999 rezultate për

gjirit

Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës, mos e blini kurrë Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Kanceri i gjirit te burrat: Shenjat kryesore dhe faktorët që rrisin rrezikun Ndonëse burrat nuk kanë gjinj si gratë, ata kanë një sasi të vogël të indeve të gjirit. Gjinjtë e një burri të rritur ja
71% e grave të pakënaqura, zbuloni shtetet ku jetojnë femrat me gjoksin perfekt Pas analizimit të të dhënave, disa studiues zbuluan se gati 71% e grave ishin të pakënaqura me madhësinë e gjinjve të ty
Si të kujdeseni për gjinjtë tuaj, në varësi të moshës që keni Si për çdo sëmundje, edhe në rastin e kancerit të gjirit, parandalimi është shumë më mirë sesa kurimi. Për t’u kujdesur
Tërmeti që shkundi vendin mbrëmë, gjatë natës u regjistruan 42 pasgoditje Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion zyrtar për tërmetin që u regjistrua gjatë natës në vend. Sipas Ministrisë
Pesë shenjat e kancerit të gjirit që nuk i vëreni, çfarë duhet të dini Të gjithë flasin për rëndësinë e identifikimit të gungave në gjinj sa më shpejt të jetë e mundur. Por a e dini se ka një
Humbi nënën nga kanceri i gjirit, Xhesika Polo ndërmerr nismën e rëndësishme (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Xhesika Polo humbi mamanë e saj pasi vuante nga kanceri i gjirit. Këngëtarja është shprehur gjithmonë
24 vjeçarja shet qumështin e gjirit dhe bën mijëra euro Pak më shumë se shtatë muaj më parë lindi fëmijën e saj të parë, djalin e quajtur Anjelo. 24-vjeçarja Rafaela Lamprou
Margjeka e tensionuar përmend dosjen e Gjirit të Lalëzit: Drejtori i Kufirit bënte drogën! Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka treguar një tjetër detaj, i cili sipas saj ka ndikuar në arrestin e saj. Bëhet fjalë për
Habisin mjekët, kjo është simptoma e parë agresive e kancerit të gjirit Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë . 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Nuk është faji i vapës, ja përse keni vazhdimisht skuqje dhe kruajtje të gjoksit Jo të gjitha shenjat apo ndryshimet në strukturën e gjirit, paralajmërojnë një problem serioz. Shpesh abuzohet me të ash
Nuk është faji i vapës, ja përse keni vazhdimisht skuqje dhe kruajtje të gjoksit Jo të gjitha shenjat apo ndryshimet në strukturën e gjirit, paralajmërojnë një problem serioz. Shpesh abuzohet me të ash
Mjekët: Kjo është simptoma e parë agresive e kancerit të gjirit për të cilën nuk keni dëgjuar kurrë Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë. 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Simptoma e parë agresive e kancerit të gjirit për të cilën nuk keni dëgjuar kurrë Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë . 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Është magjik, a funksionon qumështi i gjirit dhe kundër koronavirusit? Një lajm i mirë vjen për nënat që janë bërë së fundmi me fëmijë. OBSH thotë se deri më tani nuk ka prova që tregojnë se
E thotë studimi: Gripi tek gratë me gjoks të madh zgjat më shumë Sipas shkencës, ekziston një lidhje midis infeksioneve të frymëmarrjes dhe madhësisë së gjirit. Revista Arkivi i Sjellje
71% e grave të pakënaqura me gjoksin e tyre, zbuloni shtetet ku jetojnë femrat me gjoksin perfekt Pas analizimit të të dhënave, disa studiues zbuluan se gati 71% e grave ishin të pakënaqura me madhësinë e gjinjve të ty
10 fakte për gjinjtë që nuk i keni dëgjuar ndonjëherë Të gjithë kemi lindur me gjinj, si gratë edhe burrat! Por, a i dini disa të vërteta për to? A e dini cila është madhësia
Nga kanceri i gjirit te stresi, "çudirat" e gjalpit të kikirikut Mahnitëse… 1.Ul rrezikun e prekjes nga kanceri i gjirit: Çdo vit raportohen rreth 246.000 raste të reja të kancerit t
Pas tragjedisë me 176 viktima, SHBA anulon fluturimet drejt Iranit dhe Irakut Irani filloi sot sulmet ndaj SHBA, pas eliminimit nga ajri të gjeneralit iranian. Menjëherë pas sulmit me raketa, një