goli

Nga grushtimi i arbitrit deri te goli në "EURO 2016", Sadiku rrëfen gjithçka Malaga po lufton për mbijetesën në Ligën e Dytë spanjolle dhe Armando Sadiku është bërë idhulli i ri në ekipin spanjoll.
Cristiano Ronaldo kthehet tek goli, por Messi i rrëmben një tjetër rekord Vazhdon momenti i pafat për Cristiano Ronaldo. Pas zëvendësimit kundër Milan e mungesës kundër Atalanta, në Olimpico me
Supergoli i javës vjen nga Zvicra (VIDEO) Basel regjistroi sot një fitore të thellë duke mundur 4-0 Sion në shtëpi, shkruan Albeu.com Në këtë takim u shënua dh
Goli me thembër më i miri në karrierë për Suarez (VIDEO) Luis Suarez e ka quajtur golin me thembër kundër Real Mallorcas si më të mirin në karrierën e tij të shquar. Sulmuesi
Man United "hesht" "Etihad Stadium", shënon golin e dytë (VIDEO) Manchester United po befason Manchester City në 'Etihad Stadium', shkruan Albeu.com. Pas golit të avantazhit nga Ras
Salah shënon golin e tretë për Liverpool (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Bournemouthit, e cila po zhvillohet për mom
Përveç golit, Shaqiri dhuroi edhe spektakël (VIDEO) Xherdan Shaqiri i shijoi në maksimum 90 minuta lojë në Anfield, si titullar për herë të parë këtë sezon për Liverpoolin,
Mos e humbisni: Çfarë supergoli ka shënuar Mbappe (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë fitoren e tretë radhazi në Ligue 1, pasi ka mundur 2-0 skuadrën e Nante-s në javën e 16-të
Chelsea rikthehet të fitorja, Leicester regjistron fitoren e 7 radhazi (VIDEO) Mbrëmja e sotme po rezulton spektakolare në Premier League. Chelsea fitoi 2-1 në shtëpi përballë Aston Villa. Abraham
Spektakolar Shaqiri, më në fund gjen golin (VIDEO) Xherdan Shaqiri më në fund ka gjetur golin pas shumë kohësh me Liverpolin. Ai shënoi një gol mjaft të bukur brenda z
Shikoni si reagon Simeone pas golit të Messit (VIDEO) Reagim vërtet epik ai Diego Simeones pas golit që realizoi Lionel Messi në supersfidën ndaj Atleticos së Madridit të die
Në Holandë shënohet "goli i vitit", por VAR-i e anulon (VIDEO) FC Emmen–PSV është ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në kampionatin hollandez, që po zhvillohet aktualisht. Skuadr
Çfarë supergoli ka shënuar Nagatomo për Galatasaray (VIDEO) Nagatomo i ka dhuruar një pikë Galatasaray teksa ka shënuar në minutat e fundit një supergol ndaj Trabznospor në transfe
Super Inter, shënon golin e dytë përballë Spal (VIDEO) Interi nuk ka ndërmend të lëshojë pikë ndja Spal, pasi shansi i artë për të kapur kreun është sonte. Lautaro Martinez
Shqiponja dhe lutja pas golit, Ylber Ramadani: Do të vij në Shqipëri (VIDEO) Një lojtar me zemër të madhe dhe që po i ndien po aq sa gjithë shqiptarët vuajtjet që po kalojmë prej ditësh, është pady
Ndihmoi në golin e Tottenham, Mourinho përqafon djaloshin (VIDEO) ose Mourinho e ka marr fitoren e dytë brenda disa ditësh me Tottenhamin, duke e mposhtur Olympiacosin me rezultat 4-2.
Zhbllokohet sfida, çfarë supergoli ka shënuar Dybala (VIDEO) Juventus e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh falë supergolit të shënuar nga Dybala në fund të pjesës së parë. Agje
Shënohet goli i parë në Champions, Olympiakos befason Tottenhamin (VIDEO) Është shënuar goli i parë në Champions. Olympiakos ka befasuar Tottenhamin duke kaluar në epërsi në minutën e 6 me anë t
Roma super, Lazio fiton në shtesë (VIDEO) Roma kthehet te fitorja pas humbjes 2-0 ndaj Parmës. Verdhekuqtë kanë shkatërruar Brescian e Emanuele Ndoj, që zbriti ti
Roma shënon golin e 3 ndaj Brescias (VIDEO) Roma është duke fituar bindshëm në "Olimpico" përballë Brescias. Pas pjesës së parë të mbullu në barazim 0-0, vendasi