Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

gjyshi

Gjyshi i Eugersës në lot: Shes çdo organ të trupit për të! Familja e Eugersës banon në Mamurras. Sëmundja e rëndë e vajzës i ka dërrmuar shpirtërisht. Vajza ndodhet në një spital
Ia "ngeci" hallës, mesazhet nxorrën bllof 17-vjeçarin që vrau gjyshin Nj krim brenda familjes kan tronditur Vlorn dy dit m par, ku 17-vjeçari Vangjel Kapllani vrau me arm zjarri gjyshin e ti
Gjykata merr vendimin për 17-vjeçarin që vrau gjyshin që e rriti Gjykata e Vlorës ka marrë vendimin për të lënë si në burg 17-vjeçarin që dy ditë më parë vrau gjyshin që e kishte rrit
Vrau gjyshin që e rriti, arrestohet 17-vjeçari dhe 3 persona të tjerë Një 17-vjeçar është arrestuar në Vlorë pasi akuzohet se ka vrarë gjyshin e tij 69-vjeçar me armë zjarri. Ngjarja ndo
"E kanë grabitur", si gënjeu 16-vjeçari që vrau gjyshin me pistoletë (VIDEO) Një krim brenda familjes ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ndonëse u tha se 69-vjeçari Vangjel Kapllani ishte
"Nuk e duroja dot...", 16-vjeçari tregon pse vrau gjyshin Një vrasje brenda familjes ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Viktimë mbeti i moshuari rreth 69-vjeç. Ishte nip
Zbardhet ngjarja, nipi grabiti dhe vrau gjyshin me plumb në kokë Mbrëmjen e djeshme Vlora është tronditur nga një krim brenda familjes. Një 69-vjeçar ra pre e grabitjes nga nipi i t
Buffon: Ëndërroj të luaj deri 80 vjeç, gjyshi në portë me bastum Gianlugi Bufon duket sikur nuk ka nder mend të tërhiqet kurrë nga futbolli duke mbrojtur portën. Por edhe pse nuk po
Krim makabër në Rusi, gjyshërit e dehur me votkë djegin beben të gjallë (FOTO LAJM) Një foshnjë e gjinisë mashkull vetëm 11 muajsh u dogj i gjallë në furrën e druve nga gjyshi dhe gjyshja. Çifti ishin deh
Njihuni me historinë e dy ujqërve, ju cilin e përfaqësoni? Disa histori mbesin gjatë në kujtesën tonë dhe si mësime të vlefshme na shërbejnë për të bërë zgjedhje të mençura në jet
Agron Llakaj përlotet në emision, kush ia solli emocionet e forta (FOTO LAJM) I ftuar në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte aktori i dashur i humorit, Agron Llakaj. Agroni kishte ardhur pë
Hyn brenda kësaj shtëpie por i ndryshon jeta (FOTO LAJM) Një vajzë nga Nevada në Shtetet Bashkuara të Amerikës ka bërë një udhëtim aspak të zakontë, për të gjetur një shtëpi, pë
Njihuni me vendlindjen e Babagjyshit, fshati që gjithmonë është në festë (FOTO LAJM) Mendoni se e njihni Babagjyshin dhe historinë e tij? Mos jini kaq të sigurt. Për shembull, a e keni ditur se Babagjys
Më e mirë e ëma se e bija, njihni mamin bukuroshe të Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati mbetet një nga vajzat më të pëlqyera të publikut dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, sidomo
Si dy pika uji, Eva Murati na prezanton mamanë (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjette so
Prekëse, ja çfarë kërkon nga Babagjyshi kryeministri i Kosovës Kryeministri Ramush Haradinaj ka lansuar një spot për të uruar festat e fundvit, e në të cilën kishte edhe mesazhe polit
Gjeti kasafortën e vjetër të gjyshit, djali zbulon një thesar (FOTO LAJM) Ndonjëherë të gjesh gjëra të vjetra të ruajtura nga të afërm është shumë bukur dhe duket sikur të rikthen pas në kohë.
Bagjyshi uron me gishtin e mesit, urimi çmendur i Ibrahimovicit për Krishtlindjet Zlatan Ibrahimoviç është unik në llojin e tij. Ai ka turbulluar rrjetin teksa urimi në "Instagram" për Krishtlindjet is
Ndiqni LIVE udhëtimin e Babagjyshit të Vitit të Ri, ku ndodhet tani (VIDEO) Santa Clausi ose Babagjyshi i Vitit të Ri sic thuhet në Shqipëri është një figurë që ka shoqëruar gjithnjë periudhën e f
Fëmijët shohin tmerr me sy, “Babagjyshi” bie në dysheme dhe vdes (VIDEO) Një grup fëmijësh kanë parë tmerr me sy teksa festa e tyre është shkatërruar. Ngjarja ka ndodhur në qytetin rus Kemer