goli

Më i famshëm se Obama! Dikur i këndonte Enverit, Goliku i Tepelenës i thur vargje Ramës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte dje i pranishëm në Tepelenë në kuadër të takimeve elektorale. Tepelenasit e pritën me këngë
Reja: Na duhej fitorja Edoardo Reja mori fitoren e parë kuqezi dhe ishte si një çlirim. Në lidhje direkte me Supersport, trajneri italian u pye
Shqipëria shënon dhe golin e dytë dhë të sigurisë përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutat shtëse. Autorit i golit është mesfusho
Reja debuton me humbje, Islanda i falet një goli (VIDEO) Shqipëria nuk ia ka dalë të marrë një rezultat pozitiv në transfertën Islandeze duke u mundur me rezultatin e ngushtë 1-
Shënohet goli i parë në ndeshjen Islandë-Shqipëri (VIDEO) Islanda ka realizuar gol në ndeshjen ndaj Shqipërisë duke i kaluar shifrat në 1-0 për vendasit. Goli u shënua nga Jo
Kombëtarja pranë golit, Hysaj lëshon predhën (VIDEO) Kombëtarja e shqiptare e ka nisur me furishëm transfertën ndaj Islandës. Ishte kapiteni Elseid Hysaj ne minuten e 3
Kosova e pamposhtur edhe në Mal të Zi Kosova është ndalur me barazim 1:1 nga Mali i Zi në ndeshjen e rrethit të tretë të Grupit A kualifikues për Kampionatin
Zyrtare: "Perla" e Messit përballë Liverpool zgjidhet goli më i bukur në Champions (FOTO & VIDEO) Goli i Lionel Messit nga gjuajtja e lirë kundër Liverpoolit është votuar si goli më i mirë i këtij edicioni të Ligës së
Shpërthen "Wanda Metropolitano" Liverpool shënon golin e dytë (VIDEO) Liverpool ka arritur të shënoje golin e dytë dhe të sigurisë përballë Tottenham. Është sulmuesi i cili zëvendësoi Fir
Plas në Afrikë, lojtarët refuzojnë të luajnë për shkak se iu anulua goli jatë mbrëmjes së kaluar u zhvillua finalja e Ligës së Kampionëve në kontinentin e Afrikës. Esperance Tunis dhe Wydad
Nuk përmbahet Chelsea, shënon golin e dytë (VIDEO) Goli i shënuar nga Giround ndezi shkëndijat në këtë finale të Europa League. Vetëm 10 pas golit të parë në të 60’ ësh
Xhaka shumë pranë një super goli në finalen e Europa League (VIDEO) Granit Xhaka ka qenë shumë pranë golit hapes në finale të Ligës së Evropës mes Chelseat dhe Arsenalit, e cila po zhvillo
Goli i Salah përballë Chelsea zgjidhet më i miri i sezonit te Liverpool Ekipi i Liverpool-it gjatë ditës së sotme ka publikuar listën e çmimeve për këtë sezon. Ashtu siç pritje, lojtari më
Interi shënon golin e Championsit përballë Empolit (VIDEO) Interi ka arritur të kalojë përsëri në avantazh përballë Empolit duke u ngjitur në vendin e 4. Është mesfushori Naigolan
Atalanta shënon golin e 3 përballë Sassuolo dhe blindon vendin në Champions (VIDEO) Edhe pse ndeshja nuk nisi për Atalantan pasi pësoi gol në minutën e 19’ duke u vën në rrezik një vend në Champions.
E pabesueshme, arbitri shënon dhe akordon golin (VIDEO) E pabesueshme ajo që ndodh në Holandë. Një gjyqtar është bërë protagonist në rezultatin e një ndeshjeve por jo me vendim
Sadiku e mbyll me golin kampionatin zvicerian (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e fundit të kampionatit zvicerian ndaj Grassh
Surprizon Valencia shënon golin e dytë përballë Barcelonës (VIDEO) Valencia është duke surprizuar Barcelonën në finalen e Kupës së Mbretit. Është duke u luajt minuta e 35’ dhe Valencia ka
Parashikimi i FIFA19, goli i fitores në finalen e Championsit do të shënohet nga Shaqiri (VIDEO) Xherdan Shaqiri mund të mos jetë në formacionin e parë të Liverpoolin për përballjen me Tottenhamin në finale të Ligës s
Shijojeni edhe njëherë golin më të bukur të sezonit në Premier League (VIDEO) Anësori i Crystal Palace, Andros Townsend, e ka fituar çmimin për golin më të mirë të sezonit në Premierligë për goditje