetur të vrarë
Voton Gramoz Ruçi: S’ka burrë nëne të vendosë më diktaturën (VIDEO) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka dhënë votuar pak minuta më parë pranë QV në Liceun Artistik. Pas votimit, ai tha për
Këtu komandojmë ne jo Rama: Plas sherri Ahmetaj-Balla për PPP-në 200 milion euro Ligji për kontratat e Partneritetit Publik Privat dhe një kontratë koncesionare me vlerë 200 milionë euro ka futur në sh
Gramoz Ruçi nxehet me gazetarët: Na lini të llafosemi (VIDEO) Deputetët socialistë kanë filluar tashmë të flasim sa më pak në media.Këtë gjë e ka konfirmuar sot edhe Gramoz Ruçi i c
Myslym Murrizi bëhet zëvendësi i Gramoz Ruçit Myslym Murrizi do të jetë Nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë. Kështu, Murrizi do të zerë vendin e Edi Palokës në krah t
Rudina Hajdari reagon ndaj kritikëve: PD ka 28 vjjet që pranon Ruçin në politikë Rudina Hajdari ka reaguar ndaj zërave kundër kërkesës së saj ndaj Gramoz Ruçit për të mbajtur një minutë heshtje për vik
Një nënë akuzon Gramoz Ruçin se ka urdhëruar t'i vrasin djalin 2 Prilli shënon në Shkodër 28-vjetorin e demostratës antikomuniste, në të cilën u vranë katër të rinj. Në një prononcim
Murrizit: Armiqësi në PD, do i zë vendin Edi Palokës Myslim Murrizi i cili është përjashtuar nga Partia Demokratike pas refuzimit të lënies së mandatit ishte i ftuar në emis
Protestuesit drejt Kryesisë së Kuvendit, Rama ikën me shpejtësi (VIDEO) Kreu i PD- së Lulzim Basha, pas fjalimit të tij përpara protestuesve ka bërë thirje për tu drejtuar tek Kryesia e Kuven
Iu iku kryetrafikanti, shfryhet super aksioni me 32 të arrestuar Gjatë operacionit “Rruga e gabuar” u prangosën me bujë 32 persona, kryesisht taksistë dhe shoqërues klandestinësh, por j
Xhaferi pret në takim Gramoz Ruçin Kryetari i Parlamentit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, sot para ndërtesës së Kuvendit të Republikës së Maqed
"Opinga" dhe "konjak", dhuratat që Gramoz Ruçi u bën të huajve Shkëmbimi i dhuratave është një akt simbolik mirësjelljeje mes zyrtarëve gjatë takimeve. Gjatë drejtimit të instituc
Djali i Vokrrit: Ëndrra e babit ishte stadiumi, por edhe kualifikimi dhe fitoret e Kosovës Djali i ish presidentit të Federatës se Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri dhe legjendës së Kosovës, ka thënë se ë
Nard Ndoka thumbon Gramoz Ruçin: Mbaje veten shok! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar Kroacia arriti të mundë më penallti Rusinë pas barazimit 2:2 gjatë ndeshjes. Humbja e Rusisë ka për
Bëri aksident me djalin e Gramoz Ruçit, kush është shoferi i kamionit të milionave Edi Lika ishte shoferi i kamionit, në të cilën ishte edhe Toyota e famshme me 3.4 milion euro. Por emri i Edi Likës n