goli

Sevilla shënon edhe golin e tretë ndaj Atleticos (VIDEO) Sevilla i ka shënuar edhe golin e tretë Atleticos së Madridit në "Estadio Ramón Sánchez Pizjuán". Ai që shënoi është
I dhuroi golin Romës, mbrojtësi kërcënohet me jetë dhe mbyll llogarinë e tij në Instagram Davide Santon ishte protagonist negativ në sfidën e djeshme mes Interit dhe Romës. Mbrojtësi i majtë gaboi në momentin e
Barcelona shkatërron Betisin, Messi shënon golin e dytë personal (VIDEO) Barcelona po shkatërron Real Betisin me shifrat 4-0 në "Estadio Benito Villamarín". Është përsëri Messi ai që i dërg
Barcelona nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarín". Goli është shënuar nga sulmu
Zgjohet Ronaldo me dy gola brenda 5 minutave, pas golit mbulohet me gjak (VIDEO) Cristiano është "zgjuar". Dy harkime në zonë, dy goditje, dy gola. Ky është Ronaldo i cili jemi mësuar të shikojmë nga n
Gjeometria madrilene sjell super golin e Modriçit, Reali kryeson 4-1 (VIDEO) Kjo ndeshje i ka munguar prej kohësh Realit të Madridit. Madrilenët e kanë kthyer në një stërvitje ndeshjen kundër D
Golazo, super Bale kalon në avantazh Realin dhe mbyll pjesën e parë (VIDEO) Më në fund...Reali i Madrid po e shijon një fitore në La Liga. Autori i golit ka qenë uellsiani Bale i cili ka shënuar n
Shqiptarit të Milanit i mjaftojnë vetëm 30 sekonda për të gjetur golin Vetëm 30 sekonda i kanë mjaftuar sulmuesi shqiptar Ismet Sinani, për të gjetur rrugën e rrjetës. Ai rezultoi në hero
Kjo është dhurata më e bukur që mund ti bësh vetes për ditëlindje (VIDEO) Shpesh herë na ikin gjërat e bukura që ndodhin në ligat e dobëta. Këtë herë duhet të ndalemi në elitën e dytë të futb
Goli më i bukur i javës, shënohen nga një portier në ligën e dytë të spanjës (VIDEO) Goli më i bukur i kësaj jave është shënuar nga një portier. Është portieri Juan Carlos, që paraqitet në ligën e dytë
Manchester City shënon golin e tretë ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester City ka shënuar golin e tretë ndaj Newcastle në "Etihad Stadium", duke e mbyllur sfidë. Goli është shënuar
City shënon edhe golin e dytë ndaj Newcastle United (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Newcastle United në "Etihad Stadium". Është përsëri ai që shënoi g
Berisha e nis 2018-tën si bomber, gol dhe asist kundër Wanders (VIDEO) Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Besart Berisha e filloi vitin 2018 me gol ndaj Central Coast Mariners, tani sulmues
Realit i duhen 90'-të minuta për të shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid më në fund ka shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes në "Estadio Municipal de Butarque". Autori i golit
Benzema teston shenjestrën e golit para rikthimit (VIDEO) Kritikuesit e Benzema janë të shumtë. Një argument që shtrëngon themelet e krizës së tij janë statistikat e tij në La Li
Norwich shënon golin e barazimit ndaj Chelseat (VIDEO) Norwich ka befasuar Chelsean në "Stamford Bridge" duke i shënuar golin e barazimit. Autori i golit është Lewis duke
Espanyol shokon Barcelonën, i shënon golin e avantazhit në minutat e fundit (VIDEO) Espanyol ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës në "RCDE Stadium". Goli është shënuar nga Melendo në minutën e 88'-të.
Me golin e Abazajt, Luftëtari barazon 1-1 me Nasaf Miqësorja e tretë dhe rezultati i parë pozitiv në Antalia për Luftëtarin. Gjirokastritët barazuan 1-1 në ndeshjen testue
Nostalgji për golin e Roberto Carlos? Shijojeni nga një lojtar tjetër (VIDEO) Ndonëse Roberto Carlos është kthyer në një shënues të paarritshëm me golat e tij, Walter Musona u përpoq ta ndjekë.
Suarez trimfon, goli më i mirë i javës në La Liga (VIDEO) La Liga ka zbuluar më të mirët e xhiros së 19’të në La Liga, triumfuan Suarez, Asenjo dhe Olunga. Goli i Luis Suarez