503 rezultate për

google

Sportistėt mė tė kėrkuar nė Google, jashtė Messi e CR7 (FOTO LAJM) Paraqitjjet e tij tė shkėlqyera me Kolumbinė nė Kupėn e Botės, por edhe transferimi i bujshėm te Real Madrid pėr plot 80
Mė tė kėrkuarat nė Google; Robin Williams, World Cup & Ebola Motorri i kėrkimit Google ka listuar termat mė tė kėrkuar pėr vitin 2014, ku kryesonin Robin Williams, pasuar nga FIFA W
Beyonce me njė tjetėr rekord, mė e kėrkuara nė Google (FOTO LAJM) Gjatė verės thuhej se ajo do tė ndahej nga Jay-Z, por me kalimin e kohės u vu re se tė gjithė ishin nė kuadrin e thashet
Ja ēfarė ėshtė kėrkuar mė shumė gjatė 2014-s nė Google (VIDEO) Ashtu sikurse bėn cdo fundviti, Google ka publikuar kėtė vit listat e 10 trendėve mė tė kėrkuara pėr vitin 2014. Sipas
Mbahet samiti "Inovacioni i bazuar nė tė dhėna nė Evropėn Juglindore" Pėrfaqėsues tė qeverive, OJQ-ve dhe Instituteve tė ndryshme nga Shqipėria, Kroacia, Serbia, Bosnnjė-Hercegovina, Bullgar
The summit on "Data-Driven Innovation in South-East Europe" was organized in Zagreb Government representatives, NGO-s and Institutes from Serbia, Croatia, Albania, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Monten
Kur lindnin gjigandėt e internetit (FOTO LAJM) Themelet e internetit janė hedhur qė nė vitet ’60 nė Shtetet e Bashkuara, ndėrsa nė vitet ’90 do tė lindnin disa prej ko
Dhjetė personat mė tė kėrkuar nė Google (FOTO-LAJM) E dini se cilėt janė personat mė tė famshėm te historise duke iu referuar klikimeve nė “Google”? Nė vendin e parė nė lis
Apple mund tė zėvendėsojė Google me Bing Me sa duket, Microsoft dhe Yahoo janė nė bisedime me kompaninė Apple pėr ta zėvendėsuar Google si motorin e pėrzgjedhur
Shqiptari gjen gabime nė Google, shpėrblehet nga kompania Kompania gjigande "Google" ka nė dispozicion programin pėr raportimin e gabimeve, ku ēdo person mund tė raportojė, nė ra
YouTube, Google prezanton shėrbimin me pagesė YouTube Music Key ėshtė shėrbimi mė i ri me pagesė pėr videot qė po prezantohet nga Google. Me kėtė shėrbim, pėrdoruesit
Zv.presidenti i Google thyen rekordin e Baumgartner (FOTO-VIDEO) Rekordet vendosen pėr t’u thyer. Kur u hodh nga 39 mijė kilometra lartėsi nė 2012, austriaku Felix Baumgartner tėrhoqi v
Google prezantoi tabletin Nexus 9 (FOTO LAJM) Google prezantoi dje tabletin e saj mė tė fundit, Nexus 9, i cili ėshtė krijuar nga kompania HTC. Tableti do tė operojė
Shqipėria hyn nė "hartėn” e Google" Shqipėria hyn nė "hartėn” e Google". Kėtė lajm e ka konfirmuar Ministrja e Shtetit pėr Inovacionin dhe Administratėn Pub
Padronėt e botės (FOTO LAJM) Dinė gjithēka pėr ty. Ēfarė tė pėlqen, atė qė shkruan dhe mendon, madje edhe ndjesitė e tua. Ēfarė blen, ku shkon ēdo di
Google ka regjistruar UFO (VIDEO) Google Maps ka regjistruar njė video, qė dėshmon se jashtėtokėsorėt ekzistojnė. Kjo mund tė jetė edhe hera e parė kur
Google sjell sė shpejti konkurentin e WhatsApp-it Google do tė prezantojė sė shpejti aplikacionin e saj pėr mesazhe nė pajisjet mobile, i cili do tė jetė i ngjashėm me ap
Mashtrohet nga i dashuri, nė Google zbulon se nuk ėshtė futbollist (FOTO LAJM) Njė modele e njohur po vuan pasojat e njė 'dashurie', pasi ajo ishte lidhur me njė person i cili shtirej sikur ishte njė
Google, doodle pėr ardhjen e vjeshtės Google ka vendosur ti dedikojė ditės sė parė tė vjeshtės, 23 shtatorit, njė doodle tė animuar. Ekuinoksi i vjeshtės ėsht
Google prezanton "Android One" (VIDEO) Google prezantoi sot programin Andrid One bashkė me tre telefona inteligjentė me ēmim tė arsyeshėm. Programi Android One
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.