39 rezultate për

golden

Golden Boy” 2015, ja lista e 40 kandidatėve “Golden Boy” ėshtė njė ēmim qė i jepet futbollistit mė tė mirė Under 21 qė luan nė Europė. Kėtė vit ka njė numėr tė madh
"Golden Boy 2015", ja 40 kandidatėt "Tuttosport" pėr herė tė 13-tė do tė ndajė ēmimin pėr lojtarin mė tė mirė nėn moshėn 21 vjeē, ndėrsa pėr kėtė ēmim garoj
"Golden Dawn": Turkey is funding the creation of "Greater Albania" Turkey's military aid to Albania is seen with fear by the Greeks, mainly by the neo-Nazis of "Golden Dawn", who warn of
Raheem Sterling, "Golden Boy 2014" (FOTO LAJM) Raheem Sterling ėshtė fituesi i "Golden Boy 2014". Talenti i Liverpool dhe Kombėtares angleze ėshtė vlerėsuar si lojtari
Kandidatėt pėr "Golden Boy 2014", mes tyre edhe Januzaj (FOTO LAJM) Pas publikimit tė listės me 23 futbollistėt pėr ēmimin prestigjoz "Topi i Artė 2014" ėshtė prezantuar edhe lista me 40 l
McCann Tirana, agjencia e parė shqiptare qė fiton njė ēmim nė festivalin Golden Drum (VIDEO) “Kėtė vit, kemi njė vend tė ri qė pėr herė tė parė merr pjesė nė Golden Drum. Le t’i urojmė Shqipėrisė mirėseardhjen”, t
Andres Iniesta fiton "Golden Foot 2014" (FOTO LAJM) Andres Iniesta fiton ēmimin "Golden Foot 2014". Mesfushori i Barcelonės ėshtė nderuar nė Montecarlo gjatė ceremonisė sė
Prezantohen detaje tė reja tė Lenovo Golden Warrior S8 (FOTO-LAJM) Prezantohen detaje tė reja tė Lenovo, Golden Warrior S8. Lenovo Golden Warrior S8 ka nje ekran 5.3 -inch LTPS me rezoluc
Memoriali "heroinat" fotoi ēmim "Golden A" nė Itali Nė Milano ėshtė zhvilluar konkursi pėr ēmimn e famshėm "Golden A". Konkursi pėrfshin punime nė Arkitekturė, Ndėrtim, dhe
Ēmimet "Golden Globe" (FOTO LAJM) Ėshtė mbrėmja e parė e madhe e ndarjes sė ēmimeve kinematografike pėr kėtė vit dhe filmi “American Hustle” ka fituar 3 ē
Yjet e ekranit, si njė ylber ngjyrash nė "Golden Globe" (FOTO LAJM) "Golden Globe" ėshtė njė event mjaft i rėndėsishėm i cili mbledh yjet e ekranit nė njė mbrėmje gala. Pėrveē ēmimeve qė n
Kandidaturat pėr "Golden Globes 2013" Filmat "12 Years a Slave" dhe "American Hustle" udhėheqin me nga 7 nominime ceremoninė e kėtij viti tė ndarjes sė ēmimev
Paul Pogba, "Golden Boy 2013" (FOTO LAJM) Ishte njė mbrėmje e paharrueshme pėr Paul Pogba. Mesfushori francez i Juventus u kurorėzua dje si futbollisti Under 21 m
Nga Messi te Pogba, ja 11 fituesit e "Golden Boy" (FOTO LAJM) Paul Pogba ėshtė pėrzgjedhur si lojtari i ri mė i mirė i vitit 2013. Gazeta italiane "Tuttosport" i ka dhėnė ēmimin "Gol
Paul Pogba fiton "Golden Boy 2013" Ėshtė juventini i parė qė fiton "Golden Boy": klas i pastėr, talent i padiskutueshėm dhe...moshė e duhur, nėn 21 vjeē. P
"Golden Boy 2013", Top 10 kandidatėt (FOTO LAJM) Gazeta italiane "TuttoSport" jep prej 10 vitesh tashmė ēmimin "Golden Boy" pėr futbollistin mė tė mirė Under 21 dhe fitu
"Golden Boy 2013", ja 40 kandidatėt (FOTO LAJM) Ka filluar konkursi "Golden Boy 2013", ēmimi qė jepet nga e pėrditshmja sportive torineze "TuttoSport" pėrsa i pėrket ta
McCann shpallet rrjeti mė i mirė i agjencive publicitare nė festivalin "Golden Drum" Kėtė vit, nė Festivalin “Golden Drum” mbajtur nė Portorož tė Sllovenisė, rrjeti i agjencive McCann pėr Europėn Qendrore
Didier Drogba fiton "Golden Foot 2013" (FOTO LAJM) Didier Drogba fiton ēmimin "Golden Fott 2013". Ceremonia e zhvilluar nė Principatėn e Monacos dhe nė praninė e Princ Alb
"Golden Foot 2013", ja 10 kandidatėt (FOTO LAJM) Golden Foot, ēmimi prestigjoz futbollistik i Principatės sė Monacos, ka mbėrritur nė edicionin e tij tė 11-tė. I fundit
 
Reshjet e dendura te shiut dhe ererat e forta kane shkaktuar probleme te medha ne Tirane

Reshjet e dendura te shiut dhe ererat e forta kane shkaktuar probleme te medha ne Tirane