999 rezultate për

glauk

Glauku thotë se përfshirja e SHBA-ve në negociata do të rihapte çështjen e kufijve Samiti i Berlinit, një takim i një formati të lartë, ku krerët e shtetit të Kosovës dhe Serbisë u ftuan nga kancelarja g
Molliqaj: Glauku më mposhti njëherë në debat, po e mbrojnë SHIK-asit (VIDEO) Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka thënë se disa herë u ka tërhequr vërejtjen Vetëvendosjes, për të mos sulmuar PSD-n
Fadil Lepaja tregon nëse e ka rekrutuar Glauk Konjufcën në SHIK Dardan Molliqaj, në fjalën e tij në Kuvendin e Kosovës, ka prezantuar fakte përmes të cilave pretendon se Glauk Konjufca
Pas padisë Molliqaj sfidon Glauk Konjufcën Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj padisë që i ka bërë deputeti i VV-së, Glauk Konjufca. Molliqaj për
Glauk Konjufca: Influenca e Kurtit, e pakundërshtueshme Shefi i grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka thënë se si bazament tek populli i Kosovës, infl
I donte sytë ngjyrë gri, modelja thuajse verbohet Nadinne Bruna, një modele e famshme Instagrami, prej kohësh donte që të ndryshonte ngjyrën e syve të saj. 32-vjeçarja
Zeka ka një pyetje për Veselin: Me çfarë misioni e fute Glaukun tek VV? Deputeti i NISMA’s. Milaim Zeka është përfshirë në debatin e nxitur nga Presidenti se prapa organizatës terroriste “Syri
Thaçi akuzon Albin Kurtin se ka planifikuar vrasjen e tij Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka deklaruar në gjyq se ishte informuar se kreu i VV-së Albin Kurti dhe dy anëtarët tje
Milaimi fyen rëndë Glauk Konjufcën me akuza seksuale Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, një ditë më parë pati debat të ashpër me deputetin e Vetëvendosjes, Glauk K
Milaimi pasuron fjalorin e ofendimeve, fjala që përdori sot në Kuvend Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, dhe ai i Nismës Socialdemokrate, Mi
Dardani dhe Glauku zihen në Kuvend Ish-bashkëpartiakët Dardan Molliqaj dhe Glauk Konjufca kanë vazhduar me përplasje në Kuvendin e Kosovës. Molliqaj, ta
Molliqaj përplaset me Glauk Konjufcën Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj i është përgjigjur kërkesës së Shefit të GP të VV-së Glauk Konjufca
Keni këto simptoma? Kujdes, ju rrezikohet shikimi Glaukoma është një neuropati, pra një sëmundje e nervit optik që shoqërohet me aptozë/ vdekjen ose uljen e qelizave nerv
Vitamina B3 e përmirëson shëndetin e syve Duke shtuar vitaminë B3 në ujë, ju mund ta përmirësoni shëndetin e syve dhe ta parandaloni shfaqjen e glaukomës, thonë s
Milaim Zeka ia mbyll keqazi gojën Konjufcës, i përmend treshen Në Kuvendin e Kosovës po vazhdon debati për përjashtimin e Kosovës nga EQAR. Në seancën e jashtëzakonshme të thirrur për
Vetëvendosja ndëshkon Glauk Konjufcën Shefin e Grupit Parlamentar, Glauk Konjufca është përjashtuar nga lista e Vetëvendosjes, për promovim të aktiviteteve të
Mos e teproni me kafen, sepse ju dobëson Studimi i ri, i publikuar në Harvard, ka treguar që tek meshkujt dhe femrat që pinë tri e më shumë kafe në ditë ekziston
E FUNDIT/ Kërkesa për shfuqizimin Gjykatës Speciale dërgohet në Qeverinë e Kosovës Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka marrë vendim që t'i shkojë Qeverisë së Kosovës. Shefi i grupit parlamentar të Vetëve
AAK dhe PDK takohen me Vetëvendosjen Para disa ditëve disa prej zyrtarëve të koalicionit PAN kanë zhvilluar një takim me shefin e grupit parlamentar të Lëviz
Glauku tregon nëse e mbështet Albin Kurtin Anëtarët e Kryesisë së Vetëvendosjes po shkojnë në selinë kryesore të partisë për të mbajtur mbledhjen, ku po pritet të