999 rezultate për

gold

Shumë shpejt baba, Gold AG zbulon gjininë e bebushit që po pret të vijë në jetë (FOTO LAJM) Reperi Gold Ag ka vetëm pak muaj që është martuar dhe fillimisht dukej se këtë gëzim të madh kishte vendosur ta mbante p
Gati lakuriq në videoklipe, Gold Ag e thotë hapur: Nuk kanë turp e tru! "Nëse zhveshja është civilizim, atëherë më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhvesh
I krahason me pula e qen, Gold Ag "masakron" artistët që dalin zhveshur (VIDEO) Fenomeni i artistëve të rinjë të cilët praralel me zërin sigurohen të kenë edhe një klip mjaft ekstravagant është diskut
"Golden Boy 2020", lista më 20 kandidatët Procesi për dhënien e çmimit "Golden Boy 2020" është në fazën finale. Më 14 dhjetor do të zbulohet se kush do të pasojë
Gold Ag një bashkëshort i "rreptë", çfarë i ka ndaluar grua së tij (FOTO LAJM) Edhe pak e reperi i njohur, Gold Ag, do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, e cila është me profesion m
INTERVISTA/ Rrëfimi ndryshe i vajzës së presidentit, Refik Halili (VIDEO) Gold Halili, vajza e presidentit të Tiranës, Refik Halili në një intervistë për "Rtsh Sport" ka folur për Tiranën, mbësh
"Degjenerim i femrës shqiptare", Gold AG sqaron deklaratën e bujshme për Tunën (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit deklarata e reperit Gold AG për Tunën në ‘Shiko kush luan’ këtë të shtunë. Ai e quajti atë si
Gruaja e Goldit pranon një dhuratë të çmuar (FOTO LAJM) Ermira e ka treguar dhuratën e veçantë që e ka marrë. Para se të bëhej gruaja e Goldit, Ermira nuk ka qenë fytyrë pub
Peshku që jeton më gjatë në akuarium, arsyeja do t'iu habisë Peshqit renditen si kafshët më të preferuara për tu mbajtur në shtëpi, sidomos peshku i kuq ose i njohur ndryshe me emri
Miqtë iu zbulojnë sekretin, partnerja e Gold Ag në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Lajmi i martesës së reperit të njohur, Gold Ag erdhi krejt papritur për ndjekësit vetëm disa muaj më parë. Më pas rep
Tortë me motive të veçanta, sa vjeç mbushi Gold Ag (FOTO LAJM) Reperi i njohur kosovar, Gold Ag ka festuar ditëlindjen e 34 mes shumë urimesh nga njerëzit e tij më të dashur dhe fansa
Bashkëshortja e Gold AG sjell foto të reja nga muaji i mjaltit Gold AG dhe Ermira Shkodra po shijojnë pushimet në Shqipëri. Gold AG dhe Ermira Shkodra pas martesës vendosën që pus
Pas dasmës, Gold AG "përvesh mëngët" dhe gati të sjellë hitin e radhës (FOTO LAJM) Pas dasmës dhe muajit të mjaltit reperi Gold AG i është përkushtuar projekteve të radhës dhe mesa duket ka finalizuar nj
Pa u fshehur, Gold Ag dhe bashkëshortja nisin muajin e mjaltit në Shqipëri (FOTO LAJM) Tashmë pa u fshehur nga akush, Gold Ag dhe bashkëshortja, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin e mjaltit. Duk
Me deidikim dhe foton e rrallë të martesës, Gold Ag zbulon identitetin e partneres bukuroshe (FOTO LAJM) Fejesa e reperit Gold Ag bëri mjaft zhurmë pasi erdhi krejt papritur për ndjekësit. Edhe pasi zbuloi që ishte fejuar,
Nuk e fsheh më, Gold AG publikon fotot e para të martesës "Ti m’ke bo komplet, e me t’rujt e kam nga Zoti amanet", ishte dedikimi që Gold AG bëri për bashkëshorten e tij. Në f
Qeni më i vjetër në botë feston 20-vjetorin e saj Augie goditi duke tejkaluar kështu jetëgjatësinë e 10-12 vjetëve të shumicës. Shpëtimi i Goldheart Golden Retrievers
Gold AG paralajmëron dy projekte të reja gjatë verës, mbështet kërkesat për mbajtje të dasmave Reperi Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold AG mbështet protestën e mbajtur gjatë ditës së sotme nga këngëtarë e
Flasin specialistët: Kur është mosha ideale për të bërë botox Mund të kesh dëgjuar mjaft raste edhe në mikeshat e afërta që kanë filluar injeksionet e botox-it për të zhdukur shenjat
Kur është mosha ideale për të bërë botox? Përgjigjen specialistët Mund të kesh dëgjuar mjaft raste edhe në mikeshat e afërta që kanë filluar injeksionet e botox-it për të zhdukur shenjat