999 rezultate për

gonxhe

Pasurim të paligjshëm dhe skandalin me vdekjen e fëmijës në Kakavijë, Blendi Gonxhe páditet në SPAK Nisma Thurje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kreun e Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe për përf
"Përfiton miliona nga kompania në emër të gruas", PD kërkon dorëheqjen e Blendi Gonxhes PD ka akuzuar drejtorin e Transportit Rrugor të Shqipërisë, Blendi Gonxhe se është paguar mbi 220 milionë lekë nga qever
Flet drejtori i Transportit Rrugor: Si do të funksionojnë urbanet Data 15 qershor, kulmon me rifillimin e transportit urban të bllokuar që prej muajit mars si pasojë e shpërthimit të kor
Këtë verë autobusët do jenë pa kondicionerë, ajrosje vetëm përmes dritareve Pesëmbëdhjetë qershori është njoftuar si datë nga Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë për nisjen zyrtare të transp
Mjekët i kanë dhënë edhe dy muaj jetë, Adea e vogël ka nevojë për ndihmën tuaj! (FOTO LAJM) Adea Gonxheli është një vogëlushe 5-vjeçare e cila është diagnostikuar me tumor në tru. Për t’u kuruar Adea e vogël
Gonxhe Qaushi, shqiptarja e vetme që kandidon në veri të Mitrovicës (VIDEO) Është anëtare e Partisë Demokratike e Kosovës dhe synon postin e Kryetares së Komunës së Mitrovicës së Veriut, në zgjedh
Hapet ekspozita “Shenjtorja nga Shkupi-Korrespondenca Sot në Shkup, pikërisht në vendlindjen e saj, u shënua ditëlindja e shkupjanes shqiptare, Gonxhe Bojaxhiu – Nënë Tereza.
Veliaj fton Blendi Goxhen në Bashki Veliaj ka ftuar ish nënkryetarin e kësaj bashkie kur ajo drejtohej nga Edi Rama, Blendi Gonxhe. Sa i takon idesë për kri
Gruevski në Indi, viziton varrin e Nënë Terezës Delegacioni i Maqedonisë i kryesuar nga kryeministri, Nikolla Gruevski i cili ndodhet në Indi, ka vizituar varrin e huma
Tiranë, grabitet banesa e Blendi Gonxhes Një sasi lekësh dhe bizhuteri janë vjedhur mëngjesin e sotëm në banesën e ish-zv/kryetarit të Bashkisë Blendi Gonxhe në
Kuvendi homazh për Nënë Terezën Parlamenti shqiptar ka organizuar sot një seancë përkujtimore me rastin e 15-vjetorit të vdekjes së misionares së madhe