999 rezultate për

goldsmith

15 vjeçarja vdes nga aksidenti me biçikletë, babai flet me zemër të thyer (FOTO LAJM) Financuesi Ben Goldsmith ka qenë duke luajtur krike në momentin kur morri vesh lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të s
Londra do të drejtohet për herë të parë nga një kryebashkiak mysliman Sadiq Khan, kandidati laburist është duke fituar garën për kryebashkiak të Londrës, në avantazh të dukshshëm me 44,3 % t
Harron Bloom, Miranda Kerr në krahët e biznesmenit (FOTO LAJM) Ka ardhur koha që Miranda Kerr të bëjë një zgjedhje në lidhje me ish-bashkëshortin e saj dhe me romancën e re që ka krij