999 rezultate për

goditje

Statistikat, Ronaldo i dyti më i dobët në Seria A Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është zyrtarisht gjuajtësi i dytë i më i dobët i goditjeve të lira në historinë
Juventusi fiton me përmbysje përballë Brescias dhe merr kreun (VIDEO) Juventusi mposhti mbrëmjen e sotme Brescian në transfertë me shifrat 1-2, në takimin e vlefshëm për javën e pestë të Ser
Flet sizmiologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400 të tilla Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë s
Paralajmërimi i sizmiologut: Lëkundjet shoqërohen nga pasgoditje Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit ka bërë një panoramë të tërmetit që goditi sot vendin. IGJEUM
49 vjeçarja i bën video vetes ndërkohë që po pësonte sulm në tru (VIDEO) 49-vjeçarja Stacey Yepes po kthehej me veturë në shtëpi pas punës kur papritmas filloi të humbasë kontrollin e automjeti
Liverpool befasohet në shtëpi, Newcastle e ndëshkon (VIDEO) Liverpooli e ka parë shumë shpejt veten në disavantazh ndaj Newscastle për 0-1. "Redsat" janë ndëshkuar nga një kund
"Messi nuk dinte të ekzekutonte goditjet e dënimit, ja mësova unë" Padyshim Lionel Messi është një prej lojtarëve më të mirë dhë më të kompletuar në historinë e futbollit. Ai është një
Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel” Kjo histori është e jashtëzakonshme! Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun. Ai nuk ndjente asgjë në njër
U bë baba për herë të parë në moshën 82 vjeçare, burri pëson goditje në tru (FOTO LAJM) Para disa ditësh, një grua indiane 73 vjeçe solli në jetë vajza binjake. Një ditë pas lindjes, bashkëshkorti i Mangayamm
Chiellini këput ligamentet e gjurit Gioergio Cheillini është dëmtuar në stërvitjen e ditës së sotme, duke ndjerë dhimbje në gjurin e tij të djathtë. Ju
Dy traversa e gol fantazmë në një sfidë që zgjati dy orë e gjysmë, Tirana e Teuta ndajnë pikët (VIDEO) Tirana-Teuta, ndeshje e vlefshme për javën e dytë të Kategorisë Superiore, është mbyllur në barazim pa gola. Ka qenë një
Gol spektakolar, Wolves barazon rezultatin përballë United (VIDEO) Pjesa e dytë ka nisur më mirë për vendasit e Wolves të cilët janë treguar më të rrezikshëm në minutat e para të pjesës s
Pas Coutinhos Bayern Munich bën goditjen tjetër në merkato Bayern Munich po i bën lëvizjet e forta në fund me sa duket. Pas zyrtarizimit të Philippe Coutinhos nga Barcelona, ka
Goditje e madhe e Kolnit në merkato përforcohet me një… Goditje e madhe në merkato e Kolnit! Skuadra e rikthyer në Bundesligë në këtë sezon, ka bërë një investim serioz për të
Simptomat nga i nxehti që nuk duhet t’i injoroni Me mijëra njerëz vdesin çdo vit nga komplikacionet e shkaktuara nga i nxehti ekstrem, përfshirë sfilitjen dhe goditjen n
Goditje me thembër, Pedro shënon golin më të bukur të karrierës (VIDEO) Chelsea vazhdon të përgatitet për sezonin e ri. “Blutë” e Londrës kanë mposhtur 3-5 në transfertë Salzburgun e Austrisë
Stuhi e dallgë, Ulqini e Velipoja të shkatërruara pas goditjes së motit të keq (FOTO LAJM) Për të dytën herë këtë verë pjesa veriore e Shqipërisë, u godit nga moti i keq. Mijëra pushues po relaksoheshin në br
EUROPA LEAGUE/ Bakaj imiton Messin, shënon super gol nga goditja e dënimit (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon formën e mirë të sezonit të kaluar, ndërsa në ndeshjen e sotme mes Shaktjor Soligorskit dhe Esbjergut
Juventus mposht me penallti Interin, Buffon spektakolar (VIDEO) Juventusi ka fituar falë penalltive miqësoren ndaj Interit, të vlefshme për "Internacional Champions Cup". Koha e rregul
Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (VIDEO) Pas dëmtimeve të rënda të pësuara në një ndeshje mbrëmjen e të premtes, boksieri rus 28-vjeçar Maxim Dadashev ka humbur