999 rezultate për

gomesit

Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
I theu këmbën Gomesit, Tottenham merr vendim për Son Në ndeshjen mes Evertonit dhe Tottenhamit, të luajtur në fundjavë, ka ndodhur një dëmtim i tmerrshëm. Koreani Heung M
Dhe Milan i vihet pas Andre Gomesit Sipas mediave italiane, Milani po punon për të siguruar shërbimet e Andre Gomes. Por Klopp nga ana tjetër ka nisur bised
Gomesit i kthehet buzëqeshja, falenderon tifozët për mbështetjen Andre Gomes i besafoi të gjithë duke treguar se si kritikat kanë ndikuar keq tek ai, ai ka marrë mbështetje të mëdha.
Valverde komplimenton guximin e Andre Gomesit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, para ndeshjes me Chelsean ka folur për situatën e mesfushorit portugez, Andre G
Barcelona i "hap derën" Gomesit, për kaq miliona je i shitur E ardhmja e Andre Gomes te Barcelona mbetet ende në ajër. Mesfushori portugez nuk shikohet si një lojtar në lartësin
Juventus është shumë pranë Gomesit, Barcelona ka vetëm një kusht Juventus duket se është akoma edhe më pranë marrveshjes me Gomesin. Këtë e raportojnë mediat italiane që thonë se Juvent