32 rezultate për

goal

Top 10 transferimet mė tė suksesshme tė janarit (FOTO LAJM) Portali mė i madh sportiv nė Europė, "Goal.com", ka renditur Top 10 transferimet mė tė sukseshme tė merkatos sė janarit
Goal.com: Lionel Messi, mė i miri i dekadės sė fundit (FOTO LAJM) Nė njė sondazh tė organizuar nga faqja Goal.com, Lionel Messi ka rezultuar tė jetė mė i votuari si futbollisti mė i mirė
Goal.com: Ja cili ėshtė ekipi i javės nė Seria A (FOTO LAJM) Faqja Goal.com ka publikuar ekipin e pėrzgjedhur tė Seria A pėrgjatė kėsaj jave. Si portieri mė i mirė i javės ėshtė
Goal.com: Ja kush do tė jetė trajneri i vitit Faqja Goal.com ka kryer njė sondazh dhe nė bazė tė rezultateve tė saj rezulton se trajneri i vitit me mė shumė vota ėsht
Goal.com: Ja kush e fiton Topin e Artė Sipas njė sondazhi tė fundit tė zhvilluar nga Goal.com, fitues i Topit tė Artė do tė jetė Cristiano Ronaldo. Afėr 59
Udinese-Roma, goli fantazėm i Astorit (FOTO LAJM) Shumė dyshime pėr golin e Davide Astorit, qė i dha fitoren Romės nė transfertėn e sotme nė Udine. Pėr arbitrin e vijės f
Goal.com: Ja ekipi i sezonit nė La Liga (FOTO LAJM) Goal.com ka bėrė pėrzgjedhjen e ekipit mė tė mirė tė sezonit tė parė nė La Liga. Nė njėmbėdhjetėshen mė tė mirė domin
Top 11 i fazės sė grupeve nė Champions, Goal.com le jashtė CR7-ėn (FOTO LAJM) Pas pėrfundimit tė fazės sė grupeve tė Champions League, portali mė i madh sportiv nė Europė "Goal.com" ka publikuar for
Galliani letėr Tavecchios: Koha tė pėrdoret teknologjia (VIDEO) Dy ditė pas ndeshjes Milan-Udinese, ndeshje nė tė cilėn u mohua njė gol i Adil Rami, administratori i deleguar i kuqezin
Goal.com: Tre finalistėt e "Topit tė Artė", pėrjashtohet Messi (FOTO LAJM) Lionel Messi nuk ėshtė as nė treshen e finalistėve pėr "Topi i Artė 2014". Portali mė i madh sportiv nė Europė, "Goal.co
"Topi i Artė 2014", ja 23 yjet e injoruar (FOTO LAJM) FIFA publikoi sot listėn e me 23 futbollistėt qė do tė garojnė pėr ēmimin "Topi i Artė 2014" dhe nė tė mungojnė njė numė
Mavraj dhe Xhaka nė formacionin e "Goal.com" (FOTO LAJM) Shqipėria pushton Europėn. Pas portugalisė, artmata kuqezi zbarkon nė gjithė kontinentin, duke zgjeruar kufijtė e triumf
Chelsea pėr t'u pasur frikė, ata kanė njė sulmues tė vėrtetė (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Real Sociedadin me rezultatin 2-0, dy gola tė shėnuar nga Diego COsta nė minutėn e parė dhe tė 7 tė
Ēmimet "Goal", CR7 barazon Messin (FOTO LAJM) CRonaldo ka fituar pėr herė tė tretė nė karrierė ēmimin si futbollisti mė i mirė i sezonit, i dhėnė nga portali prestigj
Arsenali nuk ndalet: 40 milionė pėr Sanchez Pas Juventusit dhe Liverpoolit nė garė pėr tė marrė shėrbimet e Aleksis Sanchez ka hyrė edhe Arsenali. Sipas Goal.com pa
Goal.com: Top 11 i Champions League (FOTO LAJM) Portali mė i madh sportiv nė Europė Goal.com ka dizenjuar ekipin ideal tė Champions League 2013-2014, ku dominon kampion
Sabella: Messi vetėm po pėrmirėsohet Trajneri i Argjentinės, Alejandro Sabella, ka lavdėruar aftėsinė e Lionel Messi pėr tė pėrmirėsuar lojėn e tij, derisa y
Goal.com: Top 11 i "Topave tė Artė" (FOTO LAJM) Portali sportiv mė i madh nė Europė "Goal.com" ka krijuar formacionin mė tė mirė tė tė gjitha kohėrave me lojtarėt qė ka
"Goal.com": Top 11 i Bundesligės (FOTO LAJM) Portali mė i madh sportiv nė botė, "Goal.com", ka prezantuar Top 11 mė tė mirė tė raundit tė parė pėr Bundesligėn gjerma
Primera Division fitohet kėtė sezon nga skuadra e Real Madrid Primera Division do tė fitohet kėtė sezon nga skuadra e Real Madrid. Kėshtu shprehen disa prej analistėve tė Goal.com ku
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.