999 rezultate për

gjyqtari

Do të mungojë në derbi, Conte: Gjyqtari më përjashtoi pasi nuk u pajtova me vendimin e tij Interi nuk mundi të mposhtë Udinesen në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Në fundin e ndeshjes, gjyqtari përjasht
Specialja refuzon kërkesën për lirimin e Kadri Veselit Gjykata Speciale ka refuzuar kërkesën për lirimin nga paraburgimi të Kadri Veselit. Vendimin për refuzimin e kërkesës e
Zhdukja misterioze e gjyqtarit italian në Shqipëri, gjenden eshtra brenda makinës Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e mistershme biznezmenit italian Davide Pecorelli, i cili njëherësh ka qenë dh
Ka arbitruar në Serie A, ish-gjyqtari zhduket në Shqipëri, makina gjendet e shkrumbuar Për më shumë se 10 ditë nuk ka asnjë lajm për të. Ai u zhduk në Shqipëri, në një kontekst shqetësues që i hapet skena
Gjyqtari i njohur spanjoll infektohet me Covid-19 Gjyqtari spanjoll, Antonio Mateu Lahoz, ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19. Mateo Lahoz është njëri nga gjyqtarët më
Ndahet nga jeta Ylli i telebingos, ish-gjyqtari korçar Është ndarë nga jeta Ylli Cufe. Cufe njihej prej vitesh edhe si Ylli i telebingos për shkak të aktivitetit të tij privat
Atletico rimerr kreun, e nderon sërish Suarez (VIDEO) Atletico Madridika siguruar fitoren 1-2 në fund ndaj Alavesit. Marcos Llorente zhbllokoi rezultatin pas asistimit të
Ndodh në Premier League, gjyqtari e pëson nga trajneri i Newcastle (VIDEO) Newcastle dhe Liverpool po luajnë në javën e 16 të Premier League. Trajneri i Newcastle, Steve Bruce, reagoi për rast
Kritikoi ashpër VAR-in, Koeman i shpëton dënimit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, i ka shpëtuar dënimit pasi që ka kritikuar gjyqtarët në ndeshjen e klasikes ndaj R
Kapiteni i Sivaspor bën VAR me celular por e pëson keq fare nga gjyqtari (VIDEO) Superliga turke ka parë sot të zhvillohet një ngjarje shumë e çuditshme në ndeshjen mes Beshiktashit dhe Sivasporit.
Lihet në fuqi vendimi i KPK-së për ish-gjyqtarin dhe anëtarin e KLD-së KPA ka lënë në fuqi vendimin e KPK për ish-gjyqtarin e Apelit të Tiranës Astrit Haxhialushi. KPK kishte vendosur në muaj
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Vijnë me kamion dhe paguajnë shuma të frikshme për avokatë: Gjyqtari britanik, i shqetësuar për shqiptarët Gjykatësi britanik Richard Mansell, ka shprehur publikisht shqetësimet e tij në lidhje me faktin se grupe kriminale shqi
Shoqërohet me forcë nga Policia ish-gjyqtari Alaudin Malaj (VIDEO) Ish-gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga policia. Mësohet se ai është shoqëruar me forcë në zonën e Liqenit Artifi
I doli kundër Juventusit, dënohet gjyqtari i ndeshjes Federico La Penna pritet të ndëshkohet për gjykimin e tij për ndeshjen mes Juventusit dhe Fiorentinës. Gjyqtari La Pe
Plagoset rëndë gjyqtari në ndeshjen e kampionatit shqiptar, përfundon në spital Një ngjarje e rëndë dhe e shëmtuar është shënuar ditën e sotme në ndeshjen Delvina-Albpetroli, e vlefshme për kategorinë
Dyshime për makinën 5 mijë euro, KPK merr vendimin për gjyqtarin Kalaja Është konfirmuar në detyrë Florjan Kalaja, gjyqtar pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë/aktualisht deleguar pranë Gj
"France Football" zgjedh Pierluigi Collinën si gjyqtarin më të mirë të historisë së futbollit France Fotball ka bërë listën e 10 arbitrave në histori të futbollit dhe italiani Pierluigi Collina është shpallur arbit
Çudira qesharake nga Turqia, lojtari nuk i jep fanellën për shkak të krizës financiare (VIDEO) Situata e krijuar prej pandemisë ka sjellë dëme të më dha financiare për botën e futbollit. Ndikimet kanë qenë të më
Yuri Kim: Sapo Presidenca të emërojë gjyqtarin e saj, Gjykata do të jetë funksionale! Pasi Këshilli i Emërimeve në Drejtësi dërgoi sot në Parlament listën e kandidatëve për anëtarë të Gjykatës Kushtetuese,