999 rezultate për

goce

Mia Khalifa bëhet gocë "për shpi" dhe e ndan mendjen për t'u martuar (FOTO LAJM) Pornostarja Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën, e cila së fundmi ka ndarë me miliona ndjekës
Jam zonja Spiropali unë! Mark Marku bën Elisën të flasë me vete (VIDEO) Qeveria tha vjet se BE i ka çelur negociatat me Shqipërinë, gjë e cila nuk ishte e vërtetë. Megjithatë, Mark Marku e ka
Qëlloi dhëndrin me sëpatë pasi i la gocën, lihet në burg korçari Gjykata e Korçës ka caktuar sot masën e sigurisë 30 ditë burg për 54-vjeçarin Nizami Bezatin. Bezati u arrestua pasi
19 shprehjet shqiptare që nuk i përdorim më: O goce, m'fal 1 minutë Nëse një të riu sot, do ta uronim me fjalët “t’u bëftë gjak e dhjamë”, do kuptojë se po i urojmë më të keqen e mundshme.
''Ku e di ti që Dafi nuk del me një gocë tjetër?'' Silva Gunbardhi nuk ia përton gazetarit Teksa ka qenë e ftuar në ''Top Show Magazine'', Silva Gunbardhi nuk ka folur vetëm për muzikën. Këngëtarja ëhstë pyet
Tragjedi në familjen shqiptare, nëna digjet bashkë me katër fëmijët e saj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tetovë ku një shtëpi në rrugën Goce Dellcev është djegur. Ngjarja ka ndodhur sot rr
Vjehrra shpërthen live ndaj dhëndrit: Le gruan e djalin 6 vjeç peng tek trafikantët Një histori e rëndë po zhvillohet në ambientet e emisionit “Me zemër të hapur”. Nga një denoncim për dhunë ndaj burr
Gocë për shtëpi, pajisjet e luksit që bleu “bjondja” me 60 milionë lekë Është zbërthyer historia e dashurisë virtuale mes drejtorit të postës në Durrës dhe bjondes në Facebook. Ajo është E
Vjehrri hedh poshtë akuzat e nuses për përdhunim: S’e kam dashur kurrë Pas dëshmisë rrëqethëse të Marsidës nga Lushnja, se vjehrri i saj e kishte përdhunuar për 2 vite e gjysmë, ka reaguar ky
Zaev: Maqedonia dha shembull se si të shkohet përpara “Presim që secili të sendërtohet në proceset të cilat shkruajnë histori të re për Republikën e Maqedonisë" u shpreh kry
Zaev dhe Borisov përulen para varrit të Goce Dellçevit Ta kalojmë të shkuarën dhe të tanishmen për shkak të së ardhmes së Maqedonisë, u shpreh kryetari i qeverisë së Maqedonis
"Ju bëftë mirë dreka, po të doni kam një gocë për...seks", si u zbulua pronarja e lokalit “Ju bëftë mirë dreka”. Po të doni kam dhe një gocë, me të cilën mund të mund të bëni seks kundrejt pagesës. Përmes kë
Arbitri turk na gjykon sërish ndaj Maqedonisë Shqipëria merr lajme të mira në prag të sfidës së parë eliminatore për Botërorin ndaj Maqedonisë. Gjykimin e sfidës që d
Revolucioni Laraman bllokon Shkupin (FOTO LAJM) Revolucioni shumëngjyrësh, ashtu siç kishte paralajmëruar ditë më parë ka shprehur revoltën e tyre përmes bllokimit të u
Përse nuk duhet t’i vrisni insektet?! Kemi disa kafshë të cilat kanë arritur një nivel ndërgjegjeje, duke i bërë që të jenë më superiore se të tjerat. Balenat
Makina varet në urën "Goce Dellcev", shoferi ngec brenda (FOTO LAJM) Një makinë e tipit “Fiat Punto” është përplasur me bordurat e urës "Goce Dellcev" në Shkup, por fatmirësisht është ndalu
Përfaqësuesit e autoshkollave bllokojnë urën"Goce Dellçev" (FOTO LAJM) Përfaqësuesit e autoshkollave të Maqedonisë vazhdojnë me protesta duke bllokuar udhëkryqet kryesore të qytetit të Shkupi
Një i vdekur ne një aksident në Manastir Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mbrëmë në rrugën Manastir - Prilep, pranë fshatit Srpci
Koha për pushime, Arditi ndan fotot me miqtë Ardit Gjebrea ka prekur fansat e tij me anë të dy fotove, ku ndodhet me vajzën e tij. Ndërsa i ka cilësuar momentet
Pas publikimit të fotove Ristovski premton restaurimin e “Goce Delçev” Ministri i Arsimit në Maqedoni Spiro Ristovski, ka përsëritur premtimin e paraardhësit të tij Pançe Kralev, se do të res