999 rezultate për

gjyqtarja

Emanuela Rusta stërvitet në kushte karantine (VIDEO) Emanuela Rusta po i tregon të gjitha vajzave se me pak vullnet dhe kreativitet mund të stërviten në mënyrë cilësore edhe
Kishte dijeni mbi operacionin, kush është gjyqtarja që spiunoi arrestimin e Çilit Prokuroria e Përmetit ka hedhur dyshime se ka pasur një dekonspirim gjatë operacionit të policisë “Mezhgorani” në të ci
"Më vuri pistoletën te goja", si u kërcënua gjyqtarja që kishte në dorë dosjen "Shullazi" “Isha në lokalin e lagjes bashkë me një mikun tim. Një moment dola të pija një cigare të dera e jashtme. Aty pranë kaloi
SKANDALI/ Britanikët blejnë fëmijë nga vendet e varfra (FOTO LAJM) Sw fundmi mediat britanike kanw hedhur dritë mbi një rast të madh abuzimi që bëhet me fëmijët e varfër në Gambia. Th
Nga Genc Tafili, Ilir Paja e Endrit Dokle: Kjo është gjyqtarja që liroi të dënuar të rrezikshëm Gjykata liroi dy ditë më parë Endrit Doklen, i dënuar fillimisht me burgim të përjetshëm. Gjyqarja që dha vendimin ës
Jo vetëm Indrit Doklen, gjyqtarja Enkelejda Hoxha ka liruar disa të burgosur Gjyqtarja e Krujës, e cila ende nuk ka dal në vetting, Enkeleda Hoxha, të martën liroi nga burgu Indrit Doklen, i dënuar
Gjyqtarja Marsela Balili probleme me pasurinë, nuk justifikon dot apartamentin duplex Problemet me justifikimet e pasurisë, është një nga faktorët kryesorë që ka "rrëzuar" shumë gjyqtarë teksa vettingu bën
Emanuela Rusta në superformë, gjyqtarja tregon muskujt nga palestra (FOTO LAJM) Emanuela Rusta, arbitrja e parë femër shqiptare vijon të mbajë trupin në formë, shkruan Albeu.com. Së fundmi ajo ka p
Jep dorëheqjen gjyqtarja e Krimeve të Rënda, dosjet "e nxehta" që kishte në dorë Gjyqtarja e Krimeve të Rënda Liljana Baku ka dhënë dorëheqjen, pa kaluar ende procesin e Vetingut. Mësohet se gjyqtarja
Konfirmohet në detyrë gjyqtarja e Krimeve të Rënda, Iliriana Olldashi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë këtë mëngjes, gjyqtaren e Gjykatës së Shkallës së Parë për Kr
Frikë nga Drejtësia? Kush është gjyqtarja që ndezi gjakrat mes Metës e maxhorancës Presidenti Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme Marsida Xhaferllarin anëtare të Gjykatës Kushtetuese. Por pas këtij
E pazakontë, gjyqtarja ndal ndeshjen për të bërë foto (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen e bamirsisë mes Izraelit dhe Brazilit. Përtej, rezulta
Kryegjyqtarja e Durrësit lë detyrën për një sfidë të re në sektorin privat Kryetarja e Gjykatës së Durrësit, Joana Qeleshi ka paraqitur dorëheqjen pranë Këshillit të Lartë Gjyqësorë. Duket se ka
Rrëfehet gjyqtarja serbe: Çfarë më tha Albin Kurti që u dënua me 15 vite burg Gjyqtarja serbe e masave të dhunshme e instaluar në Prishtinë, Danica Marinkoviq e cila gjatë viteve 90-të pothuajse ka
I vetmi aksident në 36 vite si shofer, 56-vjeçari pret me lot në sy e dorë në zemër vendimin e gjykatës (VIDEO) Një 56-vjeçar e priti vendimin e gjykatës së Tiranës në mënyrë paksa të veçantë. Ai më shumë sesa një i dyshuar u soll s
Konfirmohet në detyrë drejtuesi i Prokurorisë, shkarkohet gjyqtarja e Tiranës KPK ka konfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Krujës, Petrit Çano. Çano rezultoi se i kalon tre kriteret p
Si e turpëroi Gjyqtarja seksi në mes të ndeshjes futbollistin (VIDEO) Ditë më parë, gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore, ku veprimi i saj u bë v
Shullazi i shkruan ONM për gjyqtaren Dollani Grupi i Emiljano Shullazit vijon me teknikën e tyre për të nxjerrë "jashtë loje" të gjithë gjyqtarët e mundshëm që mund
Nga lojtari që i preku gjoksin, te Guardiola e Ribery, flet gjyqtarja Bibiana Bibiana Shtajnhauz është një nga idhujt e të gjithë femrave që dëshirojnë të arbitrojnë në nivele të larta. Ajo është gj
Gjyqtarja i vendos në rresht futbollistët Ndeshja e luajtur mes Amiens dhe Strasbourg ka hyrë në histori. Jo për rezultatin 0-0, por për faktin se është arbitruar