999 rezultate për

gjovalin

Kërkohet përjashtimi i numrit 2 të Policisë së Shtetit, PD: Fshehu të kaluarën nga formulari i vetëdeklarimit Partia Demokratike ka kërkuar përjashtimin e numrit 2 të Policisë së Shtetit, Gjovalin Loka, i cili ka fshehur të kaluar
Mjeshtër i Madh, shuhet nga jeta Gjovalin Lazri Ndahet nga jeta Gjovalin Lazri, “Mjeshtri i Madh i Violonçelit”. Lazri është ndarë nga jeta në moshëm 84-vjeçare, ndërsa
Ekzekutoi motrën dhe dhëndrin, kush është Gjovalin Lesi i dënuar me burgim të përjetshëm Policia e Shtetit ka publikuar sot emrin e një tjetër personi të shpallur në kërkim, pasi rezulton i dënuar me burgim të
I akuzuar për eliminimin e Eri Zefit, çfarë i tha policisë Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Kërkohej për eliminimin e Eri Zefit, vetëdorëzohet Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Pas vrasjes në Shkodër, terror në Laç: Atentat me automatik tek dera e shtëpisë Dita e djeshme ka qenë e mbushur me krime në Shqipëri, ku pas vrasjes së çiftit në mëngjes, një tjetër atentat ndodhi në
Ndahet nga jeta piktori i njohur shqiptar Ndahet nga jeta piktori Gjovalin Paci. Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije miqtë e tij në rrjetet sociale. Gjova
1.5 ton drogë në Vilun, arrestohet njëri prej të kërkuarëve Policia ka vënë në pranga një prej personave të shpallur në kërkim për drogën prej 1.5 tonësh të kapur në Vilun të dielë
Vdes në spital 65-vjeçari që u aksidentua në Shkodër Ka humbur jetën 65-vjeçari Gjovalin Hila i cili u aksidentua rëndë mbrëmjen e kaluar në Shkodër. Ngjarja ndodhi në v
Aksident i frikshëm në Shkodër, 65 vjeçari në rrezik për jetën Një 65 vjecar është aksiedentuar rëndë nga nj automjet, teksa po udhëtonte me bicikletë. Makina drejtohej nga shtetas
Martohet djali i deputetit të ndjerë të LSI, Kryemadhi: S'po e sheh djalin dhëndër Kanë kaluar 4 muaj nga vdekja e deputetit të LSI-së Gjovalin Kadali pas një sëmudjja të rëndë. Sot, djali i madh i ti
Aksidentohet makina e Drejtorit të Spitalit Ushtarak Pasditen e ditës së sotme ka ndodhur një aksident pranë Gjirit të Lalzit. Mjeti tip fuoristade i Drejtorit të spitalit U
Ndarja nga jeta e Gjovalin Kadelit, PD merr mandatin në Lezhë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve më anë të një njoftimi ka bëtë të ditur se do të mblidhet nesër, ku do të diskutojë mes t
E dhimbshme, deputeti i ndjerë i LSI dy vite më parë humbi edhe gruan Politika shqiptare eshte në zi, shuhet ne moshen 53-vjeçare deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli. Deputeti ka ndërruar jetë n
“Humbje e pazëvendësueshme”, Meta fjalë të ndjera për vdekjen e deputetit Kadeli Presidenti i zgjedhur Ilir Meta ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të deputetit të Lëvizjes Socialiste
Rama mesazh ngushëllimi për Kadelin: Pavarësisht marrëdhënieve Gjovalini njeri i admirueshëm Me anë të një statusi në “Facebook” kryeministri Edi Rama ka reaguar për ndarjen nga jeta të deputetit të LSI Gjovalin K
“Nuk mendoja se do ishte buzëqeshja e fundit”, mesazhi prekës i Vasilit për Kadelin Ndarja nga jeta e deputeti të Parlamentit të Shqipërisë, Gjovalin Kadeli ka sjellë reagime të shumta nga miq, kolegë e t
Zbulohet ku po pushon Meta dhe Monika, bashkë me "kushëririn" e kaubojsit Kreu i Kuvendit Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi këto ditë janë duke pushuar në Shëngjin, në shoqërinë
Papa Fraçesku pagëzon 6 shqiptarë Në Jeruzalem besimtarët e shumtë kanë marrë pjesë në meshën e Kishës së Varrit të Shenjtë ku edhe besohet se është varro
Basha: Murqini, fshati i braktisur nga qeveria Kryetari i Partisë Demokratike ka vizituar fshatin Murqinit, i cili ndodhet vetëm 23 km larg nga Tirana, ku sipas tij ës