999 rezultate për

gostivar-1

152 raste të reja me Covid-19 dhe 2 viktima në 24 orët e fundit, ja sa janë shëruar Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1630 testime të realizuara 152 persona kanë rezultuar