999 rezultate për

gomes

Shkopi i gomës s’kursen as të moshuarin, fraktura në kokë (FOTO LAJM) Disa me fraktura të rënda e thyerje, e të tjerë të gjakosur, shkopi i gomës nuk kurseu sot askënd… Banorë e policë ja
Andre Gomes flet për herë të parë pas dëmtimit, falenderon ato që i qëndruan pranë (VIDEO) Mesfushori portugez, Andre Gomes pësoi në fundjavën që e lamë pas një dëmtim të rëndë, duke e thyer këmbën në kyç. Ai
Son me dopietë në 4 minuta, ia dedikon Andre Gomes-it (VIDEO) Heung-min Son ka shënuar një dopietë brenda katër minutave ndaj Crvena zvezda-s duke siguruar fitoren e Tottenham. Su
Spitali në Liverpool nuk merr asnjë cent për operimin e Andre Gomes Të dielën e kaluar e gjithë botë u prek nga pamjet e rënda kur Andre Gomes theu këmbën në ndeshjen kundër Tottenhamit.
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
I theu këmbën Gomesit, Tottenham merr vendim për Son Në ndeshjen mes Evertonit dhe Tottenhamit, të luajtur në fundjavë, ka ndodhur një dëmtim i tmerrshëm. Koreani Heung M
Lëndimi i frikshëm i Gomes, kryhet me sukses operacioni Andre Gomes e ka kryer me sukses operacionin në këmbën e djathtë pas lëndimit ‘horror’ që pësoi mbrëmë. Lajmi është konf
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i
Dalin pamjet: Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes (VIDEO) Një nga ngjarjet më tronditëse në futboll ndodhi sot në ndeshjen mes Everton dhe Tottenham, e cila përfundoi baras 1-1.
Kjo është gjendja e Andre Gomes pas dëmtimit Trajneri i Evertonit, Marco Silva ka folur pas ndeshjes mes skuadrës së tij dhe Tottenham, ku Andre Gomes pësoi një lënd
Formacionet zyrtare: Everton-Chelsea, Londinezët duan zonën Champions Chelsea do të luajë pas pak në transfertë kundër Evertonit. Blutë e Londrës duan me patjetër fitoren për të kapur vendin
Flet shoferi i autobusit: Jo nga plasja e gomës, ja si ndodhi aksidenti Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka konfirmuar se numri i viktimave ka shkuar në 13, shtatë prej të cilëve kanë ndë
Tottenham kërkon Andre Gomes-in Pas disa sezoneve të vështira në Katalonjë, mesfushori portugez u huazua te skuadra e Everton në Premier Legue. Gjat
Zyrtare: Andre Gomes huazohet tek klubi anglez Barcelona dhe Everton kanë rënë dakord që lojtari Andre Gomes të huazohet tek klubi anglez për sezonin 2018/19. Në ba
Lazio kërkon mesfushorin e Barcelonës Lazio do të përpiqet të nënshkruajë me mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes, nëse Sergei Milinkoviç-Saviç largohet këtë
Hamilton fiton Çmimin e Madh të Azerbajxhanit Një garë e çuditshme, e rrezikshme siç parashikohej të ishte në një pistë qytetase si ajo e Bakusë në Azerbajxhan, dhe m
Andre Gomes përfundon në radarin e klubeve londineze Andre Gomes ka vendosur të largohet nga Barcelona në fund të këtij edicioni. E ardhmja e tij duket se do të jetë në k
Angre Gomes vendos përfundimisht për të ardhmen Mesfushori portuges Andre Gomes e ka vendosur të ardhmen. Ky është sezoni i tij i fundit me fanellën blaugrana. Ai k
Tottenham nxjerr në shitje Dembelen Sipas The Mirror, Tottenhami ka nxjerrë në shitje mesfushorin Mousa Dembele. 30-vjeçari nuk ka negociuar për një kont
Gomes nuk ka ndërmend të ndryshojë vendimin për të ardhmen Sipas raporteve të mediave spanjolle, Andre Gomesdëshiron vetëm të largohet nga Barcelona këtë verë pas vetëm dy sezones