999 rezultate për

gjoka

Bashkëpunoi për vrasjen e "të fortit" të Shkodrës, arrestohet Milkjor Gjoka Milkjor Gjoka, i dyshuar si bashkëpunëtor i vrasjes së Ridvan Hysenit në Shkodër është arrestuar nga policia. Ndërkohë
"O Edi Rama, o të q*fsha robt", Aleksandër Gjoka flet pas videomesazhit për kryeministrin Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga
Renis Gjoka reagon pas deklaratës së Klosit: Tallen me ne (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh mbrëmjen e djeshme se valët e muzikës arrijnë të përhapin koronavirusin. Kjo,
Denoncimi i fortë: Merret peng kryetari i Bashkisë së Vorës! Ky denoncim është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha. Kryebashkiaku në detyrë Hekuran Brahimai është marrë peng,
Aleksandër Gjoka sulmon keq fare Edi Ramën: O të q*** ropt, na bëre me fol me vete! (VIDEO) Një ndër kategoritë më të dëmtuara nga karantina dhe izolimi janë artistët. Ata nuk janë lejuar të performojnë, madj
Ernest Gjoka kujton titullin kampion me Kukësin (FOTO LAJM) Sezoni 2016-2017 do të ketë gjithmonë domethënie të jashtëzakonshme për tifozët e Kukësit, skuadrën verilindore dhe për
Bashkëshorti e divorcoi pa dijeninë e saj pasi ishte sëmurë, fëmijët i thonë "nuk je mami jonë" (VIDEO) Flutura Shabanaj prej disa kohësh është duke vuajtur nga skleroza e shumfishtë dhe në programin “Historia ime”, në Tv Kl
"Vajza e 500 trëndafilave" shoqërohet në polici me biznesmenin Gjoka (FOTO LAJM) Modelja dhe aktorja e njohur, Nertila Kapaj është shoqëruar pasditen e sotme në polici bashkë me biznesmenin e njohur ng
Iu bë atentat, OFL i sekuestron makinën e blinduar biznesmenit Dashamir Gjoka Pasi i kërkuan që të plotësonte formularin e deklarimit të pasurisë para dy ditëve, OFL i ka bllokuar automjetin biznesm
Akuzat për prostitucion e trafik njerëzish, kush është biznesmeni në sitën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit që zbaton paketën ‘anti-KÇK’ të miratuar nga qeveria pak ditë më parë është edhe Dashamir Gjok
Gjoka: Shkëndija e ndërtuar për suksese (VIDEO) Kampioni aktual i Maqedonisë në futboll, Shkëndija është në javën e dytë të përgatitjeve dimërore dhe me katër lojtarë t
Kaq zgjati zhurma, Gjoka lë qelinë dhe shkon në koncert Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka pak ditë më parë u arrestua pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Ndërkohë,
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Gjykata jep vendimin për Presidentin e Turbinës Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për presidentin e ekipit të Turbinës, Gentian Gjoka. G
Paskemi dasmë! Renis Gjoka së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM) Këngëtari Renis Gjoka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës. Gjatë njërës
Arrestohet pronari i klubit shqiptar të futbollit Është arrestuar mbrëmë afër banesës së tij Gentian Gjoka, pronari i klubit të futbollit të Cërrikut për armëmmbajtje pa
Gjoka: Peng që nuk fituam, duhet të jemi më agresivë Shkëndija e Tetovës mbylli gjysmësezonin vjeshtor me barazim 2-2 në transfertën me Vardarin në Shkup. Trajneri i kuqezi
Sulmuan me armë të ftohta Ernest Gjokën, ky është vendimi i Gjykatës për dy agresorët Nehat Foljeta dhe Sehar Xhenje janë dënuar me 2.6 vite burg secili për sulmin me thikë që kryen ndaj ish-trajnerit të Vl
Prej kohësh është zhdukur nga ekrani, ja si duket sot Kristela Gjoka (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Kristelën, një nga vajzat bjonde më simpatike të ekranit. Dikur e shihnim në ekran si p