999 rezultate për

gjyshja

E martuar me 36-vjeçarin, gjyshja 81-vjeçare bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një gjyshe 81-vjeçare britanike, Iris Jones është e martuar me një djalë që është sa gjysma e moshës së saj, egjiptianin
"Do vras veten", 13 vjeçari çon gjyshen dhe mamanë në Polici: Ma nxitë Një fëmijë i pabindur dhe mistrec ka denoncuar gjyshen në polici dhe pas saj edhe të ëmën. As më pak dhe as më shumë, po
Histori dashurie me gjyshen e Arnold, e kaluara e legjendës Ferguson Ish-trajneri legjendar i Mançester Junajtid, Aleks Ferguson ka pasur një histori dashurie me gjyshen e talentit Liverpul
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
"Vjehërrit më të rinjë se unë", gjyshja martohet me të dashurin 46 vite më të vogël (FOTO LAJM) Pasi shokoi publikun britanik duke përshkruar aventurat e saj seksuale me të dashurin 46 vite më të ri, gjyshja së fundm
Gjyshja denoncon 53-vjeçarin për abuzim me mbesën: Do t'a vras me dorën time! Një ngjarje e rëndë është denoncuar ditën e sotme në Bulqizë ku policia ka arrestuar një 53-vjeçar pasi ka tentuar të pë
Gjyshja më joshëse në botë feston ditëlindjen, askush se beson moshën (FOTO LAJM) Gina Stewart është cilësuar si "gjyshja më seksi në botë". Gina ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që th
Aty ku hyn gjyshja, nuk hyn mjeku "Aty ku hyn dielli, nuk hyn mjeku’’. Po sikur t’ju themi se aty ku hyn gjyshja, nuk ka vend as për diellin e as për mjek
Gjyshja më joshëse në botë zbulon për të gjithë sekretin 3 minutësh të bukurisë (FOTO LAJM) Gina Stewart është cilësuar si “gjyshja më seksi në botë”. Ajo është 49-vjeçe dhe kryen herë pas here trajtime bukurie.
44 vjeçari në Pogradec tentoi të vriste vajzën se i gjeti një mesazh, gjyshja e mbrojti Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pogradec. Një 44 vjeccar i preu kokën nënës së tij të mosh
A po mashtrohemi?! Nipi nxjerr zbuluar qeverinë: Gjyshja ime është shëndoshë e mirë! (VIDEO) A po mashtrohemi nga qeveria për të infektuarit me COVID-19 në Shqipëri? Një qytetar ka denoncuar ministren Manastirl
Vështirë për t'u besuar por kjo zonjë simpatike bjonde është gjyshja e Çiljetës (FOTO LAJM) Gjyshja e këngëtares Çiljeta pavarësisht viteve që ka mbi supe shfaqet në një formë mfajt të mirë. Në fotot e postua
Solli në jetë një vajzë, Jonida Vokshi merr bebushen në shtëpi Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh. Jonida solli në jetë një vajzë, të
Ndërron jetë gjyshja e Rita Orës, këngëtarja i jep lamtumirën me fjalët prekëse Mëngjesin e së enjtes, gjyshja e Rita Orës nga ana e nenes, Fatime Bajraktari ka ndërruar jetë. Gjyshërit e Ritës nuk
Nëna denoncon humbjen e të miturës: Doli nga dritarja, ishte te gjyshja Një nënë nga Durrësi ka denoncuar zhdukjen e vajzës së saj 12-vjeçare I. Vangjeli mëngjesin e të dielës së kaluar. Aj
Gjyshja 126-vjeçare me 400 pasardhës fiton luftën me koronavirusin Një grua 126-vjeçare me 13 fëmijë dhe rreth 400 nipër dhe mbesa është njeriu më i vjetër në botë që ka fituar luftën me
Postoi fotot e nipërve në Facebook, gjyshja shkon në gjykatë Një gjyshe duhet t’i fshijë fotografitë e nipërve dhe mbesave të saj, të cilat i postoi në Facebook dhe Pinterest pa lej
Mrekulli, stërgjyshja e Fabregas mposht koronavirusin (FOTO LAJM) Stërgjyshja e mesfushorit të Monacos, Cesc Fabregas, është riaftësuar plotësisht nga Koronavirusi. Ish-ylli i Arsenal
Sikur t'i ketë qendisur gjyshja juaj, këto janë tatuazhet më të veçanta të momentit (FOTO LAJM) Qendisja dhe Tatuazhet kërkojnë të dya shumë punë dhe përkushtim, por shumë larg në kohë dhe kulturë. Por çfarë ndodh
Gjyshja tregon si e gjeti Nazime Visha burrin bullgar: Shtatë herë në Shqipëri për të gjetur nuse Nazime Visha, vajza që vrau përndjekësin e saj, Fiqiri Muça, pas daljes nga burgu ka ndërtuar një jetë të re. nayime