999 rezultate për

gomez

Kapiteni i Atalantës zbulon pse Ilicic ra në depresion Futbollisti slloven Josip Ilicic humbi fundin e sezonit të kaluar sepse nuk ishte gati të luante për shkak të problemeve
CHAMPIONS/ Liverpooli i "gjymtuar" në mbrojtje, ka vetëm një qendërmbrojtës për Ajaxin Liverpool do të përballet me Ajax Amsterdam në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve, me një mbrojtje të
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO) Atalanta konfirmohet si skuadra e momentit në Itali, teksa mbrëmjen e sotme ka shkatërruar në “Olimpico” 4-1 Lazion.
Rezidencë miliona dollarësh, bredna "parajsës" së Selena Gomez (FOTO LAJM) Shtëpia e Selena Gomez në Studio City, ka qenë në treg për dy vjet, para se të shitej përfundimisht, mes pandemisë së ko
Barcelona gjen menjëherë zëvendësuesin e Luis Suarez Ndryshime te Barcelona, shumë ndryshime. Pas ardhjes së Ronald Koeman në stolin e Barças në vend të Quique Setién, Lione
Ngjiti Stuttgart në Bundesligë, Maro Gomez tërhiqet nga futbolli me skuadrën ku nisi karrierën Mario Gomez zyrtarisht sot i dha lamtumirën futbollit, duke shënuar golin e fundit me fanellën e Stuttgart. Në moshën
Hailey Bieber rrëfen si ndihej kur e krahasonin me Gomez Në komunikimet me fansat ose gjatë intervistave, çifti Bieber e ka pothuajse të pamundur t’u shmanget pyetjeve për ~Sele
Ekzekutohet kryebashkiaku pasi urdhëroi bllokimin e rrugëve si pasojë e pandemisë Kryetari i qytetit meksikan Mahahauala, Obed Duron Gomez është vrarë nga narko-bandat pasi kishte urdhëruar të bllokohen
Selena Gomez befason fansat, ranon publikisht nga cila sëmundje vuan (VIDEO) Këngëtarja e njohur e showbiz-it të huaj, Selena Gomez ka rrëfyer me anë të një videoje live në Instagram së bashku me m
"Shokohet" Barcelona, Valencia shënon golin e dytë (VIDEO) Valencia është dukë zhvilluar një super ndeshje ndaj Barcrelonës. Pas golit të parë në minutën e 48' i cili erdhi pas
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen
Performoi live në AMAs, fansat kryqëzojnë Selena Gomez (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur eventi i famshëm “American Music Awards”, ku kanë marrë pjesë figura të njohura të showb
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin Selena Gomez dhe Bella Hadid, dikur nuk kanë shkuar mirë. Shkak për krizën me tyre u bë The Weeknd, ish- i dashuri i të
Sterling kap prej fyti Joe Gomez, Southgate e përjashton Zënka e Raheem Sterling me Joe Gomez në ndeshjen mes Liverpool dhe Manchester Cityt ka vazhduar dhe tek kombëtarja angle
U përlesh me shokun e skuadrës në stërvitje, Anglia dënon Sterling Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka vendosur ta suspendoj mesfushorin Raheem Sterling. Ai nuk do të jetë në dispo
Son i thyen këmbën Andre Gomez dhe shpërthen në lot (VIDEO) Totenhemi ka dështuar të fitojë ditën e sotme, teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Evertonit në transfertë
Super single për dy vite, Selena Gomez po kërkon të gjejë një tjetër dashuri! (FOTO LAJM) Selena Gomez nuk e përjetoi aspak mirë ndarjen nga ish-i i saj, Justin Bieber dhe martesën e tij me modelen Hailey Baldw
Mirë Hailey, po Justin çfarë mendon për këngët e Selena Gomez? ustin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur të mos postojnë asgjë në mediat sociale pas publikimit të dy këngëve të re
Përfundimisht është për Justin Bieber, Selena Gomez prek me këngën e fundit (VIDEO) Pak orë më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e parala
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa