999 rezultate për

gotze

Mario Gotze realizon supergol në Europa League (VIDEO) Mario Gotze e ka nisur mjaft mirë aventurën te PSV. Pasi shënoi golin e parë në kampionatin holandez, gjermani ka shë
Gotze debuton me një gol të bukur në Holandë (VIDEO) Mario Gotze ka filluar në mënyrën më të mirë aventurën e tij në Holandë te PSV. Ylli gjerman ka shënuar gol pas vetëm
Mario Gotze bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën legjendare Mario Gotze provon të kthehet përsëri protagonist në futbollin e luajtur, pas një problemi shëndetësor që i ka shhkatërr
Mario Gotze mund të rikthehet në Bundesligë, interesohet Hertha e Berlinit Mario Gotze mund të kthehet në Bundesliga. Pasi përfundoi aventurën e tij me Borussia Dortmund, Mario Gotze vazhdon t
Bayern Munchen mendon të rikthejë Mario Gotzen Bayerni i Mynihut po punon për të rikthyer sërish fantazistin gjerman Mario Gotze në ekip, duke qenë se ky i fundit ësht
Ribery thërret Gotzen e Mandzukic te Fiorentina Ylli francez i Fiorentinës, Franck Ribery, ka ftuar Mario Gotzen dhe Mario Manxhukicin që t’i bashkohen atij te klubi it
Veshi fustanin e bashkëshortes, sfida e Gotze hap polemika në rrjet (VIDEO) Mario Gotze dhe partnerja e tij, Ann-Kathrin Brommel, numërojnë më shumë se 8.4 milion fansa së bashku në rrjetet social
Gotze afër Milanit, pranon edhe reduktimin e pagës Ylli gjerman i Borussia Dortmund, Mario Gotze, edhe zyrtarisht do të largohet nga ‘Signal Iduna Park’, në fund të këtij
Tashmë e konfirmuar nga vetë skuadra: Gotze largohet në fund të sezonit Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka konfirmuar se Mario Gotze do të largohet në fund të sezonit. Zorc këtë e ka k
Mario Gotze largohet për herë të dytë nga Dortmund Për herë të dytë në karrierën e tij, Mario Gotze vendos të largohet nga klubi i Borussia Dortmund. Gotze ishte një id
Iu ofruan falas, Milani merr vendim për Gotzen dhe Lallanan Milani ka marrë një vendim në lidhje me dy propozime që ia janë ofruar si lojtarë të lirë gjatë verës, Mario Gotze i Bor
Mbetet pa kontratë në fund të sezonit, Gotze i ofrohet dy ekipeve italiane Ylli i gjerman i Dortmundit, Mario Gotze mbetet pa kontratë në fund të sezonit. Ekipi aktual nuk pritet t'ia zgjasë kont
Ylli i Dortmundit është i hapur për një eksperiencë të re në Serie A Mario Gotze mund ta vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli gjerman i Borussia Dortmund, Gotze, është shprehur i hapur pë
Gotze larg Dortmundit, Milani destinacioni më i mundshëm Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë n
Gotze merr vendimin e papritur për të ardhmen Ylli gjerman, Mario Gotze ka marrë vendimin që të largohet përfundimisht nga Borusia Dortmund. Bild raporton se negoc
Ylli Dortmund mund të largohet për të dytën herë nga "verdhezinjtë" E ardhmja e mesfushorit gjerman është e lidhur me atë të trajnerit aktual, Lucien Favre Mario Gotze mund të largohet
E dashura Gotzes shkëlqen në Capri Gjithmonë elegante, e kthjelltë, por në të njëjtën kohë shumë femërore dhe sensuale. Ann Kathrin, partnerja e mesfush
Gotze nuk pendohet për kalimin te Bayern Lojtari i Dortmund ka zgjedhur të flas edhe për kalimin e tij të madh që e bëri nga ‘Verdhezinjët’ tek skuadra e Bayern
"Gjithmonë e kam ditur, ti je mbreti i 7 mbretërive" (FOTO LAJM) Në vrazhdën e serive të serialit të famshëm "Game of Thrones" janë përfshirë të gjithë të pasionuarit pas filmave, teksa
Mario Gotze "shastis" tifozët e Dortmund me postimin e fundit (FOTO LAJM) Tifozët e Borussia Dortmund-it nuk janë aspak të kënaqur me Mario Gotze-n. Lojtari që i dhuroi Kupën e Botës Gjermani