999 rezultate për

godin

"Do t'i vëmë dinamitin", Rama lajmëron shembjen e spitalit Infektiv Godina e spitalit Infektiv në kryeqytet do të shembet vitin e ardhshëm, duke i lënë vendin të resë. Lajmin e ka bërë me
Njihuni me godinat "brutaliste" të ish-Bashkimit Sovjetik (FOTO LAJM) Në dekadën që pasoi fundin e Luftës II Botërore, një valë e re e ideve arkitekturore nisi të zbatohej në Mbretërinë e Ba
Tabaku nxjerr shifrat: Inceneratorët e miqve të Ramës do zhvasin 400 milion euro nga shqiptarët Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku akuzon se inceneratorët po i marrin shqiptarëve 400 milionë euro nga
Godin shënon golin e parë me fanellën e Cagliarit (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Atalantës dhe Cagliarit, e vlefshme për javën e tretë në kampionatin italian. Be
Godin kryen testet mjekësore me klubin e ri, ja lista e gjatë me emrat që do të largohen nga Interi Në pritje të zyrtarizimit të Arturo Vidal, i cili kaloi me sukses testet mjekësore ditën e sotme, drejtuesit e Interit v
Godin largohet nga Interi, arrin marrëveshjen me klubin e Serie A Qendërmbrojtësi uruguaian Diego Godin pritet të largohet nga Interi pas vetëm një sezoni. Cagliari raportohet se ka
Përfshihet nga zjarri godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier Godina e Sigurimeve Shoqërore në Fier është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Burime nga policia thonë se zjarri k
KLSH çon në prokurori IMK-në: Godina e Teatrit të rindërtohet siç ishte Kontrolli i Lartë i Shtetit ka depozituar në Prokurorinë e Tiranës vendimin për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar s
Interi sakrifikon Godin për t’i krijuar hapësirë Marash Kumbullës Dy ekipet e Milanos janë protagoniste në këto ditë merkatoje që i paraprijnë rinisjes së Serie A pas një ndërprerjeje të
Lyon përforcon mbrojtjen me veteranin e Interit Diego Godin është gjithnjë e më larg Interin, me burimet në Francë që pretendojnë se mbrojtësi po kërkohet Lyon. 34 v
Pasi e shembi, Rama nuk i ndahet teatrit: Shpikje e fantazisë politike! Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shprehet se Teatri Kombëtar ishte shpikje e fantazis
Zbardhen dokumentat: Teatri i shembur monument kulture, Rama ngre zërin në studio (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një debat të nxehtë në "Real Story" përballë analistëve dhe gazetarëve. Gjatë deba
Pamje të rralla të Teatrit Kombëtar, atëherë kur godina quhej "Savoy" (FOTO LAJM) Studiuesi Aurel Plasari, ka sjelle detaje dhe foto interesante nga historia e Teatrit Kombëtar, godina e të cilit u shem
Policia i maskuar goditi qytetarin e shtrirë përtokë, fotoja bën xhiron e botës Ditën e sotme (17 maj 2020), në orët e para të mëngjesit godina e Teatrit Kombëtar është shembur nga fadromat e IKMT-së.
Flor Binaj reagon me tone të ashpra për Teatrin Kombëtar: Turp (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Këshilli Bashkiak vendosi shembjen e godinës së Teatrit, pa mbledhje dhe me një vendim qarkullues të fi
Gazetari publikon skandalin: Godina e re e Drejtësisë u ble nga qeveria 6 herë më shtrenjtë sesa u ndërtua Gazetari i ekonomisë, Klodian Tomorri ka publikuar detaje të reja mbi blerjen e godinës së re të Drejtësisë. Sipas ga
Nisin shembjet e pallateve të dëmtuara nga tërmeti në Shijak Ditën e sotme ka nisur shembja e pallateve të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit në zonën e Shijakut. Në Shijak ka mb
Godin përjashton mundësinë e rikthimit te Atletico Madridit Veterena i mbrojtjes së Interit, Diego Godin i cili vetëm sezonit të fundit iu bashkua gjigandëve italian duket se nuk d
Tërmeti e dëmtoi, shembet godina e gjimnazit "Sami Frashëri" në Tiranë Ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit vazhdojnë të shemben. Inspektorati Kombëtar i Ndërtimit dhe Bashkia e
Interi i gatshëm të shesë veteranin Godin, për yllin shqiptar Diego Godin po përflitet se në fund të sezonit do të largohet nga Interi ndërsa mediat italiane kanë gjetur edhe zëvendë