999 rezultate për

graciano

"Mos më fol mua ashtu", Lulzimi i Përputhen acarohet keq me Gracianon Balerini Graciano Tagani dhe ish konkurrenti i "Përputhen", Lulzim Jashari patën një debat mes njëri-tjetrit sot në rubr
"Përkëdhelet me të gjithë djemtë", plas "xhelozia" në Përputhen (FOTO LAJM) Ana suprizoi jo pak me zgjedhjen e Gracianos në takim. Graciano është përshkruar si një tip i heshtur, e gjatë puntat
Djali i ri tek "Përputhen" pranon që është biseksual: Kam patur marrëdhënie me të dyja gjinitë Në puntatën e sotme “Përputhen”, në Top Channel, një nga kandidatët, Graciano, mori guximin për t’i rrëfyer Anës se ësht
E quajnë gay, reagon balerini i njohur shqiptar: "Kush më njeh, i di bëmat" (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar Graciano Tagani është shprehur se nuk e bezdisin aspak fjalët për prirjet e tij seksuale, për
Graciano flet për marrëdhëniet intime: Femrat shqiptare nuk dinë (VIDEO) Balerini i njohur, Graciano Tagani shprehet gjithnjë pa dorashka në emisione e intervista ku është i ftuar dhe kështu ka
Balerini i njohur bën deklaratën e fortë: Femrat shqiptare nuk dinë të kërkojnë s*ks! Balerini i njohur Graciano Tagani ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me femrat shqiptare. Përgjatë intervistës
Habit Graciano: Gjatë karantinës kam parë vetëm video +18 (VIDEO) Graciano Tagani njihet jo vetëm për talentin e tij në balet, por edhe për faktin që tregohet gjithnjë i çiltër në deklar
"Palaço që shet veten", Valeri i kthehet Gracianos në mes të emisionit: Copë balerini (VIDEO) Të ftuar së fundmi në emisionin "Shqipëria live", ishin disa nga ish-banorët e "Big Brother Albania, mes tyre edhe Graci
Plas sherri mes banorëve të BB: Bën si palaço që të dalësh në TV, shet çdo gjë (VIDEO) Dy ish-banorët e “Big Brother” Graciano Tagani dhe Valer Kolnikaj janë përplasur me njëri-tjetrin në studion e emisionit
Plasi në "E Diell", Manushi ja thotë publikisht Gracianos: Ke qenë i lidhur me grua të martuar (VIDEO) Tema në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” ishte lidhur me të rinjtë që janë në një marrëdhënie me persona më të
Graciano i prek gjoksin në mes emisionit Françeska Jaçes (VIDEO) E ftuar sot në “E diell”, ishte një nga modelet më supers eksi shqiptare, Françeska Jaçe. Françeska u vendos përballë py
"O plehrë të vras", zbulohet arsyeja pse Graciano goditi gazetarin (VIDEO) Ditën e djeshme bëri xhiron në rrjet një video e publikuar nga Aulona Musta ku shfaqej Graciano duke goditur gazetarin R
"O plehrë, o legen", Graciano Tagani humb toruan dhe rreh gazetarin (VIDEO) Një video e publikuar nga moderatorja e "Thumbon", Aulona Musta tregon balerinin Graciano Tagani, teksa qëllon me shpull
Surpriza e Gracianos e bëri mamanë e tij të përlotej në mes të emisionit! (VIDEO) Ditën e djeshme, në puntatën speciale të emisionit “E diell” ishin të ftuar balerini Graciano Tagani dhe mamaja e tij.
U largua nga “TV Klan”, Graciano me pozicion të ri në televizionin konkurrent (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, balerini i njohur Graciano Tagani deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nak
“Albi u prek shumë nga ndarja me Klaudian”, miku i tyre tregon prapaskenat Albi Nako dhe Klaudia Pepa patën një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua gjatë. Por kohë më pas, kur të dy i
Herë me njëri herë me tjerin, balerini i njohur tregon për ndarjen e Klaudias dhe Albit Prej 7 vitesh balerini i njohur Graciano Tagani ishte pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos në Tv Klan. Por ai tre
Balerinit nuk i del inati me Albi Nakon: Është njeriu më mosmirnjohës që njoh Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Thumb” bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushua
Balerini i njohur zbulon sesi e hoqi nga puna Albi Nako Graciano Tagani nuk është më pjesë e trupës së balerinëve profesionist të Albi Nakos. Në një intervistë për emisioni
Rina dështon në twerk? Kjo është përballja e saj me Gracianon (VIDEO) Mbrëmja e djeshme mes midis skuadrës blu dhe të kuqe në “Shiko Kush LUAN” ka qënë një përballje mjaftë e fortë. E t