999 rezultate për

gjuzi

Shkon për të dhënë llogari, Kujtim Gjuzi kopjon Edi Ramën për veshjen (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi debatoi me kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçin, për shkak të veshjes së tij jashtë etike. Ruçi i
Kujtim Gjuzi dhe Myslim Murrizi, drejt ndëshkimit për diskriminim! Zbulohet arsyeja Deputeti Kujtim Gjuzi dhe nënkryetari Kuvendit, Myslim Murrizi, mund të ndëshkohen për përdorimin e gjuhës së urrejtjes
Bëjnë sikur zihen, fotografi nxjerr sekretin: Rama dhe Gjuzi janë miq të vjetër! Opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë vazhdon të frekuentojë Kuvendin në karriget e lëna bosh nga kolegët e tyre të opoz
"Boll u zgërdhitë", deputetët qeshin kur Gjuzi bën shpjegim teknik për tërmetin Deputeti Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore ka mbajtur fjalën e tij në Kuvend ku ka kërkuar që deputetët të dh
Tërmëti mori 51 jetë, Kujtim Gjuzi "zbulon" tre fajtorët që shkaktojnë tragjedi në Shqipëri Kujtim Gjuzi ka reaguar për herë të parë pas tërmetit të 26 nëntorit i cili mori 51 viktima në rang kombëtar. "A ka
Ia dha Irlandës djalin, Gjuzi debat me Rudi Vatën Një debat i madh ka plasur prej disa kohësh në mediat shqiptare sa i përket djalit të Rudi Vatës, Roko Vata. Figura legj
Gjuzi zbulon bisedën me Metën: Ilir jep dorëheqjen se nuk të nget njeri Kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi kia treguar teksa mbante fjalën e tij në në Kuvend se gjatë një bisede me Pre
Gjuzi: Sipas Rezolutës, Meta shkarkohet Sot seanca e Jashtëzakonshme e Kuvendit filloi me debate pasi deputeti Kujtim Gjuzi kishte ardhur pa lexuar rezolutën e
Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij. Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kry
Kujtim Gjuzi e quajti kryeministre, reagon Elisa Spiropali Ministrja për qeverinë Elisa Spiroapli ka komentuar deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi, i cili e cilësoi si kryeministr
Gjuzi zbulon padashje "sekretin" e tij para Enkel Demit (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë mjaft bujë me deklaratat dhe bëmat e tij në Kuvend dhe studio televizive dhe duket se kësa
Plas në Reformën Zgjedhore, Gjiknuri sulmon Gjuzin: Dil jashtë Është shoqëruar me debate mbledhja e Komisionit të Reformës Zgjedhore. Bashkëkryetarja Rudina Hajdari i dha fjalën pë
Gjuzi i kërkon falje Elton Ilirjanit: Burgun, gjykatën dhe gratë i kam frikë Deputeti Kujtim Gjuzi është tërhequr nga deklarat e tij të bëra në një emision televiziv pak ditë më parë dhe i ka kërku
Gjuzi harron kërcënimet e Ramës: Ka qejf të përkëdhelet! Deputeti Kujtim Gjuzi, ishte i ftuari i parë në studion e emisionit “Thumb On” në RTV Ora, i cili nisi transmetimin kët
Thumbon Kujtim Gjuzi: Çunat e Tironës kërkojnë virgjëreshën Mari Deputeti i njohur dhe karizmatik Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuari i Kilda Hysenbegasit këtë javë në Pop Culture. Kilda e
Silvana i "nxin faqen" Gjuzit, publikon foto provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Silvana Bushati vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, që kur bëri bujë në media pasi deputeti Kujtim Gjuzi i
Fjala fyese që Edi Rama i dërgoi Kujtim Gjuzit: Mos hajde si pede*ast në Kuvend! Janë zbuluar mesazhet kërcënuese që deputeti Kujtim Gjuzi pretendon se ia ka dërguar kryeministri Edi Rama. Në foto
Gjuzi shfaq "dashurinë" për Berishën: Në 2 të natës i rri roje tek shtëpia Ish-kryeministri Sali Berisha është pika e dobët e shumë prej politikanëve në vend. Pas presidentit Ilir Meta, i cili ës
Zbardhen mesazhet kërcënuese mes Ramës e Gjuzit: Do të të tërheq zvarrë! Deputeti i Kuvendit, Kujtim Gjuzi ka publikuar mesazhet kërcënuese që sipas tij ia ka dërguar kryeministrit Edi Rama.
Kujtim Gjuzi i përvishet Ruçit: Gabimi i Berishës, që nuk të veshi me fustan Pas Rudina Hajdarit që denoncoi një kërcënim që i kishin bërë në zyrën e saj në Kryesinë e Kuvendit dhe paralajmërimit t