999 rezultate për

gjoni

Është vonë ta ndaloni Thaçin, së shpejti dëgjoni për bëmat e radhës Opinion nga Ervin Shkulaku Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se do ta mbështesë dialogun me Serbinë vetëm me ku
Emre Can tremb tifozët e Juventusit: Mos dëgjoni përrallat që shkruhen për mua Emre Can nuk ka dashur të komentojë spekulimet rreth të ardhmes së tij duke i quajtur ato si tregime të pavërteta. Ai
Ingrit Gjoni kur ishte vetëm 16 vjeç! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Shqipëria jep përshtypje sikur ka ndalur vitet. E veshur me një stil interesant, ajo duket e
Dash Shehi godet sërish: Dëgjoni fjalimin më të mirë sot në Kuvend! (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipëri po vazhdon në mënyrë maratonë diskutimet e deputetëve në lidhje me vendimin e fundi
Dashnori i nxjerr fotot, si dukej Inis Gjoni vite më parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Dashnor Diko dhe regjisorja Inis Gjoni janë miq prej shumë vitesh. Pavarësisht viteve, dy figurat
Ingrit Gjoni vjen ndryshe, i bashkohet një nisme shumë humane (FOTO LAJM) Ajo padyshim është një nga këngëtaret më simpatike shqiptare dhe shpesh për mijëra ndjekësit e saj në Instagram poston f
Demokrati i kujton Ramës në Kuvend "brekët" e Violeta Manushit Demokrati Edmond Spano ka marrë fjalën në Kuvendin e Shqipërisë duke iu përgjigjur kryeministrit Rama i cili deklaroi se
Ingrit Gjoni bëhet nuse? (FOTO LAJM) Ndonëse kohët e fundit nuk ka publikuar ndonjë produksion të ri muzikor shpesh këngëtarja Ingrit Gjoni sjellë sete mjaft
Berlusconi këshillon drejtuesit e Milanit: Po gaboni që smë dëgjoni Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi nuk ështëi kënaqurme stilin e lojës që popërdorklubi kuqezi. Silvio thotë se
Zbulohet raporti sekret: Të dhënat e agjentëve që përgjonin Tuk Jakovën dhe Bedri Spahiun Liderët e shpallur rishtas antiparti, para se të shkonin përballë skuadrës së pushkatimit, apo në ferrin e burgjeve të k
Panucci: Po ndërtojmë një skuadër për të cilën do të dëgjoni të flitet së shpejti Thuajse dy dekada si futbollist me një udhëtim fantastik që nisi në Genoa në vitin 1991 dhe përfundoi në Parma në 2010.
Habit Basha: Të rrëzojmë Ramën, por s'do të jem unë kryeministri Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një interviste në "Oponion" të Blendi Fevziut ka bërë një deklaratë të pa
Bledi Strakosha dhe Inis Gjoni para 18 vitesh: Sa katunarë kam qenë (VIDEO) Bledi Strakosha është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga arkiva një video të para 18 viteve. Ai shfaqet së bashku me
Këngëtarja shqiptare përlotet LIVE në emision, surpriza emocionuese e babait Një ndër të ftuarat artiste në emisionin “Kush vjen për drekë” ka qenë sot këngëtarja Arinda Gjoni, e cila është surpriz
Stilisti ofendon rëndë këngëtaret shqiptare: Vishen si mos më keq (FOTO LAJM) Stilisti shumë i njohur Niko Komani, duket se ka disa rezerva lidhur me mënyrën sesi vishen shumë prej këngëtareve apo
Arinda Gjoni lidh kontratë me një shtëpi diskografike turke Këngëtarja e cila po korr sukses në tregun muzikor shqiptar me këngën e saj më të fundit “A Jena” së fundmi ka tërhequr
Dha përgjgjen epike fansat tallen keq me mbesën e Ingrit Gjonit (VIDEO) Aktorja Ana Lika është e njohur jo vetëm për shfaqjet e saj në media por edhe si mbesa e Inis dhe Ingrit Gjonit. Tashmë
Ingrit Gjoni kopjon Rita Orën, por dështon keq! (FOTO LAJM) Jo çdo kujt i ka hije të zhvishet, veçmas kur bëhet kopje e dikujt tjetër si Rita Ora. Këngëtarja shqiptare Ingrit Gj
Gjoni vlerëson udhëzimet e trajnerit Mezani në ruajtjen e portës të paprekur Eglantin Gjoni ishte një nga futbollistët që spikati më shumë në radhët e kurbinasve në misionin e vështirë për të ruajt
Komshinjtë dëgjonin klithma nga apartamenti, shkatërrohet grupi i prostitucionit në Durrës Një grup prostitucioni është shaktërruar sot nga policia. Ata kishin marrë me qera një apartament në qytetin e Durrë