999 rezultate për

goli

Rrëfehet arbitri i Argjentinë-Angli: Si e ndihmova Maradonën të shënojë "Golin e Shekullit" (VIDEO) Ish-arbitri i çerekfinales së Kupës së Botës 1986, Argjentinë-Angli, Ali Bin Naser, u shpreh krenar që i dha mundësinë i
EMOCIONUESE/ Lojtari i Boca realizon supergol dhe ja dedikon golin Maradonës, përlotet vajza e legjendës (VIDEO) Vajza e Maradons, Dalma, ndoqi ndeshjen midis Boca Juniors-Neell's Old Boys në Bombonera. Lojtarët e Bocas ia dedikua
Përmbysje e çmendur e Man United, Cavani realizon dopietë (VIDEO) Man United ka bërë mrekullinë ndaj Southampton. Skuadra e Solskjaer ka përmbysur shifrat nga 2-0 në pjesën e parë në
Messi shënon dhe ia dedikon golin Maradonës (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 4-0 ndaj Osasunës, e vlefshme për javën e 10-të në La Liga. Golin e katërt për skuad
Super Barcelona, shënon edhe golin e 3 ndaj Osasunas (VIDEO) Barcelona është duke marrë një fitore të rëndësishme në Camp Nou ndaj Osasunës. Pas 2 golave në pjesën e parë më Brai
Broja rikthehet te goli, Vitesse fiton dhe i "ngjitet" Ajax-it (VIDEO) Një javë më parë humbi një rast flagrant me portën e boshatisur, por Armando Broja u konfirmua sërish titullar nga trajn
Golin ndaj Beneventos, Morata ia dedikon Xhakomo Vrionit (VIDEO) Xhakomo Vrioni dhe Alvaro Morata kanë krijuar prej disa kohësh një miqësi të ngushtë. Dy futbollistët e Juventusit, ndaj
Nuk ndalet Interi, shënon edhe golin e dytë ndaj Sassuolos (VIDEO) Interi duket se do të nxjerrë mllefin e humbjes në Champions ndaj Real Madridit. Zikaltërit kanë arritur të dyfishojn
Si sot e 13 vite më parë, Ronaldo realizoi supergolin e parë nga gjuajtja e lirë në Champions (VIDEO) Si sot e 13 vite më parë pesë herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo, shënonte golin e parë nga gjuajtja e lirë
Më në fund Barcelona gjen golin (VIDEO) Barcelona me fillimin e pjesës së dytë ka shënuar ndaj Dyn Kiev. Është Desti ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën
Goli i çmendur nga Bruno Fernandes (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Basaksehir në minutën e 7-të. Autori ka qenë Bruno Fernandes, por goli n
"Nuk do shisnim Ibrën dhe Silvën", Galliani kujton golin e famshëm të Muntarit Berlusconi ishte një nga protagonistët e Milanit të kohëve të arta, megjithatë një përgjegjësi te madhe në gjetjen e loj
Ibra i papërmbajtshëm, suedezi shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Ibra nuk di të ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Napolit duke dërguar shifrat në 0-2 për Milanin. /albeu.com/
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Dramë në San Siro, Interi pëson dhe golin e dytë nga Torino (VIDEO) Interi po befasohet në shtëpi nga Torino. Miqtë kanë shënuar dhe golin e dytë me Ansaldin i cili u tregua i saktë n
Çfarë supergoli! Si ky shumë rrallë keni parë (VIDEO) Një super gol është shënuar në ndeshjen Beit Safata-Al-Quwaat, shkruan Albeu.com. Sulmuesi vendas, Alhlessy Khader, i
Italia dyfishon shifrat ndaj Bosnjës (VIDEO) Italia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bosnje Hercegovinës dhe vendi i parë në grup tashmë është thuajse i kryer. G
Legjenda e Man United quajti "budallallëk" golin e pësuar nga mesfusha, ja si i përgjigjet Berisha (VIDEO) Gjatë konferencës për shtyp, në prag të ndeshjes shumë të rëndësishme kundër Bjellorusisë, kapiteni i Kombëtares Etrit B
Rekord i zi: "Agjërimi" i lojtarëve për të shënuar golin e parë në La Liga (FOTO LAJM) Javier Mascherano njoftoi se është pensionuar nga futbolli, duke lënë pas vetës një karrierë të pasur me trofe. Argje
Roy Keane reagon ashpër për golin e pësuar nga Etrit Berisha nga mesi i fushës Ish-futbollisti i Manchester Unitedit, Roy Keane ka kritikuar ashpër portierin e Shqipërisë, Etrit Berisha pasi ky i fun